PDA

View Full Version : Девствен



Bastarddd
02-20-2010, 22:16
Еми проблема е че съм девствен на 17 години съм , имал съм супер много приятелки , не съм грозен даже съм си бая хубав :D който иска снимки да ми пише на лично :) ама просто незнам защо не е ставало до сега , духали са ми ама само до там а пък ми омразна вече да чакам , не се издаржа .. незнам кво да прая вече

Bukmop
02-20-2010, 22:36
И ко искаш да се оттървеш от девствеността щото вече не е на мода ли ? ко като си девствен момичетата се кефят като се докопат до нещо непипано ;) намери си сериозна приятелка ;)

Bastarddd
02-20-2010, 22:52
Не е заради тва щото не е на мода просто наистина много ми се прави а все не става ..

ReachlessGirl
02-21-2010, 07:32
Недей да се мяташ на първата срещната парантия .. намери си сериозно момиче, което ще оцени това, което има .. :)

п.с. Тия дни засякох няколко такива теми от девствени момченца и се радвам, за което .. :D

Bastarddd
02-21-2010, 10:58
Малко са сериозните момичета вече :)

valioti
02-21-2010, 10:59
ходи на курва щом на 17 не си се отракал ти и до 30 може да не се

Zaritu
02-21-2010, 11:16
"не съм грозен даже съм си бая хубав който иска снимки да ми пише на лично"

туи някакъв вид реклама ли беше или се опитваш да завържеш запознанство :D

Bastarddd
02-21-2010, 11:18
"не съм грозен даже съм си бая хубав който иска снимки да ми пише на лично"

туи някакъв вид реклама ли беше или се опитваш да завържеш запознанство :D

Хаха еми който иска може да се запознаем :D ама просто исках да кажа че проблема не е в тва че съм грозен или срамежлив

ReachlessGirl
02-21-2010, 13:24
Малко са сериозните момичета вече :)
това, че са малко не значи, че ги няма!!!
Най - голямата ти грешка ще е ако си хванеш първата срещната .. постигнал си нещо, което малко момчета правят не го пропилявай за едното ебане с някоя си там!!! :?

AlokiNn
02-21-2010, 13:27
Малко са сериозните момичета вече :)
това, че са малко не значи, че ги няма!!!
Най - голямата ти грешка ще е ако си хванеш първата срещната .. постигнал си нещо, което малко момчета правят не го пропилявай за едното е**не с някоя си там!!! :?И какво е постигнал? че не е правил секс? Това постижение ли?

NiksSsSs
02-21-2010, 13:55
п.с. Тия дни засякох няколко такива теми от девствени момченца и се радвам, за което .. :D


И аз съм от тях :д, но не ми пука много понейе съм на 14 сигурно нз :-D :)

Bastarddd
02-21-2010, 14:14
Малко са сериозните момичета вече :)
това, че са малко не значи, че ги няма!!!
Най - голямата ти грешка ще е ако си хванеш първата срещната .. постигнал си нещо, което малко момчета правят не го пропилявай за едното е**не с някоя си там!!! :?И какво е постигнал? че не е правил секс? Това постижение ли?

И аз съм на тва мнение че нищо не съм постигнал а там от кадето съм почти всички мислят че не съм девствен и че съм спал с много момичета :)

justonegirlwithonehope
02-21-2010, 14:39
Малко са сериозните момичета вече :)
това, че са малко не значи, че ги няма!!!
Най - голямата ти грешка ще е ако си хванеш първата срещната .. постигнал си нещо, което малко момчета правят не го пропилявай за едното е**не с някоя си там!!! :?И какво е постигнал? че не е правил секс? Това постижение ли?

А защо трябва да постигне нещо ? И какво лошо има в това да е девствен.Всеки преценя сам кога е готов за първия си път.За да не го е направил може би не се чувства готов.Той сподели, че са му правили свирки и т.н, но до секс не са успяли да стигнат, може би е именно защото не се чувства готов за секс.Има момчета, които на по 14,15 години се чувстват подготвени и не го правят като повечето тяхни връстници, за да се похвалят, че са ебнали, а защото так са го усетили и прочие.При всеки е различно, но за всеки случай няма нищо срамно или лошо в това да не си правил секс :)

Doga
02-21-2010, 14:52
Даже вече е на мода...Това е както преди години ученици да пушат някъде на центъра и на публично място и някой дет се крие от мама и тати му се възхищава,а той/тя се прави на гъзар,но сега всеки е лапнал цигара и вече е модерно да не пушиш....може би и да си девствен вече е на мода!!!

Bastarddd
02-21-2010, 15:01
Малко са сериозните момичета вече :)
това, че са малко не значи, че ги няма!!!
Най - голямата ти грешка ще е ако си хванеш първата срещната .. постигнал си нещо, което малко момчета правят не го пропилявай за едното е**не с някоя си там!!! :?И какво е постигнал? че не е правил секс? Това постижение ли?

А защо трябва да постигне нещо ? И какво лошо има в това да е девствен.Всеки преценя сам кога е готов за първия си път.За да не го е направил може би не се чувства готов.Той сподели, че са му правили свирки и т.н, но до секс не са успяли да стигнат, може би е именно защото не се чувства готов за секс.Има момчета, които на по 14,15 години се чувстват подготвени и не го правят като повечето тяхни връстници, за да се похвалят, че са ебнали, а защото так са го усетили и прочие.При всеки е различно, но за всеки случай няма нищо срамно или лошо в това да не си правил секс :)


Не ме е срам просто е кофти да сме се събрали някаде 10 момчета и всеки да говори кой коя ебал а аз да мълча

Johny
02-21-2010, 17:20
"Разни хора, разни идеали".

Ако за някой това коя е е*ал е най-върховното постижение до момента, тогава жалко.

