PDA

View Full Version : Зачервени бузи



PaRtyF
02-19-2010, 21:05
Бузите ми са много зачервени и много ме парят.Ходих на кожен лекар и ми казаха само, че кожата ми е много чуствителна и ,че трябва да си мия лицето сутрин и вечер с бебешки сапун.. и ще се оправя ,но никакав резулатат ... Някой имал ли е същия проблем ? И как се е оправил .. Взимала сам си антиалергичен крем АЛЕРГОЗАН но не ми помогна какъв крем да взема? :( Благодаря предварително

ImmortalSportFreak
02-19-2010, 21:46
Да нямаш температура ?!

mArMaLaDkA
02-19-2010, 22:21
На мен бузите ми почервеняват, ако съм бягала примерно 600 м(а отдавна не съм ходила да тичам преди това), а отделно носът и бузите ми станат червени, ако ми се спи. И при температура, да. Мий си лицето с хладка вода.

ImmortalSportFreak
02-19-2010, 22:47
Другият вариант пък е авторът да е нервен/притеснен.Може и студова алергия да имаш.

fr0zenboy
02-20-2010, 16:35
и аз имам този проблем.. а съм момче .. на мен пък винаги са ми зачервени бузите.. даже пуснах такава тема. Лекарката ми каза, че това било от растежа (имало обмяна на кръв, много червени телца) и каза, че това било признак, че съм бил много здрав (което е така :booooomb: ) да ЧУКНА на дърво!! И я попитах дали след 4-5 години (сега съм на 14) дали ще се махнат, а тя се разсмя и каза "ти виждал ли си някои над 20-22 години с вечно червени бузи" и аз "ами не" и отговора й беше "ами тогава защо се притесняваш, даже това ти е чара!". И така с мен, но само УСПЕХ ти желая с преборването, но изчакай поне докато не станеш на 18~19 години и тогава НЕ дай боже ако са пак червени, вземи мерки ! УСПЕХ :-)