PDA

View Full Version : Аеробика



ioanamarcheva
02-19-2010, 18:26
Тренирам аеробика три пъти в седмицата. Колко време да ходя за да сваля 5 кг. Естествено се храня здравословно. :)

CpecaH
02-19-2010, 21:03
Ако си упорита ще свалиш 5 килограма за месец. Щом спреш с тренировките, рискуваш да си върнеш килцата, че и мъничко отгоре. Щом си започнала с аеробика, продължи и не спирай! За екстра ефект вкарай и сауна. Наздраве! :Д

GiRl_FrOm_ThE_MoOn
02-21-2010, 22:02
Във връзка с темата,някой може ли да ми каже къде има аеробика в София-Студентски град на горе-долу прилични цени???Преди съм ходила и е много готино наистина се чувстваш добре като тренираш :)

Valento
02-21-2010, 22:09
Във връзка с темата,някой може ли да ми каже къде има аеробика в София-Студентски град на горе-долу прилични цени???Преди съм ходила и е много готино наистина се чувстваш добре като тренираш :)
Аеробика има във всяка спортна зала ... във всеки стадион , дори и в някои фитнес зали :) Поразпитай тук например (www.google.bg) ще намериш за Студентски град със сигурност !!

FlowerPower
03-04-2010, 20:18
Аз правя аеробика 5- 6 дни в седмицата по 30 мин. ии :smt007 чувствам се страхотно. Не съм отслабнала от нея на кг, но видимо има ефект. Съчетавам я с 20 мин силови упражнения. При всички случай спортувай по- често и ще се чувстваш... просто върховно :-)

vesence
06-02-2010, 22:51
Namerih si super zala, probvah tae bo i aerobika i sym adski dovolna, sega smqtam da se probvam i na tancite. namira se blizo do zimniq dvorec. a tova e i net adresa vj-dance.eu, a moje i da napi6e6 na google aerobika studentski grad i pak 6te ti izleze.