ReachlessGirl
02-21-2010, 17:47
"Разни хора, разни идеали".
Ако за някой това коя е е*ал е най-върховното постижение до момента, тогава жалко.
жалко за кого? за тези, които са мислили само как да се из*укат без значение на колко и с коя .. важното е, че са го направили .. пфф .. :?
Никъде не съм написала, че е постижение ама дай да извъртим думите както винаги .. упраайте се бе .. омръзнало ми е от вас! :?

Авторе като толкова те е срам на следващия купон се е*ни с първата, която хванеш .. явно за теб е важно само и единствено това да има с какво да се "похвалиш" хаха .. :lol: :lol: много ЖАЛКО!! :?

Bastarddd
02-21-2010, 21:14
"Разни хора, разни идеали".
Ако за някой това коя е е*ал е най-върховното постижение до момента, тогава жалко.
жалко за кого? за тези, които са мислили само как да се из*укат без значение на колко и с коя .. важното е, че са го направили .. пфф .. :?
Никъде не съм написала, че е постижение ама дай да извъртим думите както винаги .. упраайте се бе .. омръзнало ми е от вас! :?

Авторе като толкова те е срам на следващия купон се е*ни с първата, която хванеш .. явно за теб е важно само и единствено това да има с какво да се "похвалиш" хаха .. :lol: :lol: много ЖАЛКО!! :?


Не е това да има с кво да се похваля просто мисля че му е времето вече

amk933
02-21-2010, 21:32
Само да вметна, че днес аз прочистих темата от нелепи и комплексарски коментарчета.
Моля не се отклонявайте от нея. За едни авторът е прав, за други крив, но не това е въпросът. Негово си е решението.

Не изпадайте в излишни полемки, офф топик. Иначе, ще се наложи катинар да сложа. :)

dimitar_ak
02-22-2010, 11:36
Не ме е срам просто е кофти да сме се събрали някаде 10 момчета и всеки да говори кой коя е*** а аз да мълча

Повечето истории вероятно за измислени

ubuntureload
02-22-2010, 11:37
.... Иначе, ще се наложи катинар да сложа. :)
Само гледай да не е от китайските че лесно се трошат ... :D
Бате девствен си и кво... от тая болес не се мре....

BiGBaDWolF
02-22-2010, 13:39
Ако толко много бързаш (нямам си и на идея за кфо) ходи в публичен дом..Или моя съвет е да си намериш приятелка която да обичаш.. И с която секса няма да е задължение! :)

Bastarddd
02-22-2010, 15:34
Ако толко много бързаш (нямам си и на идея за кфо) ходи в публичен дом..Или моя съвет е да си намериш приятелка която да обичаш.. И с която секса няма да е задължение! :)

И аз съм на мнение че сериозна приятелка е по добрия вариант ама аз съм имал над 10 приятелки и само до свирки съм стигал и то не със всички :?

PROVOCATIVE
02-22-2010, 17:56
И ко искаш да се оттървеш от девствеността щото вече не е на мода ли ? ко като си девствен момичетата се кефят като се докопат до нещо непипано ;) намери си сериозна приятелка ;)


Дам,така е. Не мога да разбера кво сички момченца мрънкат,че са девствени... Просто не си срещнал подходящия човек. :)

Everytime
02-22-2010, 17:58
ми ходи прай бе :)

darkPaladin
02-22-2010, 23:22
сексът в днешно време се прави за да се докажеш колко си мъж вече

и да си девствен какво? а познай аз правил ли съм или не!?

ще ти подксжа правил съм,но не се гордея

тебе ти бушуват хормоните и би го направил с първата срещната

първият път винаги се помни 8)

zwezdii4kata
02-24-2010, 10:11
И ко искаш да се оттървеш от девствеността щото вече не е на мода ли ? ко като си девствен момичетата се кефят като се докопат до нещо непипано ;) намери си сериозна приятелка ;)


Дам,така е. Не мога да разбера кво сички момченца мрънкат,че са девствени... Просто не си срещнал подходящия човек. :)


Ммм Може би точно това е проблема..Че не си намерил подходящата с която хем ще обичаш хем ще правиш секс..ноо акоо вече мноо ти се прави другите са дали идеи но според мен просто трябва да изчакаш :) докъто намериш това което търсиш :)

inlove9006
02-24-2010, 10:13
И ко искаш да се оттървеш от девствеността щото вече не е на мода ли ? ко като си девствен момичетата се кефят като се докопат до нещо непипано ;) намери си сериозна приятелка ;)

Напълно съгласна съм :-)

darkflower
02-24-2010, 11:35
И аз зад гърба си имам много момчета(само гаджета), но не съм правила секс със тях. От Италия, Финландия и Чехия чак тук в България) намерих момче като мен. За първи път го направих на 16 и полувина, когато срещнах момче точно като мен, което да ме разбира, да иска да е с мен и да си прекарваме добре заедно. С това момче сме още заедно след повече от полувин година и сме си перфектно. Почти всеки ден сме заедно, редовно спим или у тях или у нас, а през лятнаха ваканция си живеем заедно в къщата ми, понеже родителите ми заминават на вилата всяка година. Много си се обичаме и се радвам, че го направих точно с него първия път. :)
ПС: Не бързай. Изчакай да намериш подходящото момиче, с което да ти е приятно и да и имаш доверие и чак тогава го направете, ако и двамата сте готови.

janmichelangel
02-24-2010, 11:40
Bastarddd, не скивам връзката с форума, какво очакваш да ти кажат?

Bastarddd
02-24-2010, 16:49
Bastarddd, не скивам връзката с форума, какво очакваш да ти кажат?

Ами хората си изказаха съветите :)

janmichelangel
02-25-2010, 09:21
:)

Addiced
02-25-2010, 09:38
хвани си курва бе къф е проблема :D

kl34kov
02-25-2010, 11:38
Не се притеснявай, рано или късно ще го направиш няма начин.. :)

BadEmotion
02-25-2010, 20:24
Бе ареее, имал си много приятелкии... друг път. Изглежда си много зле, че да стигаш до форуми и да питаш едва ли не що си девствен. Нема как да ти помогнем, брат. Бил хубав той. Ми тва, че някой е хубав не значи, че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО треа да се е ебал, ебаси логиката имаш, честно :D Бе не мязаш на 17 годишен, детски начин на мислене имаш.

