PDA

View Full Version : Психика



onlyforme
02-21-2010, 17:07
Здравейте! Аз съм футболистче и не знам къде точно е проблема, но имам проблем с психиката.Играя кто централен нападател и знма че когато съм спокоен и уверен мога да правя доста полезни неща за отбора :) Някой може ли да ми каже как да постигам спокойствие преди мач за да мога да бъда по уверен в действията си по време на игра. Благодаря предварително :)

MrUnnamed
02-21-2010, 18:33
Концентрирай се.Мисли за нещо друго преди мача като си на терена повтаряй си само една дума или изречение примерно "ще победим" или "спокоен съм" нещо такова иначеее ... ако това не ти действа незнам за нататък 8)

onlyforme
02-21-2010, 18:38
Мерси :) Ще пробвам пък ще видим

Chacho
02-21-2010, 21:56
Тренираш, за да излезеш, да дадеш всичко от себе си и да биете. Правиш го на тренировка, ще го направиш и на среща. Няма от какво да се притесняваш, излезни със самия себе си и се абстрахирай от последствията. Имаш цел в този мач и мислите ти трябва да са единствено над постигането й. Ако смяташ, че не си достатъчно подготвен, вади си заключението чак след срещата. Тогава му е времето. Ако наистина не си подготвен - тревата, топката и тренираш още, падаш 5 мача, на шестия не могат да ти видят топката и ги нижеш от 50 метра. Никой не се е родил звезда, нито пък има безгрешни хора. Има само такива, които работят върху себе си, тренират достатъчно, имат целите и като стъпят на терена, правят това, за което са излезли. Ти също можеш! Бягай тренирай и бий!

Valento
02-21-2010, 22:01
Disturbed - Down With The Sickness
пускай преди мач и хвърчиш !!!

kioravia007
02-22-2010, 13:30
пии по 200гр Уиски

yanev4
03-17-2010, 21:47
Има една мъдра мисъл от Арсен Венгер..
На мач си по същия начин както и на тренировка, лигавиш ли се на тренировка опропастяваш мача, за това даже и на тренировката говори с треньора си, кажи му как се чувстваш и аз също играя футбол, и се преместих от единия клуб в другия.. имена на клубове няма да споменавам, но мача си е ДЕРБИ. Аз отначалото играех всякаш никога не съм играл футбол през живота си, мина ми през главата дори да се отказвам, обаче сега съм много по уверен това има полза и от играчите с които играеш. Има момент когато всички сте спокойни в ГОЛЕМИТЕ мачове, има мачове когато всички сте напрегнати в по - леките мачове.. ако на един не му върви играта и особено ако е от важните на терена целия отбор върви надолу.. всичко е до момент човече.
Надявам се някакси да си ме разбрал и да съм ти помогнал. УСПЕХ :wink: :wink: :wink: :roll: