PDA

View Full Version : Л-карнитин



infinity05
02-19-2010, 17:56
Какво знаете за него? Има ли странични ефекти?Увеличава ли издръжливостта? Абе напишете всичко каквото знаете за него и ако някой го е ползвал да каже дали е доволен.Не ми трябва за сваляне на килограми,а по-скоро за издръжливост..

btw-момиче съм

CpecaH
02-19-2010, 19:45
Здравей. Имаш нужда от издръжливост, но за какво, какъв спорт? :Д

infinity05
02-19-2010, 20:02
:D :D баскетбол по принцип..,но не само :grin:

CpecaH
02-19-2010, 20:24
CpecaH очакваше да кажеш щанги. Язък. Нека да разсъждавате заедно - баскетбол + тичане + скачане = крачета. Пробвай с изкачване на стълби с допълнително прикачени тежести - кръст, ръце, крака. Опитай с патешко ходене, клекове с отскок и стречинг за квадрицепсите.

Valento
02-19-2010, 20:29
CpecaH очакваше да кажеш щанги. Язък. Нека да разсъждавате заедно - баскетбол + тичане + скачане = крачета. Пробвай с изкачване на стълби с допълнително прикачени тежести - кръст, ръце, крака. Опитай с патешко ходене, клекове с отскок и стречинг за квадрицепсите.
А Valento мисли че не знаеш каде се намираш ...
по темата ... Л - Карнитина е за сваляне на мазнини , за издръжливост мога да ти кажа , хубава почивка да правиш , да спиш минимум по 8 9 часа , да ядеш стабилна храна и да спортуваш още по-активно .. не го взимай този Л - Карнитин... чувал съм че бил опасен за сърцето ...

CpecaH
02-19-2010, 20:36
А Valento мисли че не знаеш каде се намираш ...
по темата ... Л - Карнитина е за сваляне на мазнини , за издръжливост мога да ти кажа , хубава почивка да правиш , да спиш минимум по 8 9 часа , да ядеш стабилна храна и да спортуваш още по-активно .. не го взимай този Л - Карнитин... чувал съм че бил опасен за сърцето ...[/quote]
CpecaH се опитва да се чуе. Хайде, аргументирай се. Но почакай, CpecaH ще опита пръв - горепосочената схема на упражнения е примерна. Тази тренировка се изпълняваше от наш национален състезател, който търсеше именно сила и издръжливост. Щом критикуваш, използвай аргументи и не обърквай хорицата, които четат форума. Пазвантин.

infinity05
02-20-2010, 14:18
А infinity05 не може да вземе решение :grin:
да го купувам ли ся тоя Л карнитин или просто да правя упражненията ... :D

Bimmer
02-20-2010, 17:55
Виж сега, всеки си има мнение.
Bimmer смята, че макар и безвредно (мисля), ползването на л-карантин не е за предпочитане пред естествено постигнатото. ;)
Ти си решаваш, аз бих избрал някакви упражнения пред добавки, опира до лично мнение.
Късмет ;)