Sc0field
02-25-2010, 20:29
И ко искаш да се оттървеш от девствеността щото вече не е на мода ли ? ко като си девствен момичетата се кефят като се докопат до нещо непипано ;) намери си сериозна приятелка ;)

Голяма част от момичетата сега са некфи лигли дето ако разберат че си девствен се дръпват от теб все едно си болен от СПИН

Bastarddd
02-26-2010, 10:26
Бе ареее, имал си много приятелкии... друг път. Изглежда си много зле, че да стигаш до форуми и да питаш едва ли не що си девствен. Нема как да ти помогнем, брат. Бил хубав той. Ми тва, че някой е хубав не значи, че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО треа да се е е***, ебаси логиката имаш, честно :D Бе не мязаш на 17 годишен, детски начин на мислене имаш.


Ами аз си знам с колко момичета съм ходил , не те карам да ми вярваш нали ?

xXxSmilexXx
02-26-2010, 17:29
може би трябва да си малко по настоятелен опитай се да възбудиш момичето максимално и тя сама ще го поиска ;) :-)

Auby
02-26-2010, 18:02
Малко са сериозните момичета вече :)
това, че са малко не значи, че ги няма!!!
Най - голямата ти грешка ще е ако си хванеш първата срещната .. постигнал си нещо, което малко момчета правят не го пропилявай за едното е**не с някоя си там!!! :?И какво е постигнал? че не е правил секс? Това постижение ли?

А защо трябва да постигне нещо ? И какво лошо има в това да е девствен.Всеки преценя сам кога е готов за първия си път.За да не го е направил може би не се чувства готов.Той сподели, че са му правили свирки и т.н, но до секс не са успяли да стигнат, може би е именно защото не се чувства готов за секс.Има момчета, които на по 14,15 години се чувстват подготвени и не го правят като повечето тяхни връстници, за да се похвалят, че са ебнали, а защото так са го усетили и прочие.При всеки е различно, но за всеки случай няма нищо срамно или лошо в това да не си правил секс :)


Не ме е срам просто е кофти да сме се събрали някаде 10 момчета и всеки да говори кой коя е*** а аз да мълча

Ако искаш да имаш с какво да се хвалиш следващия път като се съберете с момчетата, си хвани някоя курва и си готов. Вие момчетата сте направо жалки :? :?

Auby
02-26-2010, 18:05
Бе ареее, имал си много приятелкии... друг път. Изглежда си много зле, че да стигаш до форуми и да питаш едва ли не що си девствен. Нема как да ти помогнем, брат. Бил хубав той. Ми тва, че някой е хубав не значи, че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО треа да се е е***, ебаси логиката имаш, честно :D Бе не мязаш на 17 годишен, детски начин на мислене имаш.

Това учудва ли те? 90% от момчетата така и не порастват на акъл... :?

Bastarddd
02-26-2010, 19:06
Малко са сериозните момичета вече :)
това, че са малко не значи, че ги няма!!!
Най - голямата ти грешка ще е ако си хванеш първата срещната .. постигнал си нещо, което малко момчета правят не го пропилявай за едното е**не с някоя си там!!! :?И какво е постигнал? че не е правил секс? Това постижение ли?

А защо трябва да постигне нещо ? И какво лошо има в това да е девствен.Всеки преценя сам кога е готов за първия си път.За да не го е направил може би не се чувства готов.Той сподели, че са му правили свирки и т.н, но до секс не са успяли да стигнат, може би е именно защото не се чувства готов за секс.Има момчета, които на по 14,15 години се чувстват подготвени и не го правят като повечето тяхни връстници, за да се похвалят, че са ебнали, а защото так са го усетили и прочие.При всеки е различно, но за всеки случай няма нищо срамно или лошо в това да не си правил секс :)


Не ме е срам просто е кофти да сме се събрали някаде 10 момчета и всеки да говори кой коя е*** а аз да мълча

Ако искаш да имаш с какво да се хвалиш следващия път като се съберете с момчетата, си хвани някоя к***а и си готов. Вие момчетата сте направо жалки :? :?

Ами мисля си , че курвата може да се пропусне не мисля ,че съм стигнал чак до там че да си зема курва

xXxSmilexXx
02-26-2010, 19:48
Един съвет.. Не ходи на курва първия път трябва да е спецялен както за момичета така и за момчета :) Най-добре си намери приятелка която също е девствена ,но недей на първата среща да искаш секс от нея изчакай я когато тя е готова :-P . Ако станеш твърде настоятелен най-много да я изгубиш (rolleyes)

Doga
02-27-2010, 10:49
Дали ще може да си намери девствена приятелка :-D

Bastarddd
02-27-2010, 13:50
Ами от скоро имам приятелка и не е девствена , ако стане нещо ще ви се похваля :D

Wikzinka
02-27-2010, 14:56
Ами от скоро имам приятелка и не е девствена , ако стане нещо ще ви се похваля :D според мен е най - добре да се пробваш с нея .... Ако не се получи с нея има и други момичета ... не ходи на курва

Macallan
02-27-2010, 15:36
абе какво придавате такова голямо значение на секса... понякога да изпиеш една студена бира лятото е по - голямо удоволствие. Пък и секса и проблемите вървят ръка за ръка - ще вземе да й закъснее, скъсан кондом, няма да ти стане пишката и ето ти депресия 1 месец... пък ако искаш толкова много да ебеш иди в някой бар удари 2-3 уискита и мацки колкото щеш.

Doga
02-27-2010, 15:39
Грешно мислене имаш приятелю.....

Bastarddd
02-27-2010, 15:50
Грешно мислене имаш приятелю.....

Аз или Macallan

Doga
02-27-2010, 16:19
Грешно мислене имаш приятелю.....

