PDA

View Full Version : Какво тренирате за 1 ден? (спортната ви активност за днес)



ImmortalSportFreak
02-20-2010, 13:24
Предлагам тук трениращите и спортуващите активно да пишат какво тренират през деня.Всеки ден.. нещо като темата менюто ви за днес в Козметики и диети ама не за храна ами меню за спорт и тренировки. :lol: :lol: Надявам се темата да ви хареса. 8)

Аз започвам.
сутринта-тренировка по лека атлетика + ОФП
след обяд-скачане на въже
привечер-ОФП
:D

infinity05
02-20-2010, 14:17
сутрин-Тае бо
на обяд-скачам 10-15 мин на въже и/или танци
следобед-баскетбол и/или джудо

Bimmer
02-20-2010, 17:57
Предлагам тук трениращите и спортуващите активно да пишат какво тренират през деня.Всеки ден.. нещо като темата менюто ви за днес в Козметики и диети ама не за храна ами меню за спорт и тренировки. :lol: :lol: Надявам се темата да ви хареса. 8)

Аз започвам.
сутринта-тренировка по лека атлетика + ОФП
след обяд-скачане на въже
привечер-ОФП
:D
Това ако го правиш всеки ден, явно имаш за цел релеф?
Защото ако целиш нещо друго, според мен ефекта ще е 0лев ;)
А аз когато мога ходя на тренировки (водна топка), когато не ходя никъде вкъщи си тренирам с гребния тренажор, дъмбела и лицевки ;)

BERCUT
02-20-2010, 19:27
Сутрин лека гимнастика, от 5-6 вечерета фитнес, от 7 до 9 самбо. Събота и неделя славяно-горицка борба в спортната зала в Руското посолство с един приятел заместникът на баща ми ни преподава. В часовете по ФВС ако учителят е в добро настроение и ми даде ключовете от малкия салон със същия приятел тренираме още самбо или сванято-горицка борба, най-често класически бой, тъй като кзаместника на баща ми ни учи на тотален бой.

ImmortalSportFreak
02-20-2010, 20:28
Предлагам тук трениращите и спортуващите активно да пишат какво тренират през деня.Всеки ден.. нещо като темата менюто ви за днес в Козметики и диети ама не за храна ами меню за спорт и тренировки. :lol: :lol: Надявам се темата да ви хареса. 8)

Аз започвам.
сутринта-тренировка по лека атлетика + ОФП
след обяд-скачане на въже
привечер-ОФП
:D
Това ако го правиш всеки ден, явно имаш за цел релеф?

Може да се каже че имам такава цел + поддържане на форма.. а и просто обичам да спортувам.Лека атлетика тренирам 3 пъти седмично.ОФП-то си го правя всеки ден;а понякога през ден(рядко).
Иначе идеята на темата ми беше нещо като физическата ви активност за днес защото човек може някои дни да тренира нещо различно от други .. :)