PDA

View Full Version : Как да се сприятелиш с момиче



MegaTorres9999
02-20-2010, 21:18
Начи въпроса ми е следния така с някоe момиче е много лесно да се сприятелиш смисал тези който са по-отворени , но тези които са по чувствителни , срамежливи някак си е трудно да те приемат за фр или нещо такаво.Въпроса ми е как да ги предразположиш ли ддз да започнат да се държат по свободно.

ImmortalSportFreak
02-20-2010, 21:27
Опитвай се да правиш впечатление като показваш чувството си за хумор(за твое добро е да имаш такова защото момичетата много обичат момчета веселяци-естествено в някакви граници;да не са лигави но това cа подробности).

.. и не се казва някой момиче , а някое момиче

onestar
02-20-2010, 22:03
Не мисля, че някое по-срамежливо момиче ще се почувства добре в компанията на някой веселяк, който постоянно говори и обръща повечето неща на смях.

По-скоро проведи един нормален разговор за нещо, което зноеш, че харесва. Бъди внимателен и просто покажи интереса си към нея, било то с поглед или нещо друго.

wanneca
02-20-2010, 22:27
Първо MegaTorres9999 приятелю такова нещо като приятелство между момиче и момче не съществува винаги единия иска нещо повече, повечето момичета са така глуповати и наивни че вярват на това "приятелство" но то не е реално ..... а относно въпросът ти това което може да разчупи леда между вас са шеги но не прекалявай после гледай да и спечелиш доверието като поговорите за сериозен проблем нейн твой няма значение ии се отнасяй към нея с уважение най-вече :-D

EJI4eTy
02-20-2010, 22:35
Първо MegaTorres9999 приятелю такова нещо като приятелство между момиче и момче не съществува винаги единия иска нещо повече, повечето момичета са така глуповати и наивни че вярват на това "приятелство" но то не е реално .....

това беше най-тъпото нещо написано някога :|

а по темата - няма точно определени правила как да си създадеш приятели .. но според мен най-важното е да имате общи теми и да ви е забавно един с друг

Molzinka
02-21-2010, 08:20
Не мисля, че някое по-срамежливо момиче ще се почувства добре в компанията на някой веселяк, който постоянно говори и обръща повечето неща на смях.

По-скоро проведи един нормален разговор за нещо, което зноеш, че харесва. Бъди внимателен и просто покажи интереса си към нея, било то с поглед или нещо друго.

Напълно вярно! И най-вече просто бъди мил :)

SmilezZz
02-21-2010, 10:13
Първо MegaTorres9999 приятелю такова нещо като приятелство между момиче и момче не съществува винаги единия иска нещо повече, повечето момичета са така глуповати и наивни че вярват на това "приятелство" но то не е реално ..... а относно въпросът ти това което може да разчупи леда между вас са шеги но не прекалявай после гледай да и спечелиш доверието като поговорите за сериозен проблем нейн твой няма значение ии се отнасяй към нея с уважение най-вече :-D

това мнение за мен е супер тъпо..
Има такова приятелство между момче и момиче (личен опит)..Вече сме 3 години най-добри приятели и нито аз,нито той имаме някакви чувства помежду ни - освен приятелството :?

По темата - съгласна съм с onestar ..Но и няма да е лошо понякога да пускаш по някоя шега :D

wanneca
02-26-2010, 21:59
Значи първо го написах за момчето и виждам реакциите на момичетата те винаги са такива и то не за друго а защото не сте го изпитвали на гърба си. Второ съм прав от личен опит го знам постарах се да бъда с приятел с няколко момичета и или съм спал с тях или съм ходил така че пак се обръщам към момчето да не слуша тези женски глупости и да не се бърка това са изказвания на или грозни недодялани момичета или на такива който още не са намерили кой техен "приятел" да ги на*бе.

darkflower
02-27-2010, 10:39
Нз какво имаш в предвин на по-отворени (да са по-склонни към разговор или чалгарки)? Аз лично съм си по-отворена и си говоря със всеки било то супер печения човек или тоталния мълчалив дебил. Имаме си ние 1 момче, което в продължение на 3 години не е казал и думичка нито на съучениците си нито на учителите, но с мен си говори като с нормален човек(нищо, че говори малко плахо и тихо). Просто умея да предразполагам към разговор и го карам да се чувства като 1 от нас, да се чувства готин и желан в компанията. Момчето е супер просто някой трябваше да му даде шанс, а не всички да го отритват само защото е мълчалив.
Аз да съм честна говоря си със всички, но например с чалгарките от класа ми не ми е приятно да си говоря някакси под нивото са ми. Говорим си, но ми е някакси неприятно, затова гледаме да ги избягваме. Целия клас ги отблъсква и защо ли та те са тоталните курви-какво можеш да си кажеш с такъв човек без достойнство?
Съветът ми е не разделяй хората на отворени и неотворени-отнасяй се с тях като с равни и ги накарай да се чувстват равни с теб!