Аз или Macallan

Macallan.! Поне аз не съм съгласен с него.По негова логика,направо да се затваряме в манастири.То толкова проблеми,че не знам....

PsyDoggy
02-27-2010, 17:25
бастард едно щи кажа братче ... и аз съм на 16, ся април ке праа 17. И аз съм девствен ама да не ти пука . Живей си живота и когат е писано тогава :D и дори да ти предложи некоя курветина на некое частно купонче ... не си длажен да приемаш 8) :D

rtpghhfcz
02-27-2010, 20:15
безсмислена тема, която може да получи безсмислен отговор.

Не си единствен,а няма да си последен. Всичко с времето си.

PsyDoggy
02-27-2010, 20:38
Писането на кирилица е задължително!
амк933

Bastarddd
02-27-2010, 20:47
http://www.vbox7.com/play:3c20b9ee

pZ i gLedai poZitivNo na neshTataaaaaaa 8) :lol: :-P :P

Хаха ее благодаря :D

Macallan
02-27-2010, 20:54
Грешно мислене имаш приятелю.....

Аз или Macallan

Macallan.! Поне аз не съм съгласен с него.По негова логика,направо да се затваряме в манастири.То толкова проблеми,че не знам....
Е то ако няма риск не е интересно 8) Исках да кажа че понякога бих предпочел да изляза с приятели пред секса

bathory
02-27-2010, 23:25
Девственица!! ляляля :razz:
Осъзнай се, момче. Доколкото виждам искаш да се хвалиш пред компанийката. Доста си ограничен. :? Ще си умреш девствен. Приеми го!

Bastarddd
02-28-2010, 07:39
Девственица!! ляляля :razz:
Осъзнай се, момче. Доколкото виждам искаш да се хвалиш пред компанийката. Доста си ограничен. :? Ще си умреш девствен. Приеми го!

Говори ми на ръката :D

bathory
02-28-2010, 10:44
^я пак! 8-)

sugargirl94
02-28-2010, 11:17
На 17 и още не си из**кал някоя ?!?!?! Много си закъснял бе...вече трябваше да си на**ал полувината кифли от даскало
:shock: #-o


За кфо толко бързате нзз... :neutral:

kalashnika
03-01-2010, 15:49
момичетата се кефят като се докопат до нещо непипано ;) намери си сериозна приятелка ;)
тос пич е адски прав във всяко едно мнение което съм прочел

nikity9926
03-01-2010, 15:51
Споко, намери си сериозно момиче и се отдай на любовта ;)

Bastarddd
03-06-2010, 22:18
Ами от скоро имам приятелка и не е девствена , ако стане нещо ще ви се похваля :D според мен е най - добре да се пробваш с нея .... Ако не се получи с нея има и други момичета ... не ходи на к***а

Ами скъсахме :(

bathory
03-06-2010, 22:23
Ама нали ти казах - ще си умреш девствен! :razz: :razz:

PsyDoggy
03-06-2010, 22:26
Ама нали ти казах - ще си умреш девствен! :razz: :razz:

Няма да говориш така на моиа СЪдевственик !!! :-x :-x :-x 8-) :-P

georgerrrrr
03-06-2010, 22:29
Комплексарщина леле.. всички в компанията се хвалели кой коя ебал а той горкия никоя не докопал .. :D :D
Мойте съболезнования, ще си умреш девствен да :( сорка ..тка ти е писано.

bathory
03-06-2010, 22:39
Ама нали ти казах - ще си умреш девствен! :razz: :razz:

Няма да говориш така на моиа СЪдевственик !!! :-x :-x :-x 8-) :-P
извинявай, ама ако си момче и с този аватар - чака те същата съдба! :razz: :razz: :razz:

MiRaCuLiX
03-06-2010, 22:44
как тръгна да си праиш реклама отначало...вика не съм грозен,даже съм много красив...имал съм много приятелки и даже предлагаш на съфорумнички снимки да те видят...целта ти да не е неква обява от тип "откраднете ми девствеността съфорумнички"...за мен несериозна тема и по още един показател.Проблем ще е ако си на 25+ тогава си на проблем а ти си още на 17...

PsyDoggy
03-06-2010, 22:47
Ама нали ти казах - ще си умреш девствен! :razz: :razz:

Няма да говориш така на моиа СЪдевственик !!! :-x :-x :-x 8-) :-P
извинявай, ама ако си момче и с този аватар - чака те същата съдба! :razz: :razz: :razz:

Аз мога си се чукна когат си искам... обаче не ми е там проблема, поне 1-вия път нека да е с някоя която обичам :oops: :razz: А и не мисля, че е голяма гордост на 13-14 годинки да се еб*ш

bathory
03-06-2010, 22:51
ами, че ти на толкова ли си? е браво, че си се опазил :lol:

PsyDoggy
03-06-2010, 22:52
ами, че ти на толкова ли си? е браво, че си се опазил :lol:

аЗ съм на 16 ... и йам 1 мн гадна случка дет една ку*ветина щеше ме изнасили ама не ми се расправя мн ще се смеете :oops: :-D :-D

Bastarddd
03-06-2010, 22:52
как тръгна да си праиш реклама отначало...вика не съм грозен,даже съм много красив...имал съм много приятелки и даже предлагаш на съфорумнички снимки да те видят...целта ти да не е неква обява от тип "откраднете ми девствеността съфорумнички"...за мен несериозна тема и по още един показател.Проблем ще е ако си на 25+ тогава си на проблем а ти си още на 17...

Не беше реклама ;)

MiRaCuLiX
03-06-2010, 23:01
еми на това заприлича...сори но така беше ;)

bathory
03-06-2010, 23:02
ами, че ти на толкова ли си? е браво, че си се опазил :lol:

аЗ съм на 16 ... и йам 1 мн гадна случка дет една ку*ветина щеше ме изнасили ама не ми се расправя мн ще се смеете :oops: :-D :-D
я я, че ми стана интересно :razz:

PsyDoggy
03-06-2010, 23:03
еми на това заприлича...сори но така беше ;)

и реклама да е кф0 от тва ? ... гледаш сега как да се изтъкнеш с някой умен коментар ли. Кут нити харесва чао, доскив, до скоро вижане.

