PDA

View Full Version : към момчетата



igrata
02-20-2010, 13:53
:) Просто ми е любопитно.Момчетата,ако ви е харесвало едно момиче,а вие нея-не.След време промени външния си вид.Ще я забележите ли.Ще ви дам пример:примерно ходила е и се е препъвала,а сега не го прави. :) Айде,вие сте пичове.

JackSparrow
02-20-2010, 13:55
е според зависи.. :-D

gLypChenCee
02-20-2010, 13:58
не съм момче ама само да кажа че тва момиче което го е харесало може вече да не може да го гледа.. а пък той и да я търси .. ХУЙ .. с извинение :)

mArMaLaDkA
02-20-2010, 14:46
Примерът ти изобщо не е удачен, 'щото става въпрос за поведение, а не за външен вид. :-o Както и да е. Не съм момче, но пък обичам да си тикам носа и мнението навсякъде, затова ще отговоря: да, в повечето случаи винаги така става. Момичето се променя, разхубавява и т.н., и чак тогава момчето забелязва, че въпросната госпожица си струва.

w0sh
02-20-2010, 14:57
Какво точно променя препъването във външния вид.

Collapse8
02-20-2010, 14:59
Пишете мнения по темите

въпросите са си за ЛС

w0sh

Axe_vs_Sword
02-20-2010, 15:00
За да ме е харесала, значи няма да е била поредната кифла, понеже те мразят такива като мен, от което следва, че няма да ми е толкова противна, че да не мога да я гледам. Също така ще е от малкото, които ми обръщат внимание => и аз на нея/тях => дам, ще забележа.

peshost
02-20-2010, 15:02
Много относително го казваш, още повече, че за мен е по-важно вътрешня вид отколкото външния. Естествено ако е била някоя залюхана и сега се оправи, това хубаво, ама ако е същата всъщност и просто малко се е променила, започнала е да се занимава със себе си. Това е едно, другото дали само приятелка или за връзка. Ако е за връзка, щом не ми е допаднала първия път, не значи ест, че след време няма да се намерят общи интереси, но зависи от момичето. Аз лично рядко съм срещал такова нещо, но не е изключено.

w0sh
02-20-2010, 15:04
Повечето момичта си имат чар и красота. Зависи от момчето да ги открие преди да са станали явни за всички.

тогава печелиш.

SmilezZz
02-20-2010, 15:09
Много относително го казваш, още повече, че за мен е по-важно вътрешня вид отколкото външния.

О.о.Почти всички момчета казват така,но накрая излиза,че не е така :? Но това е друга тема..

По темата - не съм момче,но все пак ще отговоря..
Ако момичето се е променило изцяло (външен вид,характер и т.н.) е възможно това момче да го забележи..Но сега може да е точно обратното:
Момичето вече да няма чувства към него :?

mArMaLaDkA
02-20-2010, 15:12
За жалост аз от мозъци не го вдигам, а характер не съм мачкал настървено, затова... 8-)

не се сдържах.

Collapse8
02-20-2010, 15:13
По темата - не съм момче,но все пак ще отговоря..
Ако момичето се е променило изцяло (външен вид,характер и т.н.) е възможно това момче да го забележи..Но сега може да е точно обратното:
Момичето вече да няма чувства към него :? [/i]

И дори да си изгради лошо мнение за момчето,понеже я забелязва чак сега.

peshost
02-20-2010, 17:19
Много относително го казваш, още повече, че за мен е по-важно вътрешня вид отколкото външния.

О.о.Почти всички момчета казват така,но накрая излиза,че не е така :? Но това е друга тема..

По темата - не съм момче,но все пак ще отговоря..
Ако момичето се е променило изцяло (външен вид,характер и т.н.) е възможно това момче да го забележи..Но сега може да е точно обратното:
Момичето вече да няма чувства към него :?
Аз не съм почти всички момчета. :)

SoStarstruck
02-20-2010, 17:28
Много относително го казваш, още повече, че за мен е по-важно вътрешня вид отколкото външния.

