PDA

View Full Version : оххх .. тази косаа..



_mimi7y_
02-20-2010, 14:57
здравейте .. имам проблеми с косата мии .. не можем да излезем на глава с нея.Изправям я преди да изляза от вкъщи и докато стигна до училище вече не мяза на нищо .. какво да и слагам ..дори и лака не помага :-o . помогнетее

dimeto007
02-20-2010, 15:00
Да ти кажа първо - има мн такива теми. Сигурна съм , че си на ясно , но или те е домързяло да търсиш или просто не си намерила ...
Та така - специално за този влажен сезонн :( според мен нищо не може да се справи срещу влагата ... :o

liim0nka
02-20-2010, 17:00
Няма нещо определено, задържай повече пресата..макар че така още повече се гори косъма

igrata
02-20-2010, 17:08
:) Незнам точно,но аз си правя експерименти с косата,за да видя как е най-добре.

Freshnes
02-20-2010, 20:14
зависи изцяло от пресата ( малко и от самата коса ) .. една съученичка има адски къдрава коса и я изправя на 2 дена и косата и е иделано права цяла зима не й се е начупвала И има мн хубава преса тънка нз точно за колко я взела, но спомена някъде към 200 лв ... моята коса е права само в краищата се начупва когато и скимне и пресата ми не е добра изправям я но след 30 - на минути се начупива в краищата. Така че купи си по хубава преса ако имаш възможност. Ако ли не на фризьор изправят косата има голям резултат обаче и джоба могат да ти изпразнят.

rosencetooo
02-21-2010, 07:15
Ами в влажното време.. трудно се задържа косата изправена,просто си я връзвай или си слагай шапка докато стигнеш до училище ;) и така ще се запази.. а ако не си с хубава , професионална преса.. също и това оказва влияние , защото обикновенните преси не изправят много добре косата ии тя лесно се разваля от времето.Може да се пробваш да си изправяш първо косата с сешоар и ако има нужда после само да я минеш с пресата , понякога така ефекта е по-добър или изправяне при фризьор със сешоар взимат 5-7 лв. , но се задържа 2-3 дена права косата , независимо от времето.

titinkaa
02-21-2010, 08:55
Ако пресата ти е с настройване на градусите,тогава я прави на 200,за да издържа повече косата и да не ти начупва при излизането ти навън

nIkEnCeTy_bE
02-21-2010, 12:05
Същата коса и мойта. Изправям я и следмалко се е начупила в краищата вече. По принцип мисля, че пресата ми е хубава, защото когато друг ме изправя, косата ми става перфектна и се задържа 2 дена някъде. От една страна може да се начупва, ако ти е къса косата. Затова мисля да си пусна мойта, за да се изправя по лесно и да не се начупва.

Neopitom3na
02-21-2010, 12:33
сега времето е влажно и е нормално

Infinity
02-21-2010, 13:11
От влагата е , но резултата много зависи и от самата преса. Твоята каква е ? :-o

justonegirlwithonehope
02-21-2010, 13:26
Пръскай я обилно с лак преди да излезеш от вас.Също можеш да използваш някакви маски за коса, разрови се из интернет :)

iiordanova
02-21-2010, 14:17
От времето е. :wink: Зареди влагата се получава.
И моята е така понякога... затова аз я правя на вафлички и така не се начупва!
То зависи от косъма на косата.