П.П.:Ако рекламите бяха лошо нещу нямаше да ги вартят по 30 на 1 филм :lol: :lol:

MiRaCuLiX
03-06-2010, 23:12
то трябва в сайтовете да се иска вече и грамота за завършен 8клас...в едно изречение сумати грешки...
Няма лошо в рекламите,но не мисля,че тук е мястото...има си обяви има си и гепиме (които направиха много добро парти на 3-ти).

За какво според теб е пуснал темата?Нали за да се изтъкват нашите коментари.Били те нападки или насърчения

PsyDoggy
03-06-2010, 23:15
то трябва в сайтовете да се иска вече и грамота за завършен 8клас...в едно изречение сумати грешки...
Няма лошо в рекламите,но не мисля,че тук е мястото...има си обяви има си и гепиме (които направиха много добро парти на 3-ти).

За какво според теб е пуснал темата?Нали за да се изтъкват нашите коментари.Били те нападки или насърчения

Ок ман просту ми е мн лигаву таковъ и затва има грешки... А и нали се разбиръ кф0 ти пречи :razz: :razz: а и евала ти за коментара ама нападките просто не са за предпочитане сешсе ... постави се на негово място :? :?

HuKu_
03-07-2010, 07:50
Аз мога си се чукна когат си искам... обаче не ми е там проблема, поне 1-вия път нека да е с някоя която обичам :oops: :razz: А и не мисля, че е голяма гордост на 13-14 годинки да се еб*ш

+1

bubs95
03-12-2010, 23:46
Нищо ,че си момче първият път винаги е важен има девствени и по на 20-25 а пък ти си на 17 като намериш правилната ще стане а и си там някакъв от църквата ,че да се пазиш.Както казах като му дойде времету ще стане!

gir
03-13-2010, 16:22
Еми проблема е че съм девствен на 17 години съм , имал съм супер много приятелки , не съм грозен даже съм си бая хубав :D който иска снимки да ми пише на лично :) ама просто незнам защо не е ставало до сега , духали са ми ама само до там а пък ми омразна вече да чакам , не се издаржа .. незнам кво да прая вече

Аз пък познавам един на 31, който също още е девствен. И не му пука.
Ама на тебе пък ти пука. Не издържаш. В такъв случай - пускаш обявки тук-таме и се намират желаещи момичета, жени...

Arrogance88
03-14-2010, 02:15
Ха, немога да разбера какво толкова имате да доказвате, ще се опитам да се изкажа максимално ясно с едно изречение: "Новото поколение сте с много извратено мислене за нещата" .
Аз съм на 21 и не съм го направил, а съм имал директни "оферти", дори и на работното ми място /ако разбираш твърдостта на изречението/ ... 5 ръце няма да ми стигнат да ти ги изброя, но не смятам че една жена заслужава да бъде поредната бройка или както и да го казвате в момента, а съм имал и такива случаи. И всичко това поради простата причина че имам някакво самоуважение, както към себе си така и към жените (говоря за рядко срещаната част, които още не са паднали толкова ниско да започнат от 13г.) Имаше няколко коментара които ти отговориха много ясно и с които съм съгласен - ти просто си решил че не възрастта ти е проблемна, а това че неможеш да се похвалиш пред някой сополанко дето някое малолетно, което незнае още къде се намира и дали му се пишка или (знае се продължението) му е пуснало и вече е голям гъзар. Както и да е не това е идеята, възможности ще имаш (по темата) /незнам защо наистина стигаш само до една фаза и нещата приключват до там/ може би един от коментарите е бил верен, но незнам. Немога да разбера как със всяка една година започвайки от 2007 насам, чувам все по-малки числа като за въпросната 2007 беше - 16 ... тая година чух 11-12 - нямам думи...
И един от предпоследните коментари които прочетах : " За къде бързате " е много верен и мисля да вкарам малко превод " нищо не печелите и с нищо не ставате по-големи " а напротив губите си едни прекрасни моменти и се заблуждавате че сте голямата работа.
Поздрави.

П.С. И все пак това си е мнение и не мисля да се занимавам с който и да е неориентиран от живота още отворко, който реши да се прави на отворен, какъв съм бил и защо съм бил?

gir
03-14-2010, 07:03
Ха, немога да разбера какво толкова имате да доказвате, ще се опитам да се изкажа максимално ясно с едно изречение: "Новото поколение сте с много извратено мислене за нещата" .
Аз съм на 21 и не съм го направил, а съм имал директни "оферти", дори и на работното ми място /ако разбираш твърдостта на изречението/ ... 5 ръце няма да ми стигнат да ти ги изброя, но не смятам че една жена заслужава да бъде поредната бройка или както и да го казвате в момента, а съм имал и такива случаи. И всичко това поради простата причина че имам някакво самоуважение, както към себе си така и към жените (говоря за рядко срещаната част, които още не са паднали толкова ниско да започнат от 13г.) Имаше няколко коментара които ти отговориха много ясно и с които съм съгласен - ти просто си решил че не възрастта ти е проблемна, а това че неможеш да се похвалиш пред някой сополанко дето някое малолетно, което незнае още къде се намира и дали му се пишка или (знае се продължението) му е пуснало и вече е голям гъзар. Както и да е не това е идеята, възможности ще имаш (по темата) /незнам защо наистина стигаш само до една фаза и нещата приключват до там/ може би един от коментарите е бил верен, но незнам. Немога да разбера как със всяка една година започвайки от 2007 насам, чувам все по-малки числа като за въпросната 2007 беше - 16 ... тая година чух 11-12 - нямам думи...
И един от предпоследните коментари които прочетах : " За къде бързате " е много верен и мисля да вкарам малко превод " нищо не печелите и с нищо не ставате по-големи " а напротив губите си едни прекрасни моменти и се заблуждавате че сте голямата работа.
Поздрави.

