PDA

View Full Version : Какво мислите за "Амор"?



Alex4o0o
02-19-2010, 18:21
Това е най - популярната и посещавана дискотека от тийнейджъри в София.Кажете своето мнение - дупка или страхотно място за забавление?

SoInsane
02-19-2010, 18:22
Не съм ходила, не живея и в София, но доколкото знам е пълно с някви кифли и фешЬнчета..

filmimilmi
02-19-2010, 18:31
Дупка.

FuCkInBuBbLeGuM
02-19-2010, 18:41
Отидох там 1 път колкото да се убедя, че повече няма да стъпя там. Дупка и половина.

AcrossYourFace
02-19-2010, 19:07
Не съм ходила, не живея и в София, но доколкото знам е пълно с някви кифли и фешЬнчета..
офтопик: Като не знаеш от личен опит по-добре замълчи. Смешно е.

Still1ME1Still1HERE
02-19-2010, 20:02
Не съм ходила, не живея и в София, но доколкото знам е пълно с някви кифли и фешЬнчета..
офтопик: Като не знаеш от личен опит по-добре замълчи. Смешно е.И все пак е така :)

Чувал съм,че нощната е по-културна и,че всъщност не била лоша,но не знам все още.Иначе колкото да отидеш 2 пъти в годината става.

JohnnyQuid
02-19-2010, 20:12
мечта ми е да отида ! :)

realantisocial
02-19-2010, 20:20
Едно време ставаха страшни свинщини в подлеза, а сега гейските маниери на днешната младеж убиха всичко :D

amk933
02-19-2010, 20:23
Лелелелеле....тая тема имА "щастието" да ми попадне пред очите...

Така. Значи доста често (за нещастие) ми се налага да минавам покрай тоя сбирщайн на издухали гарнитурата кукумицини на по 15 години, които с 4 кг. фон дьо тен и още толкова друга козметика си мислят, че са много важни. Редовна гледка, на която се натъквам, са малолетни и бъдещи магистрални звезди, дълбоко разстроени от съпътстващите ги гаджета (гадже, специално в този тип заведения, = тъп, набит, напомпан и задръстен типаж, на който ако му кажеш да диша ще диша, иначе не). Редовно в 4 часа докато отивам към Борисовата или към НДК да се видя с приятели на по кафе или нещо от сорта, в тоя подлез царят някакви мелета или в най-добрия случай "семейни скандали" между кухи хлебопекарни изделия и още по-тъпите им съпрузи...Пак казвам в 4 часа тия (момичета или там, к'вото се води по аморски, не съм наясно с терминологията) са ми облечени все едно навън е 55 градуса и е време за плаж. По банските костюми има повече плат отколкото по техните "роклички" а-ла салфетки. Освен това са с някакво самочувствие, като че ли току-що са кацнали от луната и все едно Луй Витон и Кристиан Лобонтин са им лични стилисти. Е да, ама то "Георги Кирков Лимитед" си личи от 7 км. Освен това етанола във въздуха дори в това следобедно време в тоя подлез е повече от азота. Абе направо докато си вървиш и дишаш, неволно изпиваш 3 малки...Пълна дупка с надути 13 годишни лигли, кифли, етц. "Момичетата" там са за да докажат на коя дупката и е по-широка, а техните спътници/сводници - да докажат кой по-кух (по аморски - по-готин). Полицията редовно си е на акции там, ама то к'во им дреме....те се наливат с водка "Флирт" от преди това и им дреме...Крият ножове горе по храстите, защото като се достигне пика на вечерта - клането между местната енетелигенция, трябва да се види кой по-по-идиот.

Пълен фалш е това "заведение". Стъпил съм един път за точно 20 минути там, защото най-добрата ми фр под влиянието на някакви съученички реши, че ще си завърши финала на именния ден там...е, груба грешка. Съжали 15 пъти след това. Ако ще ходя на дискотека, оределено няма да е там. Като ще е клуб, да е готин, за което голямо значение имат и хората в него...Е по тоя критерий амор бие всякакви класации просто... :?

malone
02-19-2010, 20:56
Да се закрие! :smt035

criminalminded
02-19-2010, 21:06
Еми пълна дупка е тва "Обор" според мене в тоя подлез има две дискотеки "ДВ" и "Обор" и разликата в двете е че едното е селяния,а другото още по голяма селяния!!! :D Да го закриват тоя убиташки клуб и тва е!!! :(

SoInsane
02-19-2010, 21:06
Не съм ходила, не живея и в София, но доколкото знам е пълно с някви кифли и фешЬнчета..
офтопик: Като не знаеш от личен опит по-добре замълчи. Смешно е.

Много хора са ми казвали, нужно ли е да съм била за да знам?

realantisocial
02-19-2010, 21:15
Нужна е една добре въоръжена бригада, която да разгърне една стабилна стоманена буря в подлеза и всичко ще е наред.

