PDA

View Full Version : Предложение



1n5ub0rd1na73
02-21-2010, 21:48
Здравейте,

Предложението ми е следното.

Всеки модератор да си има отделна тема. В нея той/тя ще има възможност да се представи по-подробно. Темата няма да бъде заключвана, а напротив - ще предоставя възможност на потребителите да отправят въпроси към конкретния модератор и да получават отговори съответно.

Ако не съществува място, където да бъдат направени тези теми-профили за всеки отделен модератор, може да се създаде нов раздел, именуван "Модератори", където да присъстват тези профили.

Поздрави

Valento
02-21-2010, 21:58
Здравейте,

Предложението ми е следното.

Всеки модератор да си има отделна тема. В нея той/тя ще има възможност да се представи по-подробно. Темата няма да бъде заключвана, а напротив - ще предоставя възможност на потребителите да отправят въпроси към конкретния модератор и да получават отговори съответно.

Ако не съществува място, където да бъдат направени тези теми-профили за всеки отделен модератор, може да се създаде нов раздел, именуван "Модератори", където да присъстват тези профили.

Поздрави
Колега , не съм от екипа на сайта ... но мисля че има подобна опция ... не само за модераторите , а за всички съфорумници опцията на "Моят профил" реактирай своя профил , може да се сложи една добавка за модераоторите ... там да представят своите си работи както ти предложи !
Поздрави :)

rosenhristev
02-22-2010, 13:41
Това ако се случи на модераторите горко им... Толкова спам и глупости ще получават от съфорумниците, че не им завиждам

shadow4e
02-22-2010, 15:05
Какво раздел да си направим. :D То така само ни плюят, че сме си вдигнали носовете нагоре и че се мислим за повече от другите, представям си какво ще стане, ако се отдели цял раздел.

Според мен е безсмислено, по простата причина, че въпроси тип кой е последният филм, който съм гледала, нямат нищо общо с модерирането, а въпросите по въпроси свързани с форума си се задават и сега на ЛС.

Нямам против да дам кратка информация за себе си, как се казвам, на колко години, от кой град и с какво се занимавам/общо 5-6 реда, а не лексикон/, но това може да стане в 1 тема от 2 страници, която да е обща за всички модератори.

amk933
02-22-2010, 15:14
^Да, и аз смятам, че една тема за всички модератори ще е достатъчна. :)

Иначе си има тема за разпити - "На горещия стол е".

Не е лошо, обаче, потребителите да имат някаква бегла представа кой, кой е...

SmilezZz
04-03-2010, 13:26
Според мен е глупаво и безсмислено..Пък случайно ако направят толкова спамове ще получат,че...