П.С. И все пак това си е мнение и не мисля да се занимавам с който и да е неориентиран от живота още отворко, който реши да се прави на отворен, какъв съм бил и защо съм бил?

Възрастта на първите полови контакти се мени, варира. Едно време (а и днес някои!), много народи, са си давали момичетата за женитба по на 12-14 години. После е имало периоди, когато и до над 18 са били девствени повечето и така...зависи от културата.
Цялата работа е, че хората си имат СТАДЕН ИНСТИНКТ От най-ранна детска възраст човек иска да е като другите. Малко са индивидуалистите. МНОГО ЯСНО, ЧЕ ПОВЕЧЕТО ОКОЛО 17-ГОДИШНИЯ КАТО СЕ СЕКСЯТ, ЩЕ МУ Е НЕКОМФОРТНО. Отделно, 17 години (т.е. каращ 18 ) са си доста за тялото, което си има секс-потребности. Само на полюции (семеизпразване по време на сън) и мастурбиране ("ръкоделство") няма как да се постигне 100% удовлетвореност на секс-нагона, либидото, психологическите потребности и останалото.
Себеуважението е относителна работа. Някоя ще ти каже, че си я уважил, щом си й отказал да правите еднократен секс. Ама друга пък ще ти се обиди, защото си я пренебрегнал и унижил. На трета пък ще й е все тая и може да си го обясни като "сигурно е болен нещо или е обратен"... Така че всичко е въпрос на разбиране и гледни точки.
Последен пример- някоя смята, че сексът си е като яденето, спането и др. биологични потребности, затова си го прави с който си хареса. Друга пък са я учили, че сексът се прави само с който обичаш, защото е част от любовта... Разбираш ли как са относителни нещата?

netmon
03-14-2010, 08:26
Проблемът идва от това ,че едни действат безмозъчно още от малки,а други прекалено много го мислят секса като тебе пич.Тази думичка "девствен" много ти тежи според мен ,а не толкова самото желание за полов акт.И все пак ако толкова много го искаш остави целомъдрените ,които те карат да чакаш до 30 :D ,че ще си пръснеш психиката до тогава,защото секса си е необходим за тялото и съзнанието.Явно знаеш как - закачи някое девойче :-) ,но със сигурност да те кефи и да не е някоя долна мастия :D после се понатискайте ,слагаш гумата задължително и действаш и след това вече ще си UNдевствен :D

gir
03-14-2010, 09:12
Проблемът идва от това ,че едни действат безмозъчно още от малки,а други прекалено много го мислят секса като тебе пич.Тази думичка "девствен" много ти тежи според мен ,а не толкова самото желание за полов акт.И все пак ако толкова много го искаш остави целомъдрените ,които те карат да чакаш до 30 :D ,че ще си пръснеш психиката до тогава,защото секса си е необходим за тялото и съзнанието.Явно знаеш как - закачи някое девойче :-) ,но със сигурност да те кефи и да не е някоя долна мастия :D после се понатискайте ,слагаш гумата задължително и действаш и след това вече ще си UNдевствен :D

Има и по-лесен начин! Отива на село за 2 дена да си почине. Там си измисля история как е правил секс. Връща се и я написва във форума. 99.99 % от аудиторията му вярва. След което никой не го мисли за девствен и проблемът е решен. :D

Arrogance88
03-14-2010, 10:02
....Разбираш ли как са относителни нещата?

holy shit, брат ако това си го писал за мен наистина ме убеждаваш да си изтрия коментара, аз ти говоря за дини ти ми говориш за круши... надявам се честно да не си го писал за да ми обясниш как стоят нещата - нищо лично.

Bastarddd
03-14-2010, 11:42
Проблемът идва от това ,че едни действат безмозъчно още от малки,а други прекалено много го мислят секса като тебе пич.Тази думичка "девствен" много ти тежи според мен ,а не толкова самото желание за полов акт.И все пак ако толкова много го искаш остави целомъдрените ,които те карат да чакаш до 30 :D ,че ще си пръснеш психиката до тогава,защото секса си е необходим за тялото и съзнанието.Явно знаеш как - закачи някое девойче :-) ,но със сигурност да те кефи и да не е някоя долна мастия :D после се понатискайте ,слагаш гумата задължително и действаш и след това вече ще си UNдевствен :D

Има и по-лесен начин! Отива на село за 2 дена да си почине. Там си измисля история как е правил секс. Връща се и я написва във форума. 99.99 % от аудиторията му вярва. След което никой не го мисли за девствен и проблемът е решен. :D

Е аз съм написал , че повечето хора не ме мислят за девствен ама аз си знам и е тъпо да ги лъжа

netmon
03-14-2010, 12:37
Ама пич ти пак не си вникнал в това ,което сме ти казали.Казваш толкова нарицателно ,че си девствен все едно си болен от нещо :shock: Вземи се успокой малко не е нищо лошо или страшно дори има по-големи каки ,които много биха ти се зарадвали :grin:

Sofff
03-14-2010, 12:40
хвани си някоя не изисква много усилия ...

gir
03-14-2010, 15:27
....Разбираш ли как са относителни нещата?

holy shit, брат ако това си го писал за мен наистина ме убеждаваш да си изтрия коментара, аз ти говоря за дини ти ми говориш за круши... надявам се честно да не си го писал за да ми обясниш как стоят нещата - нищо лично.

