PDA

View Full Version : Малко странно



sm0kee
02-22-2010, 10:11
Здравейте
:::
Искам да споделя за един мой проблем.
Има едно момче с което бяхме заедно близо една година. Когато тръгнахме всичко беше много хубаво,но .. си има и своите проблеми към края на нашата връзка аз разбрах че той е влюбен в мойта мн добра фр . И така той тръгна с нея . Наистина се почуствах мн зле щото тя ми беше казала че няма да го направи, но не беше така . И сега дълго време след това, те вече не са заедно . С него си останахме приятели но не каквито и да е смисъл говорим си понякога, пишем си по скайпа е не чак толкова често, но когато се видим някъде той не сваля поглед от мен и се понякога се питам дали има още нещо към мене.
Аз наистина още го обичам, но нз как да постъпя . Моля ви дайте някакъф съвет.

your7shadow
02-22-2010, 12:52
Здравей!

Моето мнение е такова: :-o Момчето наистина може да изпитва още нещо към теб или като те види си спомня за хубавите моменти които е прекарал с теб. Обърни внимание когато е със гаджето си(най добратa ти приятелка) как се държи с теб, и ако наистина те заглежда когато е с нея-това ще е знак че още има чувства към теб....
:smt023

Zaritu
02-22-2010, 15:57
заеби го ... щом е тръгнал с твоя "приятелка" вади си изводите и за него и за нея :)

igrata
02-23-2010, 17:25
nikoi ne e vinoven.stanaloto-stanalo.toi sam trqbva da re6i. :)

sashit0
03-02-2010, 21:34
Амиии... Първо: разбери дали те харесва!
Второ: помисли какво ти е казала "приятелката", защото тя те е излъгала и не е помислила за това как ти ще се почувстваш :(
Трето: гледай кои са истинските ти приятели, защото тази, която ти го е отнела според мен 100% не ти е фр. :? :?

BarbieWantsToBeMe
03-03-2010, 09:12
заеби го ... щом е тръгнал с твоя "приятелка" вади си изводите и за него и за нея :)

golf_5_r32
03-04-2010, 09:54
заеби го ... щом е тръгнал с твоя "приятелка" вади си изводите и за него и за нея :)

ГРЕШКА ! Хората се променят.. следователно му дай "изпитателен период" и го виж как се представя :) След това си направи изводите.

nyxu
03-04-2010, 18:50
заеби го ... щом е тръгнал с твоя "приятелка" вади си изводите и за него и за нея :)

ГРЕШКА ! Хората се променят.. следователно му дай "изпитателен период" и го виж как се представя :) След това си направи изводите.

Кого виждат очите мии.. 8-)

Paramour
04-07-2010, 18:36
Може да се е променил. Да е осъзнам грешката си отпреди... и да иска да сте заедно :) но това е само един от вариантите...
...може и само да се прави на интересен

nIkEnCeTy_bE
04-07-2010, 18:40
Съгласна със Zaritu :)[/b]

malkataa
04-07-2010, 19:10
На твое място нямаше да му обърна внимание.. знам,че не е лесно,но трябва да го направиш!! Щом ти е причинил такова нещо значи не му пука за теб ;)

kalaa2
04-08-2010, 20:32
ako naistina te zaglejda kato se sre6tnete i ne svalqa pogled ot teb po dobre mu priznai 4e o6te go bi4a6 . :-D