PDA

View Full Version : От любов към мен <3



Collapse8
02-22-2010, 11:29
Вчера преди да заспя (всяка вечер преди да заспя го имам отвратителния навик да си спомням за разни работи от преди много време Оо)...та си мислех за това как искам пак да съм във втори клас,да си играя на къщички,да си правя тортички от кал,да си ходя при баба и дядо и да стоя на огромното цвете по средата на килима играеща си с 4-те ароматизаторчета във формата на животни,на които им миришат дупетата <3 Бях си ги кръстила и бяха толко интересни <3 Играех си с часове <3 И онези малки жълти пластмасови чашки и чинийки,в които наливах вода и разнасях нон стоп на всички <3 Искам си скъсаната синя рокля,на която отрязах панделките от яд <3 Искам си къщичката на дървото обзаведена с тапицерията на кола <3 Искам отново да заспивам на светната лампа докато си играя с бялата статуетка на грозно облечена жена или сувенирените сърнички,или тежкия бухал на най-горния рафт на секцията,който все не ми даваха <3 Там беше и грамофона на който слушах постоянно за едно зелено крокодилче,а пък точно до него беше сервиза на баба ми за крем карамел <3 Сега на същото това място стои чисто нова огромна грозна секция,сложена върху грозен лъскав паркет със стъклена маса,заменила старата дървена,която беше идеална за криене Оо Няма го килима с голямото цветя,както и жълтите ми чашки...няма го и крокодилчето и онея готини ароматизатори-животни със миришещи дупета,които бях оженила <3 Искам си детството повече от всичко на света <3 <3 <3 Когато си дете мислиш (дори не мисли) само за настоящия момен и времето все едно не тече. Помня,че все исках да помагам на майка ми и баба ми за нещо,а те не ми даваха понеже съм малка,а дядо ми казваше "Дайте и сега,че като порастне няма да иска"...е ...до някъде е така ^^ Пускам темата,защото трябаше да се сетя за пореден път за всичко онова от преди <3 ^__^ Даже може да не я и коментирате или просто истриете ^^ Толкова се обичам <3 ^^

3aMe4TaH
02-22-2010, 11:47
Честно да ти кажа и аз си го искам.
Всеки иска да върне годините назад.
Но шанссс ... никой не може да ги върне. :(
Затова само напред !!!

iinlowee
02-22-2010, 11:58
идва време , когато всички се сещаме за онези години , как играехме до късно със децата от квартала , как се събирахме , играехме на кукли , то не бяха тържества , не бяха състезания , а тогава всички искахме да сме като големите , не напразно старите ни казваха да не си пропuляваме детството , а да се радваме докато ни е време , че после идват трудностите [doh] :smt007

xoxi
02-22-2010, 12:12
Бате Пешо & Tина - My Friends :smt020

"Как искам да върна дните назад...
Да бъдем отново малки деца..
Как искам да върна дните назад...
Да бъдем с ония големи сърца" :smt007

Faces
02-22-2010, 14:11
Не знам дали има човек който да не иска да се върне към онези хубави свои детски времена.Сега осъзнаваме колко безценни безгрижни и красиви бяха но тогава бързахме да порастнем...или поне аз бях така :?

BonbonaBaby
02-22-2010, 14:37
Вчера преди да заспя (всяка вечер преди да заспя го имам отвратителния навик да си спомням за разни работи от преди много време Оо)...та си мислех за това как искам пак да съм във втори клас,да си играя на къщички,да си правя тортички от кал,да си ходя при баба и дядо и да стоя на огромното цвете по средата на килима играеща си с 4-те ароматизаторчета във формата на животни,на които им миришат дупетата <3 Бях си ги кръстила и бяха толко интересни <3 Играех си с часове <3 И онези малки жълти пластмасови чашки и чинийки,в които наливах вода и разнасях нон стоп на всички <3 Искам си скъсаната синя рокля,на която отрязах панделките от яд <3 Искам си къщичката на дървото обзаведена с тапицерията на кола <3 Искам отново да заспивам на светната лампа докато си играя с бялата статуетка на грозно облечена жена или сувенирените сърнички,или тежкия бухал на най-горния рафт на секцията,който все не ми даваха <3 Там беше и грамофона на който слушах постоянно за едно зелено крокодилче,а пък точно до него беше сервиза на баба ми за крем карамел <3 Сега на същото това място стои чисто нова огромна грозна секция,сложена върху грозен лъскав паркет със стъклена маса,заменила старата дървена,която беше идеална за криене Оо Няма го килима с голямото цветя,както и жълтите ми чашки...няма го и крокодилчето и онея готини ароматизатори-животни със миришещи дупета,които бях оженила <3 Искам си детството повече от всичко на света <3 <3 <3 Когато си дете мислиш (дори не мисли) само за настоящия момен и времето все едно не тече. Помня,че все исках да помагам на майка ми и баба ми за нещо,а те не ми даваха понеже съм малка,а дядо ми казваше "Дайте и сега,че като порастне няма да иска"...е ...до някъде е така ^^ Пускам темата,защото трябаше да се сетя за пореден път за всичко онова от преди <3 ^__^ Даже може да не я и коментирате или просто истриете ^^ Толкова се обичам <3 ^^


