PDA

View Full Version : оголемяване на бюста=?по-голямо желание за секс



playboyche
02-20-2010, 16:17
Момичета оголемяването на бюста би ли увеличило желанието ви за секс ? :-o как мислите ?

beretta92sd
02-20-2010, 17:16
Ко общо има бюста със секса, момичетата си го уголемяват от комплекси.Видяла на приятелката и е по голям от нейния и дай и тя иска голям.

snake223071
02-20-2010, 17:42
ем ко да ги праиш иначе мен ме кефат стегнати да са :]

playboyche
02-20-2010, 18:18
Ко общо има бюста със секса, момичетата си го уголемяват от комплекси.Видяла на приятелката и е по голям от нейния и дай и тя иска голям.
незнам може би това че знаят че мъжете обичат големи гърди и знаят и са сигурни че задоволяват комплекси .... и затова да имат по голямо желание :)

Shadowsogirl
02-20-2010, 18:55
Аз бих. (: След като родя обаче. В смисъм дано гръдната обиколка ми се увеличи, понеже сега е мизерно малка и не ми е приятно. Гледам момичета с деколтета, а-у, пък аз имам чувството, че ако облека нещо по изрязано и хората ще се търкалят от смях.

playboyche
02-20-2010, 18:58
Аз бих. (: След като родя обаче. В смисъм дано гръдната обиколка ми се увеличи, понеже сега е мизерно малка и не ми е приятно. Гледам момичета с деколтета, а-у, пък аз имам чувството, че ако облека нещо по изрязано и хората ще се търкалят от смях.
точно затова мислене говоря ... ако това момиче имаше по-големи гърди щешше да има доспа по-голямо самочувствие и желание за секс нали ?

djipsito
02-20-2010, 19:14
Нз дали ще има по-голямо желание за секс. Усещането при допир е еднакво, няма значение колко са големи, така съм чела..Аз имам мн малки гърди, иска ми се да са МАЛКО по-големи, да са ми в синхрон с тялото, на едно слабо момиче не й отиват МН ГОЛЕМИ ЦИЦИ. Ако някой се опита да ме засегне с тва (примерно са ми казвали че гърдите ми били като асансьорни копчета..хахах) мен не ме интересува, не обръщам внимание, пак си имам самочувствие. Пък и който ме харесва наистина, няма да го бърка малки ли са големи ли са. По-добре без големи цици, отколкото без умствен багаж ;р

Някои момичета трябва да разберат, че не може да се разчита само на хубаво тяло. За мен тези, които разчитат само на това са глупачки.. :р

kypo
02-20-2010, 19:43
как ми се спи деба, прочетох - окосмяване на бюста :lol:

beretta92sd
02-20-2010, 23:20
Аз пък нехаресавма големи гърди :)) за мене перфектните са тези които ми се побират в ръката като ги хвана, е не някои огромни дет кат ме лепни с тях и да падам от леглото :)) А и е доказано че момичетата с по големи гърди се уморяват по бързо при секса :)) все пак това си е някаква тежест и трябва повече енергия.

EmiKodaTiKaja
02-21-2010, 00:04
по скоро ще увеличи желанието на другите :D

Fam0usGIRL
02-21-2010, 06:45
имам си ги не ми трябват още :?

hoooodyhoooooo
02-21-2010, 07:12
Разни хора, разни идеали. Аз си падам по по-малки, стегнати гърди, едва ли не пуберски. А имам доста приятели - цицомани. За жените обаче мога да кажа - има толкова много други фактори, които влияят...толкова много :-D Не се притеснявайте да носите изрязани деколтета, нали това си е вашето тяло, няма смисъл от срам :)

anonimchetou
02-21-2010, 07:13
не не бих . И така си се харесвам.

ReachlessGirl
02-21-2010, 07:19
Просто НЕ!! .. имам си достатъчно и ми стигат!.. :-|

HotSexyDoll
02-21-2010, 07:26
аз си имам естествено големи цици :D не ми трябва силикон

hoooodyhoooooo
02-21-2010, 07:46
аз си имам естествено големи цици :D не ми трябва силикон

Еми да, ама ето го на, всички акцентират на "големи", и Хилъри и тя :) В смисъл, че ако бяха малки, щяхте да се комплексирате, както мъжете се комплексират постоянно от размера на пениса си...А смисъл няма :) Радвам ви се, че имате реална оценка и не се травмирате за глупости де ;)

ReachlessGirl
02-21-2010, 07:55
Еми да, ама ето го на, всички акцентират на "големи", и Хилъри и тя :)
Къде видя да съм написала, че са ми големи?? :x
Написах, че са ми достатъчни!!!

Просто НЕ!! .. имам си достатъчно и ми стигат!.. :-|

DevilWish
02-21-2010, 08:07
Бих за самочувствие, защото смятам, че имам малки гърди.А за желанието . . няма влияние. . аз и сега си имам много желание какво ще стане след това :))