PDA

View Full Version : Кръв в урината



inlove9006
02-22-2010, 08:02
Здравейте!Става въпрос за сестра ми.Тя е на 13 години и вчера сподели с мен че има кръв в урината а днес била още повече, изпитва и болка ниско в корема.Незнам дали има връзка но преди 2 дена е била "леко" бита и незнам дали това има някаква връзка.Не иска да каже на родителите ми, не иска да ходи и на лекар. Моля Ви дайте ми съвет как да и помогна и какви може да са причините за тази кръв...
Благодаря предварително!

ameli
02-22-2010, 11:05
може да и е дошло ... :) и възможнно е да е от 'биенето' :)

Eliii
02-22-2010, 12:09
Може да и е дошло, което определено е по-добрия вариант.
Ако не е от менструацията, кръвта в урината е сигурен знак за проблеми с отделителната система. Съветвам те веднага да кажеш на вашите. Това може да е много опасно.

zoreto
02-22-2010, 12:17
Може да и е дошло, което определено е по-добрия вариант.
Ако не е от менструацията, кръвта в урината е сигурен знак за проблеми с отделителната система. Съветвам те веднага да кажеш на вашите. Това може да е много опасно.

kioravia007
02-22-2010, 13:16
маи от боя

SmilezZz
02-22-2010, 15:42
Може да и е дошло, което определено е по-добрия вариант.
Ако не е от менструацията, кръвта в урината е сигурен знак за проблеми с отделителната система. Съветвам те веднага да кажеш на вашите. Това може да е много опасно.

Да,съгласна съм..
Най-добре поговори с родителите и им кажи,да я заведат на лекар - за да сте спокойни и сигурни

neshtonovo
02-23-2010, 07:00
Няма защо да се притеснява да отиде на лекар.Ти ако си по-голяма трябваше вече да си я накарала. Може да е нещо незначително, но може и да е някакъв сериозен проблем ,така че при личния ,а от там той ,ако трябва ще ви опъти към друг специалист .Причините може да са много....