PDA

View Full Version : Въпрос към по-голямата част от съфорумниците



Cranky
02-21-2010, 06:57
Защо ако в някоя тема някой каже, че размера му е по-голям от обичайното (примерно е на 14 и каже, че му е 16см) и всички почвате да го нападате, че лъже? От къде знаете? В гащите ли сте му били? :-o

Bellatrix
02-21-2010, 07:04
Да, това и на мен ми е забавно. :D Някои хора се развиват по-бързо и не е чудо голямо, че на някой на 14 му е да речем 15-16-17 сантиметра. Ама айде сега, хората, които нямат инструмента (или още не им е пораснал докрай) се чувстват тъпо, че някой по-малък от тях е по-надарен.

anonimchetou
02-21-2010, 07:10
ами именно за това че незнам колко му е голям а и слабо ме инетересува не комнтирам в такива теми и не нападам никого.

Cranky
02-21-2010, 07:11
ами именно за това че незнам колко му е голям а и слабо ме инетересува не комнтирам в такива теми и не нападам никого.По-характерно е за момчетата да го правят, защото са доста комплексирани за размера си явно. :)

ReachlessGirl
02-21-2010, 07:17
Аз лично не вярвам на нищо, което не съм видяла, а и честно казано ми е през ... на кой колко му е! :lol:
А за останалите, които си коментират .. вярно, е че не са му в гащите и точно поради тази причина е малко трудно да приемат 14 годишен с 17 см патка .. :lol: Пък и повечето момчета съвсем реално лъжат за размерите си .. :-o

HotSexyDoll
02-21-2010, 07:27
:-D абе на 14 им са още малки :D

hoooodyhoooooo
02-21-2010, 07:48
:-D абе на 14 им са още малки :D

Eee, не е задължително, наистина не зависи в толкова голямя степен от възрастта. Зависи от чисто физическото развитие, пубертета кога започва...ген :)

DevilWish
02-21-2010, 08:08
Пф вие пък ако се засягате от това, което някакви непознати пишат по форума . . ;) Знам, че е кофти, да не ти повярват за нещо и дразнещо, но след час ще съм го забравила.

Cranky
02-21-2010, 08:20
Пф вие пък ако се засягате от това, което някакви непознати пишат по форума . . ;) Знам, че е кофти, да не ти повярват за нещо и дразнещо, но след час ще съм го забравила.Хаха, аз от нищо не съм се засегнал, не съм казвал никъде нищо и т.н., просто наблюдавам другите хора и се чудя.
Темата няма нищо общо с мен..

DevilWish
02-21-2010, 08:22
Пф вие пък ако се засягате от това, което някакви непознати пишат по форума . . ;) Знам, че е кофти, да не ти повярват за нещо и дразнещо, но след час ще съм го забравила.Хаха, аз от нищо не съм се засегнал, не съм казвал никъде нищо и т.н., просто наблюдавам другите хора и се чудя.
Темата няма нищо общо с мен..
Е мойто мнение също не беше специфично отправено към теб. ;) А към всички.