PDA

View Full Version : Влюбват ли се момчетата в първото момиче, с което са спали?



mersipd
02-19-2010, 17:38
Преди известно време на една екскурзия спах с един мой съученик. С него бяхме добри приятели преди това и аз знаех, че на него ще му е за първи път и се постарах да възможно най–нежна. През цялото време той ми казваше колко му е хубаво и аз смятам че наистина си прекарахме много добре. Направихме го два пъти и беше невероятно, но с уговорката, че никой няма да разбере, защото по това време си имах приятел. Щом се върнахме от екскурзията аз скъсах с приятеля си, защото реших че искам да бъда със съученика ми. Казах му че го харесвам и че и искам да сме повече от “просто приятели” и че вече съм се разделила с гаджето ми, но той каза, че онова което се е случило на ексурзията си остава там. Сега се виждаме всеки ден, но не си говорим. Той се държи ужасно студено към мен и няма нищо общо с момчето, което беше преди да го направим. Очевидно го е срам затова, че ме е отрязал или просто ме ненавижда..не знам какво да си мисля.. всеки път когато го видя сърцето ми ще изхвръкне, а той сякаш не ме и забелязва. Кажете ми наистина ли момчетата се влюбват в момичето, с което са спали за първи път и дали наистина и за тях е така специално или това е просто една лъжа, с която приятелите ми се опитват да ме утешат..

DevilWish
02-19-2010, 17:54
А като правихте секс той пиян ли беше?Освен това може наистина да е искал просто секс, а при теб да са дошли чувствата след това преживяване ;) Иначе на бившият ми и аз му бях първа и определено не може да ме забрави и няма да ме забрави, но понякога не трябва само любов /нас ни разделиха техните ,така че . . / ;) Поговорете и питай защо се е отдръпнал и ако не те харесва му кажи, че поне искаш да си останете приятели . ;) Успех.

fenastz
02-19-2010, 18:17
Не е ли обратното ?

StenTor
02-19-2010, 18:18
Нз според мен трябва да поговориш с него ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.
А ако бях на негово място сиг щях да ходя след теб като кученце аз съм си такав може би го е срам ли не знам но е сгрешил пак ти казвам нямаше да се оттървеш така от мене ама поговори и се опитай да го разбереш :(

AlokiNn
02-19-2010, 18:21
1вия ми път няма никога да го забравя.. Но не ме накара да се влюбя повече.. Само заздрави връзката ни.. Няма значение че после скъсахме.

BiGBaDWolF
02-19-2010, 21:30
А приятелят ти (с който си скъсала след екскурзията) по голям ли от него къ'ф е ? Да не би да го е страх нещо от него ...Или просто вече е ''ЕБАЧ'' ...

Emilen
02-19-2010, 22:17
Май често се получава така. За съжаление, не мога да кажа, че при мен е било по-различно. С първата се разделихме почти веднага след това. Не мога да го обясня, но просто изведнъж престанах да я искам. Явно е била просто цел в това отношение и после си изгуби смисъла... При други е било по друг начин. Индивидуално е. Опитай да разговаряш с него. Ако видиш, че той не желае, най-добре е да приемеш моята версия и да го забравиш.
Не мога да да ти съчувствам напълно, защото не мисля, че да изневериш на приятеля си е особена проява на принципност...

snake223071
02-19-2010, 22:31
еми то трябва да се мисли малко :(

mersipd
02-20-2010, 10:50
Благодаря ви за отговорите :) Но смятам да оставя нещата така и няма да говоря повече с него. Достатъчно е, че съм му казала че имам чувства към него, а той щом не иска да е с мен, той губи. Надявам се само, че ще си ме спомня с добро :D

Zaritu
02-20-2010, 11:09
явно момчето не струва сигурно си е търсил някоя да му е първата и после сякаш не го интересуваш ... остави нещата така :)

xXxsobieskiixXx
02-20-2010, 11:21
А като правихте секс той пиян ли беше?Освен това може наистина да е искал просто секс, а при теб да са дошли чувствата след това преживяване ;) Иначе на бившият ми и аз му бях първа и определено не може да ме забрави и няма да ме забрави, но понякога не трябва само любов /нас ни разделиха техните ,така че . . / ;) Поговорете и питай защо се е отдръпнал и ако не те харесва му кажи, че поне искаш да си останете приятели . ;) Успех.

+1 ;-)

Martichk0
02-20-2010, 12:43
да

HotSexyDoll
02-20-2010, 13:20
Явно е искал просто секс

Konstantin0000
02-20-2010, 13:32
Към авторката: Мислех да ти разкажа една исторя, но само ще загубя повече време. По моему момчето те отбягва защото когато си била с него на екскурзията и сте правили секс ти си имала гадже. Какво ще стане ако си идеш на село или на друга екскурзия и той не е там ? Правилно че ти няма доверие и че те ненавижда. Вярно, стават грешки, но аз също не бих искал да имам нищо общо с теб, макар, че си ми била първата.
А по темата аз не съм влюбен в първото момиче с което бях, просто защото исках само секс, ей така да знам, че ще си легна и ще си кажа " вече не съм девствен " Това беше отдвна, сега секса има друго значение за мен.

ReachlessGirl
02-20-2010, 13:45
Кажете ми наистина ли момчетата се влюбват в момичето, с което са спали за първи път и дали наистина и за тях е така специално или това е просто една лъжа, с която приятелите ми се опитват да ме утешат..
Ами помисли си дали наистина е така след като ти самата го изпитваш на свой гръб!! Специално? пхах .. броят се на пръсти тези, които зачитат първия си път за нещо специално повечето просто бързат да го направят! :?
Колкото до приятелите ти .. доста глуповати ми се виждат .. хем ситуацията е ясна, хем ти наливат някакви си измислени лъжи уж да ти помогнат .. :? много зле .. :?

FuReRa
02-20-2010, 14:26
Преди известно време на една екскурзия спах с един мой съученик. С него бяхме добри приятели преди това и аз знаех, че на него ще му е за първи път и се постарах да възможно най–нежна. През цялото време той ми казваше колко му е хубаво и аз смятам че наистина си прекарахме много добре. Направихме го два пъти и беше невероятно, но с уговорката, че никой няма да разбере, защото по това време си имах приятел. Щом се върнахме от екскурзията аз скъсах с приятеля си, защото реших че искам да бъда със съученика ми. Казах му че го харесвам и че и искам да сме повече от “просто приятели” и че вече съм се разделила с гаджето ми, но той каза, че онова което се е случило на ексурзията си остава там. Сега се виждаме всеки ден, но не си говорим. Той се държи ужасно студено към мен и няма нищо общо с момчето, което беше преди да го направим. Очевидно го е срам затова, че ме е отрязал или просто ме ненавижда..не знам какво да си мисля.. всеки път когато го видя сърцето ми ще изхвръкне, а той сякаш не ме и забелязва. Кажете ми наистина ли момчетата се влюбват в момичето, с което са спали за първи път и дали наистина и за тях е така специално или това е просто една лъжа, с която приятелите ми се опитват да ме утешат.. Явно е твърдоглавец и не знае какво изпуска ... ами в такъв момент мога да ти препоръчам да го хванеш и да го изчукаш още 1 път да му дойде акъла ,ако и това не стане няма друг начин поне според мен :)