WILD__BOY
02-19-2010, 23:00
повече от глупаво е да питаш въпрос от такова естество. Това място е страхотно за определен тип хора, с определени ценности и свои виждания за забавления. това място се смята за адска дупка от забозили пред компютъра метълчета.

за мен истината е, че там децата се правят на това, което не са, опитват се да бъдат големи, а не им е нужно, преебават си детството, вместо да си го живеят. смешна история.

cookie_master
02-20-2010, 08:03
Лелелелеле....тая тема имА "щастието" да ми попадне пред очите...

Така. Значи доста често (за нещастие) ми се налага да минавам покрай тоя сбирщайн на издухали гарнитурата кукумицини на по 15 години, които с 4 кг. фон дьо тен и още толкова друга козметика си мислят, че са много важни. Редовна гледка, на която се натъквам, са малолетни и бъдещи магистрални звезди, дълбоко разстроени от съпътстващите ги гаджета (гадже, специално в този тип заведения, = тъп, набит, напомпан и задръстен типаж, на който ако му кажеш да диша ще диша, иначе не). Редовно в 4 часа докато отивам към Борисовата или към НДК да се видя с приятели на по кафе или нещо от сорта, в тоя подлез царят някакви мелета или в най-добрия случай "семейни скандали" между кухи хлебопекарни изделия и още по-тъпите им съпрузи...Пак казвам в 4 часа тия (момичета или там, к'вото се води по аморски, не съм наясно с терминологията) са ми облечени все едно навън е 55 градуса и е време за плаж. По банските костюми има повече плат отколкото по техните "роклички" а-ла салфетки. Освен това са с някакво самочувствие, като че ли току-що са кацнали от луната и все едно Луй Витон и Кристиан Лобонтин са им лични стилисти. Е да, ама то "Георги Кирков Лимитед" си личи от 7 км. Освен това етанола във въздуха дори в това следобедно време в тоя подлез е повече от азота. Абе направо докато си вървиш и дишаш, неволно изпиваш 3 малки...Пълна дупка с надути 13 годишни лигли, кифли, етц. "Момичетата" там са за да докажат на коя дупката и е по-широка, а техните спътници/сводници - да докажат кой по-кух (по аморски - по-готин). Полицията редовно си е на акции там, ама то к'во им дреме....те се наливат с водка "Флирт" от преди това и им дреме...Крият ножове горе по храстите, защото като се достигне пика на вечерта - клането между местната енетелигенция, трябва да се види кой по-по-идиот.

Пълен фалш е това "заведение". Стъпил съм един път за точно 20 минути там, защото най-добрата ми фр под влиянието на някакви съученички реши, че ще си завърши финала на именния ден там...е, груба грешка. Съжали 15 пъти след това. Ако ще ходя на дискотека, оределено няма да е там. Като ще е клуб, да е готин, за което голямо значение имат и хората в него...Е по тоя критерий амор бие всякакви класации просто... :?Точно :wink: .И честито,че си станал Модератор :)

TheNewReligion
02-20-2010, 13:17
Най-добрата ми приятелка ходи там и благодарение на това очарователно по свой собствен начин място, вече не можем да разговаряме на тема различна от тази кой й предложил секс. : )

iLovePussyJuice
02-20-2010, 16:02
Никога не съм ходил, а и немам желание 8-)

Tokarev
02-20-2010, 16:11
Това е място, където захранват изгладените от безконтролна консумация, липса на родителски контрол и какъвто и да било морал мозъци на подрастващите със ценностите на консумеризма, изкривявайки по този начин и без това крайно неправилния им начин на възприемане на заобикалящата ги реалност.

guinessgirl
02-20-2010, 16:31
Това е място, където захранват изгладените от безконтролна консумация, липса на родителски контрол и какъвто и да било морал мозъци на подрастващите със ценностите на консумеризма, изкривявайки по този начин и без това крайно неправилния им начин на възприемане на заобикалящата ги реалност. напълно.

mArMaLaDkA
02-20-2010, 16:35
Най-добрата ми приятелка ходи там и благодарение на това очарователно по свой собствен начин място, вече не можем да разговаряме на тема различна от тази кой й предложил секс. : )

Точно, заради мястото ще е станала такава. :?

FlashMX
02-20-2010, 16:59
Чалгарите на маргарин.

ScionOfStorm
02-20-2010, 17:07
Кофтито на Амор е, че има може би главната функция на 'инкубатор' за подрастващата част на обществото ни. Син Сити, Биад и прочие имат еднаква като насоченост, но въпреки това различна и по възраст, и по 'съзряване' в чалга/масовата култура същност и са някак по-улегнали заведения от такъв тип.

Ако се абстрахирам от факта, че всеки е свободен да си троши главата както си иска и че всеки родител може да изпусне юздите на децата си - крайно неприятно място и тотална шибана дупка :р