PDA

View Full Version : учителите си играят с бъдещето ми



SkyEatsAirplane
02-21-2010, 08:29
Става въпрос за класната ми и нейната колежка. Тази жена изпитва злоба към мен, постоянно ме затапва, лъже майка ми, че бягамо т училище, види ли една грешка, която съм напвавила в тетрадката си казва, че съм била оглупяла, тръгнала съм била по лош път.
Това още от първия ден, в който ме видя в 8ми клас и започна да изпитва омраза, не знам по каква причина. И сега направи така, че д ане замина за Германия, и това за ВТОРИ ПЪТ!!! Опасявам се даже, че ще направи така, че да не се явя на този изпит по немски, който ми решава бъдещето.
Тази жена до сега провали толкова много възможности, с които щях да се изявя и да постигна нещо :(
Към кого да се обърна, не знам какво да правя. В задънена улица съм и затъвам по-надълбоко. В края на годината имам изпит, който решава дали ще ме допуснат за изпита за немката ми диплома и класната ми ще бъде от изпитващите, спукана ми е работата, реве ми се защото ми проваля плановете :(:(:(

Molzinka
02-21-2010, 08:31
Обърни се към някой по-възрастен от теб, на когото вярваш, за да ти даде съвет. На женицата явно живота не й върви и иска да вгорчи живота и на другите :o

KumchoValcho
02-21-2010, 08:32
Обърни се към директорката..
Тея жени ако в действителност правят това е за разстрел. А ако майка ти вярва повече на нея, от колкото на теб - не знам кво да ти кажа.. :Х

iPurple
02-21-2010, 08:33
Премести се в съседна паралелка..

SkyEatsAirplane
02-21-2010, 08:34
майка ми говори с директорката и в часа на класа класната се развика че сме я били притеснявали и ме погледна с такава злоба....
има определени хора от класа които са и любимките
когато има конкурс, който ти дава възможност да спечелиш стипендия за 3 седмици в Германия например, тя казва на определени хора

Sham
02-21-2010, 08:34
какви по-точно са (противо)действията на класната ти?

SkyEatsAirplane
02-21-2010, 08:35
Премести се в съседна паралелка.. не мога в езикова съм с немски и испански, другите са с други езици и няма как.... освен в друг град в езикова пак ....

SkyEatsAirplane
02-21-2010, 08:38
какви по-точно са (противо)действията на класната ти?настройва учители против мен... по немски имам ли 6тица (понеже сме при 3ма) тя веднага ще ме изпита за да напише 4ка независимо как се представя, разболея ли се, това значи, че бягам от училище. Обажда се на майка ми и я пита защо не ме е видяла на училище в даден ден, в който съм била на училище и майка ми вярва на нея и не отива да погледне дневника и други дреболийки с които ме дразни и си мисли че аз ще скоча да и се разкрещя за да намери още една причина да се заяде с мен търси си черната овца на класа, преди беше една друга моя съученичка сега съм аз

SkyEatsAirplane
02-21-2010, 08:44
МОЖЕ ЛИ ДА ПОМОЛЯ ТЕМАТА МИ ДА БЪДЕ ИЗТРИТА!!!

Sham
02-21-2010, 08:46
как реши, че настройва други с/у теб?

//не се заяждам, просто се опитвам да си изясня ситуацията.
В 6 и 7 клас в гимназията моята класна се държеше зле с мен. Въпреки че нямах никакви проблеми с бълг.ез. и литературата, получавах само четворки. Гледаше ме лошо, заяждаше се, разправяше на майка ми по родителски срещи, че на повече от четворка няма за какво да се надявам, прочие. Още не съм си обяснила поведението й тогава(освен криза на средната възраст:Д), но поведението й ми помогна да задълбая в материята. Та, идеята ми беше - във всичко на този свят си има смисъл, всяко едно препятствие може да е бъдещ личностен трамплин.

SkyEatsAirplane
02-21-2010, 08:54
защото някои учителки(по случайност нейни приятелки) ме разпарчедисват през часовете, на контролни заслижавам по-ниската оценка, няма значение, че имам еднакви грешки с еди си кой...
ако ме изпитват на дъската аз нямам думата най-малката грешка означава несигруност
аз вече това не мога да го търпя!

