PDA

View Full Version : Адреналин



Iceshark
02-20-2010, 12:24
Здравейте на всички ! Първо да кажа, момче на 18 съм, развита мускултура, тренирам кик-бокс и т.н. ! Няма да казвам от къде съм и как се казвам. Не ме съдете или обвийявайте че пиша в този форум.. просто не знаех къде другаде да пиша.. моля ви да отговорите на въпросът ми (само това !). И друг път съм се регистритал и бях питал нещо, сега отново -->

Та искам да питам относно адреналина! Как да го контролирам? Как да запазя спокойствие - В БИТКА?! Защото по принцип изпускам адреналина си до голяма степен и не мога да се контролирам, все едно гледам някакъв филм.. Въпреки всичко отбивам удари , удрям и дори правя захвати ! Все едно че някои друг ми контролира действията о.О ! Не мога да остана спокоен.. още като видя че човека срещу мен тръгва да ме удря , адреналина ми скача до небето ! И по незнайни причини .. отбягвам удар.. дори отбягнах удар от бухалка о.О .. спрях я с ръката си.. дори не разбрах как съм го направил.. Бих искал да ми помогнете! Да ми дадете съвети какво да правя и т.н. ! Благодаря ви предварително:) !