PDA

View Full Version : [Хининов шампоан] и още 2 въпросчета



Converse333
02-20-2010, 19:15
1. Искам да попитам тези, които са използвали хининовия шампоан как им действа? По принцип знам, че хининовата вода изсушава, поне при мен и не я ползвам често, защото ми излиза пърхут. И расте ли по-бързо косата от този шампоан?
2. Преди 2 дена ми излязоха 2 гнойни пъпки :shock: . Аз махнах гнойта, но въпроса ми е как да премахна зачервяването? По принцип ми излизат само някакви червени пъпчици, мажа ги с акне аут и минават за 1 ден. Но с тези не става. Дали крем Здраве/Бочко ще помогнат? :-o
3. Относно парните бани за черните точки, трябва ли да се прибавя нещо към водата? Някой ми беше казал, че можело лайка да се сложи...

Мерси на всеки, отговорил на въпросите ми! :)

heiress
02-20-2010, 20:31
1. На мен ми се отрази много хубаво, расеше си ми косата, не кой знае колко бързо, но все пак се забелязваше разликата.
2. Мисля, че с крем "Здраве" ще стане.
3. Може да сложиш лайка или някакъв билков чай, става и в пакетче.

art
02-20-2010, 21:16
1. Честно казнао нито хининовата вода нито хининовия шампоан оказаха някакво въздействие върху растежа на косата ми.
2. За пъпките, за да се затвори по-бързо раната можеш да сложиш прах за рани. паста за зъби или крем здраве.
3.Що се отнася до парните бани. До колкото знам се слага по принцип чай от лайка. Моята козметичка като ми прави парна баня на лицето е с лайка.
:)

Liar
02-20-2010, 21:25
Хининовият шампоан изсушава косата,ако ти е суха не те съветвам да ползваш.

Converse333
02-21-2010, 08:03
Мерси много на всички за отговорите! :-)

a1a2b3v
02-21-2010, 14:06
Хининовият шампоан изсушава косата,ако ти е суха не те съветвам да ползваш.
Че защо? Мойта е суха аз си ползвам и си е супер :) ( дори последния месец порасна с около 3 сантиметра :D (да се похваля))