Недей да триеш, нека си стои. Както е казал един китаец - "Нека цъфтят 100 цветя, нека си съперничат 100 школи" или нещо такова беше.
Иначе аз пиша за здраве. :D

gir
03-14-2010, 15:42
Проблемът идва от това ,че едни действат безмозъчно още от малки,а други прекалено много го мислят секса като тебе пич.Тази думичка "девствен" много ти тежи според мен ,а не толкова самото желание за полов акт.И все пак ако толкова много го искаш остави целомъдрените ,които те карат да чакаш до 30 :D ,че ще си пръснеш психиката до тогава,защото секса си е необходим за тялото и съзнанието.Явно знаеш как - закачи някое девойче :-) ,но със сигурност да те кефи и да не е някоя долна мастия :D после се понатискайте ,слагаш гумата задължително и действаш и след това вече ще си UNдевствен :D

Има и по-лесен начин! Отива на село за 2 дена да си почине. Там си измисля история как е правил секс. Връща се и я написва във форума. 99.99 % от аудиторията му вярва. След което никой не го мисли за девствен и проблемът е решен. :D

Е аз съм написал , че повечето хора не ме мислят за девствен ама аз си знам и е тъпо да ги лъжа

Прав си. Няма какво да се лъжем. А и хората са прави - това да си неспал с жена е, все едно, като да не си ял папая или пък да не си пил текила (няма нищо срамно, демек). Няма какво да се водиш по другите (това е комформизъм), ще правиш секс само, когато ти искаш и има някоя, която също да те иска. През останалото време (когато не искаш или няма с кой), няма да правиш секс. ( изреченията в цветно всеки да си ги запише някъде, защото са много мъдри и сигурно никой не се е сетил да ги напише). :D

Slaycho
03-14-2010, 15:55
Аз съм на същия етап като автора... за автора не знам,но аз искам да намеря сериозно момиче с което да си паснем.

Найстина е много неприято като в компания съм единствен... , но на мен не ми пука - трябва търпение и да се надяваш да срещнеш момичето с което ще си паснете...вече трудно се намират свестни момичета (мое мнение или просто все на такива попадам)

П.С. Не ходи на к**ви само ще загубиш това което имаш. :)

gir
03-14-2010, 16:06
Аз съм на същия етап като автора... за автора не знам,но аз искам да намеря сериозно момиче с което да си паснем.

Найстина е много неприято като в компания съм единствен... , но на мен не ми пука - трябва търпение и да се надяваш да срещнеш момичето с което ще си паснете...вече трудно се намират свестни момичета (мое мнение или просто все на такива попадам)

П.С. Не ходи на к**ви само ще загубиш това което имаш. :)

Така е, важното е да не ти пука. То и аз съм бил в разни компании единствен - всички пият, аз - не. Всички имат мотор или кола - аз не. Всички са олигофрени - аз не. Ама не ми пука...

netmon
03-14-2010, 16:41
Проблемът идва от това ,че едни действат безмозъчно още от малки,а други прекалено много го мислят секса като тебе пич.Тази думичка "девствен" много ти тежи според мен ,а не толкова самото желание за полов акт.И все пак ако толкова много го искаш остави целомъдрените ,които те карат да чакаш до 30 :D ,че ще си пръснеш психиката до тогава,защото секса си е необходим за тялото и съзнанието.Явно знаеш как - закачи някое девойче :-) ,но със сигурност да те кефи и да не е някоя долна мастия :D после се понатискайте ,слагаш гумата задължително и действаш и след това вече ще си UNдевствен :D

Има и по-лесен начин! Отива на село за 2 дена да си почине. Там си измисля история как е правил секс. Връща се и я написва във форума. 99.99 % от аудиторията му вярва. След което никой не го мисли за девствен и проблемът е решен. :D

Е аз съм написал , че повечето хора не ме мислят за девствен ама аз си знам и е тъпо да ги лъжа

Прав си. Няма какво да се лъжем. А и хората са прави - това да си неспал с жена е, все едно, като да не си ял папая или пък да не си пил текила (няма нищо срамно, демек). Няма какво да се водиш по другите (това е комформизъм), ще правиш секс само, когато ти искаш и има някоя, която също да те иска. През останалото време (когато не искаш или няма с кой), няма да правиш секс. ( изреченията в цветно всеки да си ги запише някъде, защото са много мъдри и сигурно никой не се е сетил да ги напише). :D

Маркираният текст в червено е толкова мъдър ,че заслужава да се направи като комунистически лозунг над вратата :D

orhidea95
03-14-2010, 16:45
Малко са сериозните момичета вече :)
това, че са малко не значи, че ги няма!!!
Най - голямата ти грешка ще е ако си хванеш първата срещната .. постигнал си нещо, което малко момчета правят не го пропилявай за едното е**не с някоя си там!!! :?

Напълно съм съгласна!Рядкост са ама не значи че ги няма.Аз съм на 14 и с приятелят ми сме заедно от година и половина...Така че.. търси и ще намериш :) :)

gir
03-14-2010, 16:57
Проблемът идва от това ,че едни действат безмозъчно още от малки,а други прекалено много го мислят секса като тебе пич.Тази думичка "девствен" много ти тежи според мен ,а не толкова самото желание за полов акт.И все пак ако толкова много го искаш остави целомъдрените ,които те карат да чакаш до 30 :D ,че ще си пръснеш психиката до тогава,защото секса си е необходим за тялото и съзнанието.Явно знаеш как - закачи някое девойче :-) ,но със сигурност да те кефи и да не е някоя долна мастия :D после се понатискайте ,слагаш гумата задължително и действаш и след това вече ще си UNдевствен :D

Има и по-лесен начин! Отива на село за 2 дена да си почине. Там си измисля история как е правил секс. Връща се и я написва във форума. 99.99 % от аудиторията му вярва. След което никой не го мисли за девствен и проблемът е решен. :D

Е аз съм написал , че повечето хора не ме мислят за девствен ама аз си знам и е тъпо да ги лъжа

Прав си. Няма какво да се лъжем. А и хората са прави - това да си неспал с жена е, все едно, като да не си ял папая или пък да не си пил текила (няма нищо срамно, демек). Няма какво да се водиш по другите (това е комформизъм), ще правиш секс само, когато ти искаш и има някоя, която също да те иска. През останалото време (когато не искаш или няма с кой), няма да правиш секс. ( изреченията в цветно всеки да си ги запише някъде, защото са много мъдри и сигурно никой не се е сетил да ги напише). :D

Маркираният текст в червено е толкова мъдър ,че заслужава да се направи като комунистически лозунг над вратата :D

Просълзяваш ме..., точно така си е...

r3c0nn3c7w3
03-14-2010, 17:01
Малко са сериозните момичета вече :)
това, че са малко не значи, че ги няма!!!
Най - голямата ти грешка ще е ако си хванеш първата срещната .. постигнал си нещо, което малко момчета правят не го пропилявай за едното е**не с някоя си там!!! :?

