PDA

View Full Version : Как да постъпя ..



skateprinces19
02-21-2010, 16:05
Здравеите на всички, които ще си направят труда да прочетат и моето излияние, но имах нужда малко да разтоваря напрежението :) Става дума за едно момче, незная точно как да процедирам от тук натам .. Аз съм на 16 ( ще навърша 17 ), а той след 2 седмици прави 21 - тук е единият ми проблем, незнам дали няма да бъде голям за мен, за първи път ми харесва момче с 4 години по-голямо от мен и съм малко объркана ( сега ще кажете " Тая е откачена", но е факт ) .. Историята започна така, че аз си пишех с него като се представях за друго момиче, но за точно 2 седмици той знаеше живота ми, знаеше какъв човек съм, всичко, което съм преживяла, проблеми, мечти, абе всичко .. Супер много се кефех, че си пиша с него, защото наистина е красив и отвътре, и отвън .. И преди няколко дни му признах, че не съм тази на снимките .. Тук идва другият ми проблем - той го прие съвсем нормално, дори се зарадва, защото се оказа, че е родом от моят град и обича да ходи там .. Продължи да се държи супер готино с мен, споделя ми, праща ми целувки, нарича ме със същите сладки имена както преди .. Но всичко това малко ме притеснява .. Не, не съм малоумна или нещо такова, просто ми е странно .. Та въпросът ми е - да му призная ли, че ми харесва, защото не съм много обнадеждена наистина .. Благодаря ви :-)

w0sh
02-21-2010, 16:10
Че той знае,че си падаш по него. Тея неща си личат.

И каква е била мотивацията ти да се представяш за дръга?

Не си харесваме външния вид?

skateprinces19
02-21-2010, 16:12
Не, харесвам се, смисъл не съм супер красива, но мога да кажа, че съм достатъчно симпатична, че да хващам окото, но като бях с чужди снимки бех мааалко по-отворена, смисъл аз и попринцип съм, но първоначално не мога да се отпусна по този начин :)

gergan4etooooo
02-21-2010, 16:13
Според мен щом те е приел такава, каквато си, значи наистина те харесва, хвърляй се в авантюрата... но все пак имай си 1 на ум. Успех

w0sh
02-21-2010, 16:14
То това признаване с харесването по разни чатови системи до нищо хубаво няма да доведе

skateprinces19
02-21-2010, 16:15
Да, зная, но имах намерението първо да му кажа, че ми допада, след това да си уредим среща, все пак ще се надява да види родният си град отново :D Но незнам дали да призная, защото все пак е по-голям от мен, не искам да изляза като "поредната пикла, тичаща след него", защото наистина е много красив :)

vesito13
02-21-2010, 16:18
Не смятам, че годините са ти толкова голям проблем, особено след като двамата явно се разбирате. А и не му казвай, че го харесваш. Тези неща се казват във 2-3 клас, не на мъж на 21. Както w0sh каза, той най-вероятно е усетил, че имаш симпатии към него. А това със снимките е било доста глупаво. :?

ivcheto0o
02-21-2010, 17:04
Не смятам, че годините са ти толкова голям проблем, особено след като двамата явно се разбирате. А и не му казвай, че го харесваш. Тези неща се казват във 2-3 клас, не на мъж на 21. Както w0sh каза, той най-вероятно е усетил, че имаш симпатии към него. А това със снимките е било доста глупаво. :?

Take_That
02-21-2010, 17:51
Явно той е харесал това душевната, а не физическата ти красота, така че давай смело напред :)

BloomF
02-21-2010, 18:15
Според мен няма да загубиш нищо, като му признаеш, че го харесваш... И успех! Аз не съм ЗА връзките зародили се чрез чатове, но съм чувала не една история за това, как чрез помощта на милия ни скайп хората са щастливи и влюбени :D

Wojczek
02-21-2010, 19:22
То това признаване с харесването по разни чатови системи до нищо хубаво няма да доведе

Muccia
02-23-2010, 15:10
Защо си го излъгала коя си след като твърдиш,че не си грозна,тъпа и т.н.На мен ми се вижда глупаво,ако не страдаш от комплекси на малоценност да лъжеш за личността си или по-скоро външността.Ние не можем да ти кажем защо той не е реагирал по друг начин.Само не разбрах едно: виждали ли сте се или се познавате от нета?Защото ако все пак не сте се срещали е малко трудно да си го харесала(мое мнение) Запомни,че не всички хора са еднакви както в кибер-пространството и в реалността :)

Faces
02-23-2010, 16:43
Според мен иска само да ти опъне шушоните точно за това не му дреме че си го излъгала ;) Все пак нали си му навитачка на него това му трябва 8)

igrata
02-23-2010, 17:08
:) Споко.То и моята приятелка харесва такива.Супер нормална си си.Ако мислиш,че и той те харесва.Смело му го кажи-лично. :-D

justonegirlwithonehope
02-23-2010, 18:02
Не му казвай директно, че имаш чувства към него и прочие, сподели му, че те привлича и искаш да се виждате по често, да общувате повече, но не само по скайп.А и 4 години нищо не са.Късмет :)

soul1199
02-23-2010, 19:44
Според мен щом те е приел такава, каквато си, значи наистина те харесва, хвърляй се в авантюрата... но все пак имай си 1 на ум. Успех+и освен тва се вижте на живо :)