PDA

View Full Version : България и новите чужденци българи



missTwlight0208
02-19-2010, 19:06
ОХх хора хора имаме държава за чудо и приказ всичко си имаме, но знаем че развитието... и много българи са по чужбина българи, които забравят от къде са и от къде идват , къде са родени и под чие небе са расли. Свидетелка съм колко хора забравят и се срамуват че са българи. За мен това са едни глупаци, които никога няма да са с дадената националност които искат, нито с българите ще са българи. Малките хора, където се вика пази Боже сляпо да прогледа. Аз съм горда ГОРДА СЪМ ЧЕ СЪМ БЪЛГАРКА И НЕКА ВСИЧКИ ГО ЗНАЯТ НИКОГА НЯМА ДА СЕ СРАМУВАМ ОТ ТОВА! Хората които забравят за България са най/големите нищожества. Това е от мен! Където и да съм по света си оставям БЪЛГАРКА!



БЪЛГАРИЯ :smt007 :smt007 :smt007

SpeakSoftlyLove
02-21-2010, 21:13
Съгласна съм.
Глупави са поради много причини, но най-вече заради това, че си нямат грам представа от какво се отричат.
За да разберат всички, колко велик народ е бъгларският, трябва да стане нещо глобално.
Интересни времена ни чакат. 8-)

Sarge
02-26-2010, 14:27
Много интересни времена ни чакат, наистина-все по-лошо ще става :D

pamii
02-26-2010, 15:01
ОХх хора хора имаме държава за чудо и приказ всичко си имаме, но знаем че развитието... и много българи са по чужбина българи, които забравят от къде са и от къде идват , къде са родени и под чие небе са расли. Свидетелка съм колко хора забравят и се срамуват че са българи. За мен това са едни глупаци, които никога няма да са с дадената националност които искат, нито с българите ще са българи. Малките хора, където се вика пази Боже сляпо да прогледа. Аз съм горда ГОРДА СЪМ ЧЕ СЪМ БЪЛГАРКА И НЕКА ВСИЧКИ ГО ЗНАЯТ НИКОГА НЯМА ДА СЕ СРАМУВАМ ОТ ТОВА! Хората които забравят за България са най/големите нищожества. Това е от мен! Където и да съм по света си оставям БЪЛГАРКА!



БЪЛГАРИЯ :smt007 :smt007 :smt007



Окей.. кажи ми как да не се срамувам да кажа, че съм българка като всички ''турци и роми'' да ги нарека, казват, че са от България .. След, което като ме попита някои от къде идвам и като кажа България ми се отвръща с въпроса : А знаеш ли турски ? ... Как да не се срамувам като те ни представят навсякъде по света ..?!


:-x :shock: :shock: :shock:

Nam3less3
02-26-2010, 17:59
Нямате право да критикувате "отказалите се от България българи". Държавният апарат и самият народ направиха всичко възможно за да искаш да избягаш оттука. И аз се чудя къде да се спасявам, защото освен ако не стане чудо, или не забогатея, не виждам гаранция за по-нормален и сигурен живот тук, освен ако Господ не те пази. :Д Или пък да имаш пари и връзки.

missTwlight0208
02-27-2010, 09:52
Ами направете така че да се гордеем предствяйте родината ни добре и си казвайте че сте българи защото сме умни, красиви абе изобщо ние сме си номер едно. Където и да сме ние сме си чужденци и такива си оставяме ако ще и цял живот там да сме живяли.

Nakadah
02-28-2010, 19:31
ОХх хора хора имаме държава за чудо и приказ всичко си имаме, но знаем че развитието... и много българи са по чужбина българи, които забравят от къде са и от къде идват , къде са родени и под чие небе са расли. Свидетелка съм колко хора забравят и се срамуват че са българи. За мен това са едни глупаци, които никога няма да са с дадената националност които искат, нито с българите ще са българи. Малките хора, където се вика пази Боже сляпо да прогледа. Аз съм горда ГОРДА СЪМ ЧЕ СЪМ БЪЛГАРКА И НЕКА ВСИЧКИ ГО ЗНАЯТ НИКОГА НЯМА ДА СЕ СРАМУВАМ ОТ ТОВА! Хората които забравят за България са най/големите нищожества. Това е от мен! Където и да съм по света си оставям БЪЛГАРКА!



БЪЛГАРИЯ :smt007 :smt007 :smt007

блаблабла друн друн
смяхте се на 2-мата пичове с шейни на олимпиадата в Vancouver че финишираха 20 и 25 от общо 60 човека, ма не отбезязъхте факта че тази шейна с която се състезаваха е от 76 година?

всички в българия е дрънканици, за това и борисов ви е главен секретар, но не че знаете какво е това, той добре си дрънка ;)

wallmart
03-01-2010, 09:26
Ти си антибългарин :?