PDA

View Full Version : Имам малко проблемче



hris91
02-20-2010, 16:00
Здравейте нов съм във форума!
На 15 съм, тренирам бокс, т.е. въобще не съм някой слабак, телосложението също ми е добро. Попринцип съм открит човек, общувам с хората, пускам лафове доколкото мога също имам и приятели и то не малко. Проблема са ми момичетата. Значи приятелската мога да си говоря с тях, на кафе и тн. Но не мога като че ли да направя следващата крачка - да й предложа. Нещо отвътре ме възпира. Преди месец някъде имах шанса да изляа с едно момиче, тъй като ми е стара позната, но точно преди деня на срещата се разболях, но може би нарочно исках да се разболея, но защо? За да не се срещна с въпросното момиче! Какъв съм идиот само. Може би не умея да оценявам каквото имам или? Ще се радвам да ме посъветвате какво да правя!

nyxu
02-20-2010, 20:03
Просто се отпусни, вярвай в себе си (за какво ли го пиша..) ии.. просто бъди по- смел, няма нищо страшно, смешно и пр. :)

sashit0
02-28-2010, 07:38
Не се плаши, ако имате еднакви чувства просто и го покажи :mrgreen: Не се срамувай! 8)

blackydesign
02-28-2010, 07:41
Пич, на 15 си, тука вече "искаш ли да станем гаджета" не важи...
Никой няма да те научи да сваляш мацки...добре де, ако дадеш некой лев, ше измисля нещо :oops: :P

xXxSmilexXx
02-28-2010, 08:31
Като за начало я прегърни за да разбере намека ти . Ако не се дръпне или и тя те прегърне значи те харесва изпрати я до тях и преди да се прибере я целуни. Виж как реагира и ако всичко е наред (не се дръпне или не те избута) на следващата ви среща и предложи. Ако те е срам или пак не става го направи по скйп :))) . Успех :-P

pat3ncet0
02-28-2010, 13:30
То да ти кажа вече не се предлага.,. просто ще намекнеш и повярвай ние момичетата колкото и да се преструваме харесваме "действени" момчета. Естествено че тя няма да направи 1-та стъпка, така че идва твоя ред :wink:

nikity9926
02-28-2010, 14:12
Виж, излезте някъде на среща (приятелски) после я хвани лекичко за ръката, придърпай я към себе си и я целуни. После няма кфо да и предлагаш, освен ако тя не се дърпа 8-)

NeENormalen
02-28-2010, 18:16
Бе пич, отиди на някое купонче, насмукай се обилно с алкохол, но не да припадаш, а 3-4 ракиики примерно, хвани я за ръка докато е в коридора, друпни я към теб, но не силно, хвани я с другата ръка за кръста, и целиш сладките й устни :) аз така правя

villytooOo
02-28-2010, 21:39
Бе пич, отиди на някое купонче, насмукай се обилно с алкохол, но не да припадаш, а 3-4 ракиики примерно, хвани я за ръка докато е в коридора, друпни я към теб, но не силно, хвани я с другата ръка за кръста, и целиш сладките й устни :) аз така правя

да ама вижте ся колкото ся да се напивате .. представи си с тия 3-4 ракиики като си нафиркан колко бързо ще ти избяга момичето .. казвам го от личен опит :D едно момче трагна да прави така с мен и само като се приближи и бях припаднала на земята такаче не си правете илюзии че момичетата харесват пияндетата .. :D :-D

hris91
03-07-2010, 13:35
Разбрах горе долу за какво говорите. Преди седмица бях на купон. Наистина алкохола помага в такива случаи ,но в малки количества, т.е. да те хване леко, колкото да ти паднат задръжките. Явно за по нататък така ще се оправям :( :D

dansing
03-08-2010, 07:44
abe naprawo otidete wyw vipa piite po 3 tekili i edna bira kakto az naprawih i naprawo 6te zabrawite da stawate gadjeta ami naprawo 6te q iz4*ka6