PDA

View Full Version : Въпрос за 1-вия път.



venom0706
02-21-2010, 11:11
Здравейте.На 16 съм.Искам да ви помоля за съвет.С приятелката ми сме пробвали няколко пъти да правим секс,но не се получи поради 2 причини:1-имам повишена чувствителност на главичката на члена(от което всеки път като тръгнах да и го вкарвам при допира спадаше от леката болка),2-притеснение.Утре ще ходим в нас да пробваме отново и този път реших да ходя до аптеката и да купя Циалис или някакво друго хапче за ерекция,за да не проваля отново момента.Проблема е,че не знам точно какво хапче да взема,и дали изобщо ще ми дадат,тъй като съм под 18.Ако някой може да ми отговори или да даде съвет,да пише. :)

lljio
02-21-2010, 12:22
в никакъв случай не вземай хапчета - много са опасни, те са старчоци ...на теб ще ти навредят мн повече все още си прекалено малък
....
не си единствения с подобен проблем не се отчайвай
има много информация из форума и нета ... търси

venom0706
02-21-2010, 12:28
А какво да направя в предвид двата проблема?

greeng
02-21-2010, 12:29
Не е добра идея да пиеш хапче ;) Аз бих те посъветвала да си вземеш от презервативите със специален лубрикант, които предизвикват удължаване на ерекцията...отделно главичката ти ще изтръпне и няма да има болка (Durex perfor :-P ma) Успех!

playboyche
02-21-2010, 13:07
Виж ами ако някой примерно влезе ... от хапчето няма как да ти спадне и само влизат ваще и след 5 мин влизат в твойта стая и ти си прецакан ....аааа опааа ... ко онуй таме .. . а и си малък ... няма смисъл!ще си навредиш

prostouser
02-21-2010, 13:13
Намокри го повече, намокри и нея повече!

justonegirlwithonehope
02-21-2010, 13:24
Не е добра идея да пиеш хапче ;) Аз бих те посъветвала да си вземеш от презервативите със специален лубрикант, които предизвикват удължаване на ерекцията...отделно главичката ти ще изтръпне и няма да има болка (Durex perfor :-P ma) Успех!

:)

venom0706
02-21-2010, 13:51
Мерси,предполагам Durex Performa-та ще помогне..