PDA

View Full Version : Момичета не бавете прегледа



bebsa_
02-20-2010, 12:41
Пиша тази тема защото в момента почти всяко второ момиче страда от това.Имате ли сърбеж,болка,подуване около областа на срамните устни,клитора и вагиналната област отидете веднага на лекар,за да се предприемат мерки.Не е шега работа много приятелки споделят,че имат тези болки и сърбежи,както и аз самата ги имах.

beretta92sd
02-20-2010, 12:45
и ко стана ква беше диагнозата

HotSexyDoll
02-20-2010, 13:16
аз нямам такиваа симптоми :D

princess85
02-20-2010, 13:27
нишу ми няма ;) ама отиди на гинеколог за всеки случай :D

bebsa_
03-03-2010, 10:53
Който иска да ходи,който иска да не ходи това си е негов проблем.Просто давам съвет и нищо повече в крайна сметка никой не съм задължила!!!!!! :!: А и без тези признаци е добре да се ходи на профилактични нищо срамно и страшно няма,нито сте първите,нито пък ще бъдете последни който гинеколга ще види това им е работата все пак!

MakeMeLaugh
03-03-2010, 11:10
ReachlessGirl лично ще я набаня следващия път както и някои други.

Отнася се за всички: НЕ се месете в чуждите теми, ако няма с какво да помогнете.
Вашият раздел е Кофата.
Ние преценяме какво и как да остане.

ImmortalSportFreak
03-03-2010, 11:42
Само да добавя че момичетата(особено тези които вече водят полов живот) е хубаво да ходят веднъж годишно на профилактичен гинекологичен преглед. ;)

zoreto
03-03-2010, 11:44
Само да добавя че момичетата(особено тези които вече водят полов живот) е хубаво да ходят веднъж годишно на профилактичен гинекологичен преглед. ;)

^подкрепям :)

xXxSmilexXx
03-03-2010, 12:18
Нямам такива проблеми ;д Според мен това е въпрос на лична хигиена :))))

yuyuto
03-03-2010, 17:47
Права си, авторката. Въпрос на хигиена и на здраве е да посещаваме редовно гинеколога... Същото важи и за зъболекаря, и за УНГ, и за всичко, така че зависи от човека колко е отговорен спрямо себе си.

Emilen
03-03-2010, 20:09
Абсолютно е права, разбира се. В някоя друга тема бях написал, но ще ви кажа и тук: натривките за рак на шийката на матката са безболезнени и ще спасят живота ви, защото заболяването е почти винаги излечимо при ранно диагностициране. Откриването му в късен стадий намалява значително шансовете ви, а от определен стадий нататък - те са почти нулеви.

Shia
03-03-2010, 20:20
Ходих,човъркаха ме и нищо ми няма.Взимам си жена,но мога да си помисля и за някой хубав доктор.
Едиственото неприятно нещо беше,че чувствах след прегледа,че съм разширена ....weird

Emilen
03-03-2010, 20:29
Не се притеснявай! След раждане се разширява къде-къде повече и после пак се връща в нормално положение. Временен дискомфорт е нищо, в сравнение с проблемите, които могат да се получат от ненавременно лечение.

thespark
03-03-2010, 20:57
Пиша тази тема защото в момента почти всяко второ момиче страда от това.Имате ли сърбеж,болка,подуване около областа на срамните устни,клитора и вагиналната област отидете веднага на лекар,за да се предприемат мерки.Не е шега работа много приятелки споделят,че имат тези болки и сърбежи,както и аз самата ги имах.
+1

Annihilati0N
03-03-2010, 22:45
Някой ще ме светне ли каква е все пак диагнозата от тези прегледи ? За какво всъщност се преглеждате вие момичетата?

kalpazanka
03-06-2010, 15:00
Някой ще ме светне ли каква е все пак диагнозата от тези прегледи ? За какво всъщност се преглеждате вие момичетата?
За полово предавани инфекции, за предракови състояния, проблеми с яйчниците, вагинална чистота и какво ли още не.

Doga
03-06-2010, 15:28
Бившата ми приятелка имаше сърбеж там и като отидохме на лекар,той каза,че са гъбички,които са причинени от бяло течение,а тя страдаше от постоянно бяло течение.И така,преписаха й едни таблетки,като ляга да си ги слага между срамните устни и то се разтваря само и така,оправи се... :)

kalpazanka
03-06-2010, 15:33
Бялото течение е следствие от гъбичките, не обратното! :D

Doga
03-06-2010, 16:13
Е,аз не ги разбирам тия работи и за това не питам,може и така да е било.... :)

bebsa_
03-30-2010, 11:38
Само да Ви кажа,че не е свързано само с хигиена...едвали някое момиче ще се остави в най-лоша ситуация трябва да е доста голя мърлячка.Имате нет може спокойно да се поровите и да разберете,че всяка една жена страда от това въпрос на време е дали ще е в ранна възраст или в напреднала!!

deep94
03-30-2010, 12:22
ее.. лошо е значииии... му фр има сърбеж :(