PDA

View Full Version : фитнес



sobieski9
02-22-2010, 05:39
Искам да питам някой който е ходил на фитнес за отслабване дали има ефет ? отлсбва ли се изобщо ? :)

Shimo
02-22-2010, 05:51
Сеедно да попиташ дали като ядеш цял живот хамбургери ще станеш дебел ? :Д
Естествено че се отслабва от фитнеса, ако го тренираш правилно. Като се запишеш на фитнес гледай да се запознаеш с някой чичко който разбира и да ти обясни какво трябва да ядеш понеже фитнеса е само върха на пирамидата, трябва и правилно хранене. И не забравяй че фитнеса не е бъхтене, това си е спорт/забавление. Повечето хора (включително и аз) правят грешката като се запишат на фитнес сами да пробват да експерементират и да се бъхтят с големи килограми без да знаят начин на стоене, техники за по-голямо натоварване на мускулите и разни такива :)..

Valento
02-22-2010, 07:44
Сеедно да попиташ дали като ядеш цял живот хамбургери ще станеш дебел ? :Д
Естествено че се отслабва от фитнеса, ако го тренираш правилно. Като се запишеш на фитнес гледай да се запознаеш с някой чичко който разбира и да ти обясни какво трябва да ядеш понеже фитнеса е само върха на пирамидата, трябва и правилно хранене. И не забравяй че фитнеса не е бъхтене, това си е спорт/забавление. Повечето хора (включително и аз) правят грешката като се запишат на фитнес сами да пробват да експерементират и да се бъхтят с големи килограми без да знаят начин на стоене, техники за по-голямо натоварване на мускулите и разни такива :)..
За отслабване фитнес + сауна и правилна диета ...
http://www.bb-team.org/diets/
тук намери диетата която можеш да изпълниш !

lipstick
02-22-2010, 07:57
Някой да знае за фитнес около Руски паметник

milickata
02-22-2010, 19:11
определено се отлсабва....но там като отслабнеш и се откажеш мн бързо си възстановяваш килограмите, така че се иска доста постоянство...иначе резултати има и то видими :-) Правилно споменаха, че като начало диетата е важна...но това си е от ясно-преясно :D Ако предварително изчистиш организма си от по голямата част от излишните мазнини ще видиш резултатите много по-бързо след започването на фитнеса. Иначе, относно храненето по време на периода в който вече ходиш на фитнес, информацията е много противоречива.....моята фитнес инструктурка ми е казвала 3 часа след трен да не ям и да не пия нищо.....до като съм чела доста статии в които пише че 1 час след тренировка има полезен срок на усвояване на веществата и всичко което приемеш се усвоява най-пълноценно,затова се препоръчва веднага след трена да хапнеш :-P :-P :-P според мен сама избираш кое да спазваш, ясно е че двете едновременно не може :D аз лично тогава спазих 1-то (да не ям и пия 3 часа след трен) и имаше определено ефект....но 2-то да ти кажа ми звучи по-логично 8-) Колкото до самите тренировки наистина е важно да се правят правилно и с подходящо, постепенно нарастващо натоварване. Лично при жените не съм поддръжничка на това да се тренират в различни дни, различни мускулни групи...просто има уреди които си ги ползваш всеки път, като : пътека,велоергометър, крос степер (или само степер), гирички, въже иии коремни преси +други по твое желание вече...но просто без основните уреди няма как да се мине :-P :-P :-P Вече ако искаш да отслабваш, ще правиш повече серии от упражненията с по-леко натоварване....а ако искаш само стягане, по-кратки с много голяма интензивност :-D ....но най-важното от всичко...имаш ли хранителен режим....дори и само пеш да вървиш ще сваляш ;)

Neopitom3na
02-22-2010, 19:21
просто трябва постоянство :)

foreverr
02-23-2010, 11:43
По скоро бих казала, че се стягаш, но не отслабваш.Ако правиш и диета и фитнес и ефекта ще е як.. :)

DimovB
02-23-2010, 19:17
от кардиото се смъкват килца

dimeto007
02-24-2010, 06:06
Дам, отслабва се и ако тренираш повечко .. дори си стягаш фигурата - успех.

titinkaa
02-24-2010, 12:14
Отслабва се,но трябва да си на някакъв режим или диета или просто да ограничиш сладкото,тестеното и газираното и го съчетаваш с фитнес,тогава ще имаш ефект определено.На фитнеса му е хубавото че ако си се ограничил с храната хем отслабваш хем се стягаш и след 2-3-4-5 месеца усилени тренировки и ограничение в яденето,просто ще си супер,перфектна дори,но за всичко се иска воля,и търпение,хубавите неща стават бавно.Успех! :)