PDA

View Full Version : какво да правя :(



sladkamalka
02-21-2010, 13:35
Онзи ден излязох с едно момче, което много харесвам...Беше толкова приказно,държа се много хубаво с мен и мило...Даже бях сигурна че и той ме е харесал..прекарахме си добре, всичко беше нa 6! дори се хванахме за ръка,седнахме на една пейка, прегърна ме,изпрати ме до нас..и на другия ден му се обадих,да го питам кога ще излезем пак,а тои ми каза че засега не иска..след това не сме се чували нито писали....да не съм направила нещо нередно как мислите? :(((

w0sh
02-21-2010, 13:37
Като не знаем подробностите как да разберем дали сис е държала нередно.

Може да сиговорила селската, или да си се държала като тъпа патка..

sladkamalka
02-21-2010, 13:47
Nikoga ne bih se dyrjala taka :) Dosta dobre si obshtuvahme, dori az govorih poveche ot nego...Ne sym kazala neshto typo, i neznam kyde mi e greshkata...zatova pitam Vas..da mu pisha, ili da izchakam toi 1-vi da pishi... :S

igrata
02-21-2010, 14:11
Мом4етата са си такива попринцип. :) Н е си мисли,4е на жсяка цена ти си жиножната.Мойе би много си му харесала,а хората се страхужат от влубжането=Поне аз.

onestar
02-21-2010, 14:12
Изчакай два дни. Ако не ти пише/обади, го потърси ти и го попитай директно какви ще са ви взаимоотношенията за в бъдеще. :wink:

justonegirlwithonehope
02-21-2010, 14:28
Явно не е наясно с чувствата си.Защо не го оставиш той да те потърси.Ако не го направи може би не иска и няма смисъл да продължаваш да мислиш за него :)

ivcheto0o
02-21-2010, 15:36
Явно не е наясно с чувствата си.Защо не го оставиш той да те потърси.Ако не го направи може би не иска и няма смисъл да продължаваш да мислиш за него :)

asp1r1n94
02-21-2010, 15:53
е щом не иска в момента...

filmimilmi
02-21-2010, 15:57
Ако си хубава ще излезете пак. Пък иначе може да е бил зает с компютърни игри. Споко. :-o

kris4ety14
02-21-2010, 16:18
Намирала съм се в подобна ситуация, само че не момчето, а аз не исках да се видим пак. Всичко беше наред, разбирахме се чудесно, обаче не ми допадаше съвсем. Излязохме веднъж и отидохме на кафе, където той се държа доста мило и плати сметката. След това пък като ме изпрати до вкъщи, седнахме на пейка да си говорим върху общи теми. Като се разделихме, спазвах дистанция и си стиснахме ръцете. Може би се стреснах от бързото сближаване и в скайп се измъквах с извинение, че съм заета с нещо и нямам време да пиша(разбирай с него не искам да се занимавам). Оттогава максимум 1-2 пъти да сме си писали. Не съжалявам, че не се сближихме, защото не е мой тип(в главата му е само неговата музика и няма друго за какво да си приказваме).

sladkamalka
02-21-2010, 16:29
Blagodarq mnogo na vsichki za hubavite otgovori. Celuvki. :-)

Take_That
02-21-2010, 17:54
Щом не иска, ти не можеш да направиш нищо по въпроса, единственото, което ти остава е да чакаш, не го търси :)

BloomF
02-21-2010, 18:10
И аз съм била в подобна ситуация.. Еми просто не досаждах и тва е.. Тук вече зависи от това дали имаш чувства. Ти казваш, че го харесваш много. :? Щом не иска по - добре го забрави..

kombarka
02-21-2010, 18:34
Не му ходи по задника. Нека той те потърси.