PDA

View Full Version : Якото Четене



ThroughStruggle
02-21-2010, 09:42
Абе, отговарям на въпроси, свързани с любимите ми книги, за които съм абсолютно сигурна, и пак ми дава "Грешен отговор".

Пример:
"Как се казва златната топка, която търсачът преследва в играта на куидич в "Хари Потър" ?"
"Снич"
ГРЕШЕН ОТГОВОР !

Бихте ли ми изяснили защо е така? А и това не е единичен случай. Също така, мисля, че би било добре да пуснете правила на играта в сайта.

cherrygloss
02-21-2010, 10:12
И при мен се случва често ..Нямам идея защо :o

Molzinka
02-21-2010, 11:49
И при мен се случва често ..Нямам идея защо :o

+ :(

Infinity
02-21-2010, 13:32
Забелязала съм, че дори това дали ще напишеш отговора със главна буква има значение. Пробвай всички възможни варианти на изписване на отговора. 8-)

SmilezZz
02-21-2010, 15:46
Забелязала съм, че дори това дали ще напишеш отговора със главна буква има значение. Пробвай всички възможни варианти на изписване на отговора. 8-)

Да и това е възможно..Опитай

rosenhristev
02-22-2010, 13:43
Абсолютно всичко има значение... Мен ми е вадило грешен за такива работи...

ThroughStruggle
02-22-2010, 17:12
Хаха, то това е супербезсмислено. Ако авторът на въпроса е неграмотен и напише "възстание", например, на мен пак би ми изкарало грешен отговор, въпреки че е вярно.

BeezyJey
02-22-2010, 18:59
Хаха, то това е супербезсмислено. Ако авторът на въпроса е неграмотен и напише "възстание", например, на мен пак би ми изкарало грешен отговор, въпреки че е вярно.

+1

rosenhristev
02-22-2010, 21:05
Хаха, то това е супербезсмислено. Ако авторът на въпроса е неграмотен и напише "възстание", например, на мен пак би ми изкарало грешен отговор, въпреки че е вярно.по принцип си прав/а, но затова играта се казва "Якото четене", защото се предполага, че вътре ще са хора които четат... От където следва по принцип, че не би трябвало да са неграмотни.
Другото което е че ти за да зададеш въпрос би трябвало да знаеш как да напишеш него и отговорът му... Съмнява ме, че имаш любима книга и не знаеш как точно се казват героите в нея...

Друг е въпроса ако грешката е направена уместно...