О.о.Почти всички момчета казват така,но накрая излиза,че не е така :? Но това е друга тема..

По темата - не съм момче,но все пак ще отговоря..
Ако момичето се е променило изцяло (външен вид,характер и т.н.) е възможно това момче да го забележи..Но сега може да е точно обратното:
Момичето вече да няма чувства към него :?
Аз не съм почти всички момчета. :)Почти всички момчета казват,че не са 'почти всички момчета'. :) Ти си знаеш най-добре какъв си,де,ама си е така.

Иначе по темата: Външният вид попринцип оказва влияние първи. Някой ти изглежда добре,красив,привлече ти окото и се запознавате. След това вече ти правят впечатление и други неща,като самата му същност,как се държи с хората и т.н. :)

peshost
02-20-2010, 17:44
Да, да, то така ако искаш, може да си говорим цял ден. Правилно каза, че сам си знам, тъй че няма смисъл да спорим.

SmilezZz
02-20-2010, 17:47
Аз не съм почти всички момчета. :)
Eм радвам се тогава..

Но при запознанството - първо оказва влияние външността и чак тогава отивате и се запознавате..Ако момичето е непривлекателно - пак запознавате ли се или не ? просто ми е любопитно

П.С - Темата е доста интересна..И на мене ми беше любопитно,мнението на другите :)

peshost
02-20-2010, 18:09
Явно имаш нещо против, не знам наранили ли са те, но няма да споря, просто казах, че за мен е по-важна вътрешността. Това не значи, че ако e някаква супер грозна и така нататъка ще я заговоря, напротив няма да я погледна сигурно. Но ако е някоя много красива, всичко хубаво, но окаже се някоя много тъпа или отворена пача, тогава кво праим. Някои търсят такива, аз не. Не съм казал и че искам да е първа красота и да е перфектна отвътре именно поради причината, че и аз не съм перфектен. Та, въпросът е, че не ме познаваш, че да ме слагаш под общ знаменател, колегата по-горе каза, че аз най-добре си знам и е много прав. Всичко хубаво! :)

fenastz
02-20-2010, 20:33
Да, бих.

gPa3HuTeJl
02-20-2010, 20:41
:) Просто ми е любопитно.Момчетата,ако ви е харесвало едно момиче,а вие нея-не.След време промени външния си вид.Ще я забележите ли.Ще ви дам пример:примерно ходила е и се е препъвала,а сега не го прави. :) Айде,вие сте пичове.

Еми спъни я пак...

mArMaLaDkA
02-20-2010, 20:43
я, кой се появи..

gPa3HuTeJl
02-20-2010, 20:52
кой... кой... бързо кажи ми ..... не ме дръж в напрежение ! хаха

mArMaLaDkA
02-20-2010, 20:54
много забавно. 8-)

gPa3HuTeJl
02-20-2010, 20:56
кажи ми стар ник .... от едно време, че от тоя само огладнявам !хаха

mArMaLaDkA
02-20-2010, 21:01
не сме си писали преди, просто едно време, малко преди да се регистрирам и малко, след като имах регистрация, ти засичах постовете, нищо повече.

pubera
02-20-2010, 22:32
Ако се е разхубавяла- да.

Chacho
02-21-2010, 02:41
не съм момче ама само да кажа че тва момиче което го е харесало може вече да не може да го гледа.. а пък той и да я търси .. "мъжки полов орган" .. с извинение :)

През "мъжки полов орган"-а ми е, все ще си ми лови окото, чак когато има какво да видя.

ro6lio
02-21-2010, 09:51
да.... колкото и да е "жалко" аз ще ти отговоря с "да"
даже ще ти дам пример с едно момиче, с което ходих преди година е преди месец пак тръгнахме...по простата причина че според мен вече е станала по женствена и се разкрасила (колкото и тапо да звучи супер много я харесвам вече) :)
това си ни е вкръвта на нас момчетата...гледаме първо външността а след това върешността