PDA

View Full Version : Дилема !!



gret4ety
02-19-2010, 17:09
Оф утре имам мач по ханбал и гаджето ми ще дойде и би следвало целувки от време на време, както по принцип. Проблема е че баща ми реши да се изсипе на мача ми, а аз му казах да не идва ама той ще дойде. :D Та така сега съм поставена пред дилемата дали да кажа на гаджето ми че не мога да го запозная с наште и че трябва да се въздържаме, което носи риска да се разсърди, или да го представя на баща ми, което ще е по лошо защото баща ми е ужасно строг. Ако знае че имам гадже ще започне да се държи лошо с мене, да не ме пуска да излизам и в най-лошия случай да започне да ме следи :lol: :lol: Та не очаквам да ми решите проблема, просто си изразявам терзанията 8-)

Collapse8
02-19-2010, 17:14
Казваш на гаджето си,че не можеш да ги запознаеш и на мача ще се правите на "О здравей,ти кой беше?",защото иначе няма да може да се виждате и да сте спокойни и това е. Оо Ще се въздържите няколко часа без целувки и лигави погледи. Защо да се сърди? оО

MaLkaTa_LaDy
02-19-2010, 17:23
Защо не кажеш на гаджето си да не идва на мача? Кажи му, че така ще те притуснява, ще се разсейваш... Абе замажи положението.

ivcheto0o
02-19-2010, 17:49
Кажи му истината-кажи му 4е не се срамуваш от него,но не мислиш 4е момента е подходяш,обясни му и как стоят нещата с баща ти.Аз не виждам смисъл да го лъжеш за такова нещо,ти може да му кажеш да не идава,но тои може да реши да те изненада....

vikitolove
02-19-2010, 18:47
Кажи му истината-кажи му 4е не се срамуваш от него,но не мислиш 4е момента е подходяш,обясни му и как стоят нещата с баща ти.Аз не виждам смисъл да го лъжеш за такова нещо,ти може да му кажеш да не идава,но тои може да реши да те изненада....
няма смисъл да го лъжеш кажи му истината,ако е разбран,ще те разбере :winki:

justwondering
02-19-2010, 18:47
Кажи му истината-кажи му 4е не се срамуваш от него,но не мислиш 4е момента е подходяш,обясни му и как стоят нещата с баща ти.Аз не виждам смисъл да го лъжеш за такова нещо,ти може да му кажеш да не идава,но тои може да реши да те изненада....

съгласна съм. Няма смисъл да я лъжеш, просто й кажи. Ако ти се разсърди за такава тъпотия...

vikitolove
02-19-2010, 18:48
Кажи му истината-кажи му 4е не се срамуваш от него,но не мислиш 4е момента е подходяш,обясни му и как стоят нещата с баща ти.Аз не виждам смисъл да го лъжеш за такова нещо,ти може да му кажеш да не идава,но тои може да реши да те изненада....
няма смисъл да го лъжеш кажи му истината,ако е разбран,ще те разбере :winki:

justonegirlwithonehope
02-19-2010, 19:00
Обясни на приятеля си, че баша ти е строг и ако го запознаеш с него после ще се отнася зле с теб.Да не идва на мача или ако иска да дойде, но да не се държите като "гаджета".Ако те обича ще те разбере .. Разбира се, че ще му стане малко кофти, но няма как :)