PDA

View Full Version : Електронна музика ;}



PROVOCATIVE
02-20-2010, 16:56
Не видях друга такава тема,затова направих тази. ;)
Става въпрос за:
- House
- Electro
- Progressive House
- Minimal-Techno
- Minimal
- Minimal Tech
- Vocal
- Tech
- Techno .
Останаха ли хора,които слушат такава музика? Ако ти си един от тях, сподели кой е любимият ти поджанр/ DJ/ трак :) Как и кога се зариби по тази музика и защо ти харесва 8) Моля хора,които нямат компетентно мнение по въпроса, да си го запазят за себе си.
:-P

w0sh
02-20-2010, 17:27
ъмм. Ходя на партита-слушам музика.

Харесвам Техното, и минимал -техното.

Ей сега заминавам на Мауро (само се хваля тц тц)

Едит : за трак, в момента съм зарибен по Angy Kore -Around (original mix)

Nedo
02-20-2010, 19:39
Само вокала не ми допада иначе всичко друго жуля здраво. Лелее направо ще умра, че ще пропусна 19 годишнината с Мауро, не за друго а заради сестра ми, която трябва да гледам 2 дена :-x
Трак: Nasser - 48 minutes from Ramallah
Progressive & Minimal 8)

w0sh
02-21-2010, 10:55
Туй Ялта е ебати дупката. Всякви келеши ми се пречкаха.....

иначе сносно пускаше... и по-добро съум чувал.

MichellePhan
02-21-2010, 12:52
ами всичките жанрове ги слушам... сега не съм се зарибила по нещо...в процес на търсене съм,но си слушам:Royksopp-What else is there(trentemoiller remix) и Didier Sinclair - Feel the wave :/

ArrowsOfDeath
02-21-2010, 18:19
Уж електронна музика, а пък само за подстиловете на хауса става дума... Ебахти дискриминацията 8-)

w0sh
02-21-2010, 19:57
Уж електронна музика, а пък само за подстиловете на хауса става дума... Ебахти дискриминацията 8-)

Подстилове друг път.

Всъщност минимал музиката има съвсем други корени.

Nedo
02-22-2010, 13:35
уош, атмосферата надъхваща ли беше?
Пудра с цайси не е грях

Jigi
02-23-2010, 15:59
нещо хардкор , хардстайл .. или те не играят

lenito_sf
02-23-2010, 20:11
ОСТАНАХА ЛИ
как останаха..те се завъдиха на стада тия бе.. :shock:
Бтв хард техно става ли.. всъщност не ми пука, става ли.Пускам ;дд
http://www.youtube.com/watch?v=13ELgeEcy_o :)

w0sh
02-23-2010, 20:23
уош, атмосферата надъхваща ли беше?
Пудра с цайси не е грях

Като на всяко парти, стоим по 6-7 часа.

машини. Само тея пияници дето се блъскат ми идват в повече.

Като за Progressive доста хубави тракове.

Nedo
02-24-2010, 11:31
^ Пияниците 2ри път покрай тебе няма да минат ако компанията ги погледнете изкривено без цайси :smt012
А по принцип ква електроника слушаш

w0sh
02-24-2010, 12:04
Предпочитам по-лекото техно, и разни други тех неща, ама понеже е модерно и на доста минимал партита се появявам.

SpAcE_LaDy
02-25-2010, 11:28
Уж електронна музика, а пък само за подстиловете на хауса става дума... Ебахти дискриминацията 8-)

Подстилове друг път.

Всъщност минимал музиката има съвсем други корени.

хах, радвам се, че все още има хора, които знаят какво наистина значи Минимал.. и че няма НИЩО общо с тия гнусни бози в момента..

Иначе.. то като гледам и Транс няма.. слушам транс - uplifting, balearic, vocal, tech.. слушам и дръм, хепикор, хардкор и чил :) Иначе слушам електронна музика от 11 годишна, т.е. вече 9 години.. минах през доста стилове в тази музика, накрая открих своите такива - тези, които изброих по-горе.. начело с транса :) тази музика ми дава всичко, което искам - в нея има адски много мелодии, звуци, разнообразие.. невероятна музика.. вече 5-6та година я слушам може би :) и е единствения стил, от който съм сигурна, че никога няма да се откажа :) въпреки, че в последно време почнаха да излизат и бозички.. anyway..
любими ди джеи много - Markus Schulz, MENNO DE JONG, Roger Shah, Ferry Tayle, Manuel le Saux, Armin van Buuren, Gareth Emery, Above & Beyond, Cosmic Gate, Solarstone, Mike Foyle и т.н. и т.н. до утре мога да изброявам :)

а тракове.. адски много са :) Елате на 13ти март в Ялта на Menno de Jong и ще видите за какво ви говоря :)