PDA

View Full Version : Сайтове за запознанства



xeyy
02-20-2010, 23:24
Значи преди всички да ми кажат, че са безполезни и глупави - знам това, просто реших да опитам нещо различно. Както и да е, мисля че намерих свестно момиче в такъв сайт, пописахме си малко и тези дни ще излезем на кафе. Та искам да попитам някой, който вече се е запознавал с хора от такива сайтове, дали ще е неловко като не познаваш човека, с който си излязал. Нито я познавам, нито знам много за нея. До сега съм излизал само с момичета които вече познавам поне от някакво късо време. Дали ще можете да ми дадете някой съвет...нещо такова ;)

valdesbg
02-20-2010, 23:26
Бъди усмихнат и вежлив :)

Другото ще се нагоди :)

ReachlessGirl
02-21-2010, 07:47
С моето момче се запознахме от тук обаче .. и принципно съм излизала с хора от интернет (с повечето само приятелски де) и за сега не ми се е случвало да остана разочарована .. :-o Опитай ..

Molzinka
02-21-2010, 07:49
И аз съм излизала с много хора от Интернет и не съм била разочарована въобще :)

valdesbg
02-21-2010, 07:52
Дали тук или на улицата ще срещнеш някого - разлика няма. И в двата случая може да се окаже кретен, или човека когото отдавна си търсил.

Какво с пенявите като ви кажат среща от интернет?

user15
02-21-2010, 07:55
OFF TOPIC: Ако не знаете спорове за момиче в сайта impulse.bg доведоха до сбиването на 2 момчета от нащо даскало на 15 и 16 години и едното почина(16 годишния)-това стана през октомври 2009-затова тези сайтове не са безопасни-колкото и смешно да ви звучи
http://vbox7.com/play:750c57f7
в това клипче не се пояснява-но точно в този сайт са се скарали-слушайте какво казва психолога

DevilWish
02-21-2010, 07:58
Ами два пъти съм излизала с непознати момчета и 2та пъти тръгнахме.Но с първият се разделих, защото се върнах при бившият.А вчера излезнах с едно друго момче и се харесахме . . ама зависи.Примерно аз съм супер притеснителна.Цялата треперя винаги :D

valdesbg
02-21-2010, 07:58
Айде пак пуснахте интригата.... :)

Това че двамата са си мерили пи*ките, колко е показателно според теб? Айде по тая логика да не се срещаме с никого на НДК щото видиш ли точно там оня ден е имало бой между двама бабаити за една кифла.

Примерно.

Приказвате глупости и пускате масова паника. Къде са ви дивидентите, които извличате обаче не виждам?

niquetamere
02-21-2010, 08:02
Тъкмо няма да се чудиш за какво да говорите. :)

soul1199
02-21-2010, 08:28
ами срещала съм се с момчета от сайтове,ами кво да ти кажа,отначало малко се притесняваш после вече се отпускаш,аз определено улучих на готини хора,ама постарай се да направиш добро впечатление още на първата ви среща,късмет :)

Neopitom3na
02-21-2010, 10:23
опитай.. много хора се запознават така съм половинките си :) било то скайп, импулс, аха и подобни

justonegirlwithonehope
02-21-2010, 10:30
Какво лошо има в запознанствата в интернет.В крайна сметка дали в училище, дали на улицата, в някой магазин или в интернет все едно и също, пак си остават непознати.Аз се запознах с бившия ми точно по интернет и страшно много си допаднахме.Така, че не се притеснявай, просто се дръж естествено и се усмихвай повече :)

SmilezZz
02-21-2010, 10:30
Опитай..
Най-важното е да си спокоен,мил,вежлив и усмихнат..Другото само ще си дойде.. :) :)

cookie_master
02-21-2010, 10:55
опитай.. много хора се запознават така съм половинките си :) било то скайп, импулс, аха и подобни :)

mimsssssss
02-21-2010, 12:40
Ами два пъти съм излизала с непознати момчета и 2та пъти тръгнахме.Но с първият се разделих, защото се върнах при бившият.А вчера излезнах с едно друго момче и се харесахме . . ама зависи.Примерно аз съм супер притеснителна.Цялата треперя винаги :D

ти не си ли още с твоя приятел ?

Sexy_boy_94
02-21-2010, 13:03
Какво лошо има в запознанствата в интернет.В крайна сметка дали в училище, дали на улицата, в някой магазин или в интернет все едно и също, пак си остават непознати.Аз се запознах с бившия ми точно по интернет и страшно много си допаднахме.Така, че не се притеснявай, просто се дръж естествено и се усмихвай повече :)

+

gLypChenCee
02-21-2010, 14:42
И аз съм излизала с много хора от Интернет и не съм била разочарована въобще :)

vesito13
02-21-2010, 15:56
Всичко зависи от вас самите. Ако разговорът потръгне, няма и да се сетиш за това, че преди срещата не си я познавал. Ако сте по-срамежливи и притеснителни, отначало може да ви е леко неловко, но и това ще мине :) В днешно време много хора се запознават врез интернет ;)

po0h
02-21-2010, 20:55
много хора намират сродните си души в Интернет
най-важното е да си естествен и да не се притесняваш :P