Напълно съм съгласна!Рядкост са ама не значи че ги няма.Аз съм на 14 и с приятелят ми сме заедно от година и половина...Така че.. търси и ще намериш :) :)

Вярно е аз също съм намерил сериозната половинка в моя живот и това, че са останали малко от сериозните е вярно, но не че ги няма много малък процент са от всичките момичета, но никой неможе да съди някой или някоя какъв/а е, що е.

И по темата: Просто човече трябва да намериш точния човек за това!

gir
03-14-2010, 17:09
Малко са сериозните момичета вече :)
това, че са малко не значи, че ги няма!!!
Най - голямата ти грешка ще е ако си хванеш първата срещната .. постигнал си нещо, което малко момчета правят не го пропилявай за едното е**не с някоя си там!!! :?

Напълно съм съгласна!Рядкост са ама не значи че ги няма.Аз съм на 14 и с приятелят ми сме заедно от година и половина...Така че.. търси и ще намериш :) :)

Вярно е аз също съм намерил сериозната половинка в моя живот и това, че са останали малко от сериозните е вярно, но не че ги няма много малък процент са от всичките момичета, но никой неможе да съди някой или някоя какъв/а е, що е.

И по темата: Просто човече трябва да намериш точния човек за това!

Няма да се отчайвате. Те някои от несериозните ще станат сериозни, по-нататък...

nikity9926
03-14-2010, 17:59
Абе, някои момчета като теб се опитват да се оттрват от девствеността само защото е на мода. Е, надявам се да казваш истината на първа стр. че не си като тях, защото момичетата обичаме да се докопваме до непокътнати мъже. Не бързай толкова, а пък ако не издържаш, мастурбирай или си хвани сериозна приятелка (макарче са малко вече :( )

Nyuu99
03-14-2010, 20:50
Малко са сериозните момичета вече :)
това, че са малко не значи, че ги няма!!!
Най - голямата ти грешка ще е ако си хванеш първата срещната .. постигнал си нещо, което малко момчета правят не го пропилявай за едното е**не с някоя си там!!! :?И какво е постигнал? че не е правил секс? Това постижение ли?

И аз съм на тва мнение че нищо не съм постигнал а там от кадето съм почти всички мислят че не съм девствен и че съм спал с много момичета :)
аз лично мисля че наистина си постигнал нещо което в днешно време трудно се постига защото много момчета си мислят че е голяма работа като си го правил на 13-14 това е откачено :? но не си пропилявай първият път с някоя съжалявам за израза курва

Bastarddd
03-14-2010, 21:36
Мерси на всички за съветите

vodka_f
03-15-2010, 05:48
всъщност секса на 13 или 14 не може да се нарече "секс".... вид опит, експеримент, грешка... не напразно някой казват - ще правим любов.. чувствата не трябва да се оставят на заден план :(

zay4e
03-15-2010, 11:23
Малко са сериозните момичета вече :)
това, че са малко не значи, че ги няма!!!
Най - голямата ти грешка ще е ако си хванеш първата срещната .. постигнал си нещо, което малко момчета правят не го пропилявай за едното е**не с някоя си там!!! :? съгласна съм :wink:

gir
03-15-2010, 12:23
Малко са сериозните момичета вече :)
това, че са малко не значи, че ги няма!!!
Най - голямата ти грешка ще е ако си хванеш първата срещната .. постигнал си нещо, което малко момчета правят не го пропилявай за едното е**не с някоя си там!!! :?И какво е постигнал? че не е правил секс? Това постижение ли?

И аз съм на тва мнение че нищо не съм постигнал а там от кадето съм почти всички мислят че не съм девствен и че съм спал с много момичета :)
аз лично мисля че наистина си постигнал нещо което в днешно време трудно се постига защото много момчета си мислят че е голяма работа като си го правил на 13-14 това е откачено :? но не си пропилявай първият път с някоя съжалявам за израза к***а

ИМА И ДРУГА ГЛЕДНА ТОЧКА ПО ВЪПРОСА. Прагматичната - значи, някои казват, че по-добре отначало да е с някоя курва, за да може да събереш опит и после, когато си с момиче, което обичаш да не го нараниш, да не се изложиш и въобще да не останат лоши спомени от първия път с любимия човек. Не заставам зад никоя гледна точка, просто ви казвам, че има и друго виждане по въпроса, освен романтичното, за което говорите.

yuyuto
03-15-2010, 12:29
намери си сериозна приятелка ;)
И след време като си свикнете, опитате се известно време, напаснете се и ще стане як секса. Въпроса е само да не се нахвърляш на първата срещната и то само заради единия секс. Да, секса е як, но той е вторичен.
Не казвам, че секса за една нощ е лошо нещо, понякога човек има нужда и от такава крачка, но към нея човек прибягва, когато иска да разнообрази, да експериментира, а не за първия път.

TheSunshine01
03-15-2010, 15:50
Не погледнах от кога е темата, не прочетах другите отговори .. така че по темата давам :)

Това че си на 17 и си девствен няма нищо лошо, дори нещо хубаво макар че някои казват че не е никъкво постижение .. не е така напротив постигнал си това че не си като повечето "ебачи" .. и какво като приятелите ти разказват кой коя е ебал? Това не е за похвала само показва какви са и че нямат чуства към никой, ти недей да бъдеш такъв.
Запознай се с някое хубаво момиче което те разбира и т.н. и го направете след като се опознаете де не след 2,3 срещи ..

amk933
03-16-2010, 19:42
Ключ по желание на автора. :)