PDA

View Full Version : Помощ тийнчета :)



cabba
02-19-2010, 18:34
Здравейте и от мен :)

Аз съм Силвия и отдавна не съм тийн и за това моля за помощ. Сестра ми тази година ще стане на 15 и искам да я изненадам с купон. Но не знам как , в смисъл нямам си и на идея къде ходите Вие какво обичате. Айде за музика ще измисля нещо , но място не мога да измисля. Моля Ви помогнете ми с идеи, много ще съм Ви благодарна :)

nIkEnCeTy_bE
02-19-2010, 18:50
Е щом ти е сестра може би знаеш какво обича и как да я изненадаш с тоя купон. Можеш да се обадиш на някоя нейна приятелка тайно и да я питаш, какво парти може да и направиш, за да я изненадаш, кой да поканиш. Можеш да го организираш в някой клуб, ако имаш възможност.

Canis_Dirus
02-19-2010, 18:55
Е на 15 какво може да обича? Секс във всички дупки, пиене, цигарки. Такива нормални неща.

nIkEnCeTy_bE
02-19-2010, 19:06
По дискретно неможа ли ?! :? :? :? Не всички момичета на тази възраст са разхайтени курви с дрога в джоба и цигари в устата!

Alex4o0o
02-19-2010, 19:21
Така...може ли малко инфо за сестра ти,например каква музика слуша,какви приятели има,как се облича и т.н.?

Canis_Dirus
02-19-2010, 19:35
По дискретно неможа ли ?! :? :? :? Не всички момичета на тази възраст са разхайтени к**ви с дрога в джоба и цигари в устата!
Е да, ама това е стереотипа и масовата днешна младеж. А тя явно това търси. Ако искаше нещо лично щеше сама да си помисли, понеже се предполага, че познава сестра си по-добре от нас ;)

nIkEnCeTy_bE
02-19-2010, 19:39
Надали това търси ?! И аз виждам колко мои приятели се промениха около новите училища, но едва ли авторката ще направи точно тия неща.

SuNsEt
02-19-2010, 19:58
По дискретно неможа ли ?! :? :? :? Не всички момичета на тази възраст са разхайтени к**ви с дрога в джоба и цигари в устата!
Е да, ама това е стереотипа и масовата днешна младеж. А тя явно това търси. Ако искаше нещо лично щеше сама да си помисли, понеже се предполага, че познава сестра си по-добре от нас ;)
Предполагам,че и двете поколения и на двете момичета са достатъчно различни,за да не знае какво точно да направи за сестра си.Със сигурност познава сестра си,но нали се сещаш,че не може да знае всичко,особено ако не са имали възможност да говорят дълго време заедно.

Попитай някоя нейна приятелка или се поинтересувай,къде обича да ходи,какво обича да прави с приятели...Какви приятели има,каква е представата и за купон.

Dopeass
02-19-2010, 21:38
Честно да си кажа...съмнявам се, че можеш да и организираш мечтаното парти.
Каквато и да е сестра ти..колкото и да е примерна и т.н. всяко 15 годишно момиче в момента си мечтае за купон с много алкохол (основна цел - пълно освинване, Който е най-пиян е най-готин) и момчета, с които след като се "напие" да се натиска :) Просто тва е истината.

По-добре и подари нещо или НАЙ-добре просто и дай некви кинти 8-) (от 13 годишна тва е единствения подарък, който приемам от роднини).

cherinka
02-20-2010, 09:55
абе вие сте отвратително покварени и извратени и изперкали и недобре и не знам още кво
вие сте се побъркали, бахти извратениите изкарахте,чак ми стана гадно и ме побиха тръпки като четох последното мнение :shock: брррр,
зле е,ама толкова остро ли трябва да се изразявате

моето предложение е или у вас, или в някакво забутано махленско баре (ама ся не е тва, което си мислите), сандвичи, шампанско или вино (детско вино може), и нейните приятели,абе не знам,толкожва ли е сложно тва, което написах?

добре, и все пак съм супер възмутена от начина на изразяване на някои хора!

cherinka
02-20-2010, 10:46
всяко 15 годишно момиче в момента си мечтае за купон с много алкохол (основна цел - пълно освинване,
това ми дойде в повече..
кво ме нападаш и ти, криво ми е и една бъкаща от положителни емоции тема като тази ми влияе доста добре, мда...

cabba
02-20-2010, 14:24
Благодаря за мненията момичета. Някой са доста остри обаче. Аз не отричам , че съществуват момичета с мечта за секс и алкохол, но засъжаление или пък за радост моята сестра не мечтае за това. Поне до колкото я познавам. Ние двете сме доста близки, но исках да я изненадам с нещо различно. Исках просто да ми обясние къде ходите вие и къде се чувствате приятно. Моля Ви ако ще пишете , че любимото занимание на момичетата на 15 е секс и "освинване" въобще да не отговаряте. Искам различни идеи, искам наистина добри идеи за партита. Моля Ви да използвате въображението си, а не да гледате през прозореца, така да се каже. Благодаря Ви .

manichencety
02-20-2010, 21:14
Според мен щом става на 15 няма да иска купон. Днешнната младеж е по излизането с приятели по барожете и вс такива газарий.

Dopeass
02-20-2010, 21:53
всяко 15 годишно момиче в момента си мечтае за купон с много алкохол (основна цел - пълно освинване,
това ми дойде в повече..
кво ме нападаш и ти, криво ми е и една бъкаща от положителни емоции тема като тази ми влияе доста добре, мда...
Oo Белинда..успокой се душицо...аз кво да направя, че наблюденията ми (неНарочни, те просто идват и ми говорят/разказват, чувам ги в градския транспорт, в кафето и т.н.) показват, че за това си мечтаят повечето от 15 годишните момичета..Тъжна истина верно ама все пак истина 8-)

cherinka
02-20-2010, 22:25
А, не, спокойно, аз не успорвам тия факти. Жестоко е, да, но и вероятно ако беше меко казано не би накарало хората да се замислят, ама както и да е:) Аз се наспах и вече мога да държа на сурови приказки. 8-)

kikicata
02-25-2010, 15:41
Както казаха те моля кажи ни каква музика слуша,хоби,какво прави през свободното си време.

pamii
02-25-2010, 22:51
Ми помоли някоя нейна приятелка за съвет, или го организирайте заедно ..! Успех ^^
8-) :-P

FlowerPower
02-26-2010, 13:08
В някоя дискотека, като наемеш маса(или няколко), където да сложите аператива :D Ии задължително да кажете на д-джея да пусне нещо за поздрав по случай РД на сестра ти. Най- добре клуб, но е скъпичко. Ако имате градина или е по- широко у вас и там става- украсяваш, каниш гости и когато тя се прибере- изненада :)
Ти откъде си?

ArrowsOfDeath
02-26-2010, 13:15
Свободен от роднински лица апартамент/къща, бира и едно шише да въртят им стига на тея години 8-)

OtherSide
02-26-2010, 20:38
Ами попитай не нас, а близки приятелки на сестра ти дори самата не я.

П.П. Между другото е много тъжно, че сама не знаеш как да зарадваш най-близките си хора.