SkyEatsAirplane
02-21-2010, 08:58
директорката е нова и изобщо не и пука защото майка ми е говорила с нея и какво стана? ПО ЗЛЕ
попитах към кого да се обърна, такъв който може да ми помогне в такава ситуация
не искам анализи а ситуацията
не искам някой да ми се прави на адвокат
ако и се разкрещя ще стане по-зле!!!! много по-зле!

amk933
02-21-2010, 09:17
Инспектората? :-o

SkyEatsAirplane
02-21-2010, 09:17
попитах към кого да се обърна, такъв който може да ми помогне в такава ситуацияне търся лигави успокоения, нито упреци
въпрос към някой, който разбира: в инспектората има ли някой, който би ми помогнал?

SkyEatsAirplane
02-21-2010, 09:18
окей инспектората
моля да ми изтриете темата
съжалявам, че ви отнех от времето с проблемите си

SkyEatsAirplane
02-21-2010, 09:20
добре, благодаря :)

amk933
02-21-2010, 09:21
В този форум теми не се трият по молба на потребител...Максималното, което мога да направя за теб е да заключа темата, щом решиш, че е изчерпана... :)

SkyEatsAirplane
02-21-2010, 09:23
просто не искам някой който ме познава да направи така че нещата да се усложнят

SmilezZz
02-21-2010, 10:07
Инспектората? :-o

Ами да - това ще е добро решение..Или пък може да отидеш при директорката - но в никакъв случай не стой така..Направи нещо по въпроса..
Успех !!

GanjaLiker1
02-21-2010, 10:20
Поговорете си след дскл :o

Utun
02-21-2010, 11:23
Можеш да я съдиш, да я подкупваш да говориш. Аз ако бях на твое място щях да се пробвам да поговоря с нея, да я склоня. Ако не станеше щях да се маскирам и да и тегля един бой да не може да дойде на изпита. Непосредствено преди него. И съвсем сериозно го казавам - бъдещето е много по-важно от злобата на някоя стара чанта. :smt066
Или намери някой да ти погне. Един път през краката, една ръка и готово.

FlowerPower
02-21-2010, 13:39
Можеш да я съдиш, да я подкупваш да говориш. Аз ако бях на твое място щях да се пробвам да поговоря с нея, да я склоня. Ако не станеше щях да се маскирам и да и тегля един бой да не може да дойде на изпита. Непосредствено преди него. И съвсем сериозно го казавам - бъдещето е много по-важно от злобата на някоя стара чанта. :smt066
Или намери някой да ти погне. Един път през краката, една ръка и готово.

радваш! ^ :D
Ако не преувеличаваш, авторке, наистина трябва да вземеш крайни мерки- подкупи, бой, заплахи... Не е законно, както не е законно и поведението на тази учителка към тебе- нека сте квит.

SkyEatsAirplane
02-21-2010, 14:00
аз разбрах причината днес и наистина мога да я съдя, но първо ще се обърна към инсепектората. С директорката няма да стане тъй като всеки учител и се мазни и тя заема тяхната страна...в този случай ще си намеря шамарките
има закон, който гласи, че учителите нямат право да работят по симпатии!
утре ще говоря и действам...

DieselBlood
02-21-2010, 14:54
Разстрел за такива като нея!!!!!!!Иначе се обадете на директорката.Или направете подписка.Ние в 8ми клас направихме подписка срещу госпожата по математика и тя напусна.

unnamedsz
02-22-2010, 11:28
Обърни се към директорката..
Тея жени ако в действителност правят това е за разстрел. А ако майка ти вярва повече на нея, от колкото на теб - не знам кво да ти кажа.. :Х
Където учителката там и директорката.Може да се обърнеш към общината и да подадеш жалба.До колкото знам има такива телефони за корупция, дискриминация и прочие.Звъниш там и те ще те насочат към подходящата институция, която ще ти помогне.
А защо те мрази?