PDA

View Full Version : Къдрева коса



MISkrisinkaaa
02-21-2010, 10:06
Такаа моята коса е чуплива и вчера бях на фризьор и момичето ми сложи гел и нз как но ми се оформиха кадриците и стана СУПЕР яко.Днес пробвах вкъщи с пияна.НИЩО не станаа,вие как си начупвате косатаа

zoreto
02-21-2010, 10:12
1 во KЪДРАВА се пише
2 ро пиши малко по-грамтоно слушането в часа по български език няма да ти е излишно :-o

zoreto
02-21-2010, 10:14
А да и случайно има търсачка и още 5 мнл теми не само със същите заглавия ,ама и в темите се дискутира същия въпрос ,нямаше да е много трудно да потърсиш нали??? Ама щот е по-лесно ей така на наготово да ни напишат ,без малк да се помъчим да потърсим :-x

Sissy90
02-21-2010, 10:21
С дифузер ли те суши? Направо не можеш да си представиш какви чудеса стават с него.

SmilezZz
02-21-2010, 10:22
момичето ми сложи гел и нз как,но ми се оформиха кадриците и стана СУПЕР яко.Днес пробвах вкъщи с пияна.НИЩО не станаа,вие как си начупвате косатаа

Ти сама си отговори на въпроса:
Момичето ми сложи ГЕЛ
И от тук следва,че трябва да опиташ с гел..

Иначе аз си я начупвам с пяна+дифузер..С плитки..С маша

Infinity
02-21-2010, 10:31
То хубаво гел, но гелове много. Не се ли сещаш на коя марка е бил поне или как е изглеждал ? :-o
В краен случай можеш да ходиш и да я попиташ , ако ти се занимава.

Neopitom3na
02-21-2010, 10:32
еми гел за коса

MISkrisinkaaa
02-21-2010, 10:34
ми беше една голяма кутия,жълта не можах да видя на каква марка беше :?
но аз нямам и дифузер ващите какви са ?

dead_princess
02-21-2010, 11:37
zoreto, ти правиш забележки за правилното писане, а всъщност не знаеш къде се слагат запетаи :lol:

zoreto
02-21-2010, 11:51
поне мога да ползвам гласните правилно

zoreto
02-21-2010, 12:21
И има разлика между правопис и пунктуация нали? :-o

Stellsy
02-21-2010, 12:46
Купи си някой качествен гел и пробвай. (:

balon4eeeee
02-21-2010, 13:06
1 во KЪДРАВА се пише
2 ро пиши малко по-грамтоно слушането в часа по български език няма да ти е излишно :-o
хахаха а бе вие закви се имате че във всяка една тема само злобеете нареждате , обеснявате кое как трябва да бъде и се правите на педагози бе ЯЯЯ нито форума е ваш нито сте му модератори да диктувате правила Ако искам ще пиша с главата надолу и няма да има една вярна дума , пак не е на някой работа колко ми е грамотността Като запо4неш да ми плашташ образованието , тогава ми казваи кое и как ! А и това е форум и всеки може да пуска теми независимо 4е има и друга със същия въпрос , защото това е форуум бе ! Прости ли сте :lol: Ако трябва да има само по една тема на даден въпрос колко теми ще има в шибания форум и колко ще е форум ? Всеки иска да получи индивидуален отговор на неговия въпрос и това че се доближава до въпроса на някой друг , не значи 4е е то4но същия сеш се ?
Ти да не би да работиш тука и да си длъжна да отговаряш на вси4ки теми а ? ебати злетата :lol:
Край

justonegirlwithonehope
02-21-2010, 13:28
С дифузер ли те суши? Направо не можеш да си представиш какви чудеса стават с него.

zoreto
02-21-2010, 14:40
^^ Трай там !

SmilezZz
02-21-2010, 14:53
Прости ли сте ?

Споко,не сме..


А и това е форум и всеки може да пуска теми независимо 4е има и друга със същия въпрос , защото това е форуум бе

Да,това е форум и всеки има право да пита,какво го интересува..Но пък ако на ден,най-малко 3 теми се пускат за един и същ въпрос - на какво тогава прилича форума..
Влизаш тука и е пълно с еднакви теми
=> Това е дразнещото :?

Така - Как да не ти правят забележка за правописа ти,като е много....смешен..Най-елементарни неща не можеш да пишеш :? :?



плашташ - това е една от твоите думи :? ..Вместо Щ - пишеш ШТ :? ..