Извиняяй.. ти на колко си години та сереш по раздела с тая безумна тема... ? :-x

a1a2b3v
02-22-2010, 16:05
Хахх и аз искам да се върна, само че в 4ти клас :grin: :grin:

justonegirlwithonehope
02-22-2010, 16:08
Не живей с миналото, всичко което се е случило е назад.Спомняй си - лошо няма, но не искай да върнеш времето назад.Лично аз не искам да се върна назад във времето, имала съм много хубави моменти, но и сега ми е много добре, може би бих искала да се върна само малко по-назад, за да видя отново дядо ми, лека му пръст.Това е единственият човек, който съм жалила толкова много и за койото съм готова да направя всичко, само да го зърна още веднъж.Хубаво ми беше с него, той беше може би един от хората обгръщащи ме с максимална любов и грижа, но вече го няма и да вярно е, че страдам за него, но пък се радвам, че именно толкова истински и чист човек, като него е бил мой дядо, спомням си всички мигове с него с усмивка на уста и това ще остане така завинаги, независимо дали съм с него или не, аз винаги ше го помня. :)

Lincheto
02-22-2010, 16:22
Това е като разказ на щрудел.

valdesbg
02-22-2010, 16:26
До тук само един, авторке...

Права си, заблудени същества сме хората :)

А иначе аз искам 3 клас :)

SoStarstruck
02-22-2010, 17:03
Красиво написано,и на мен са ми минавали такива мисли през главата. :(

mArMaLaDkA
02-22-2010, 17:46
Това е като разказ на щрудел.

Това си Е разказ на щрудел. 8-)

monituuu
02-22-2010, 17:48
Мдаа .. детството е нещо безценно. Определено ми липсва ! ;-)

MaLkaTa_LaDy
02-22-2010, 17:50
Е, аз не искам. Бих казала, че намирам красотата на тази възраст, на настоящето.

onestar
02-22-2010, 21:41
Хубаво детство си имала... :)

Collapse8
02-23-2010, 07:50
Това е като разказ на щрудел.

Това си Е разказ на щрудел. 8-)

Разказ? Мен не ме бива в тея неща. Оо Свободно писане бих казала ^^

П.П Кога ще ми отбаннете ShtrudeL все пак>? оО

Collapse8
02-23-2010, 07:51
Хубаво детство си имала... :)

Разбира се! И това е само малка част от него <3

SoStarstruck
02-23-2010, 09:38
Хубаво детство си имала... :)

Разбира се! И това е само малка част от него <3 :) Ето,поне можеш да се похвалиш с това,не всички хора са имали щастливо детство.

"Не плачи,когато нещо е свършило. Радвай се,че изобщо някога го е имало" ...

sh3_1s_7h3_0n3
02-23-2010, 10:46
И аз искам толкова много неща... ((: И повечето от тях дори не са материални. (:

LadyDi
02-23-2010, 11:11
Щрудееееел

BloomF
02-23-2010, 11:29
Хммм много добре написано - размечтах се! :-) Всеки път, когато си спомниш за тези отминали детски години трябва да те изпълва голямо щастие. :-D Моето детство също не беше лошо, но за съжаление не помня чак такива подробности.

fenastz
02-23-2010, 19:30
Вчера преди да заспя (всяка вечер преди да заспя го имам отвратителния навик да си спомням за разни работи от преди много време Оо)...та си мислех за това как искам пак да съм във втори клас,да си играя на къщички,да си правя тортички от кал,да си ходя при баба и дядо и да стоя на огромното цвете по средата на килима играеща си с 4-те ароматизаторчета във формата на животни,на които им миришат дупетата <3 Бях си ги кръстила и бяха толко интересни <3 Играех си с часове <3 И онези малки жълти пластмасови чашки и чинийки,в които наливах вода и разнасях нон стоп на всички <3 Искам си скъсаната синя рокля,на която отрязах панделките от яд <3 Искам си къщичката на дървото обзаведена с тапицерията на кола <3 Искам отново да заспивам на светната лампа докато си играя с бялата статуетка на грозно облечена жена или сувенирените сърнички,или тежкия бухал на най-горния рафт на секцията,който все не ми даваха <3 Там беше и грамофона на който слушах постоянно за едно зелено крокодилче,а пък точно до него беше сервиза на баба ми за крем карамел <3 Сега на същото това място стои чисто нова огромна грозна секция,сложена върху грозен лъскав паркет със стъклена маса,заменила старата дървена,която беше идеална за криене Оо Няма го килима с голямото цветя,както и жълтите ми чашки...няма го и крокодилчето и онея готини ароматизатори-животни със миришещи дупета,които бях оженила <3 Искам си детството повече от всичко на света <3 <3 <3 Когато си дете мислиш (дори не мисли) само за настоящия момен и времето все едно не тече. Помня,че все исках да помагам на майка ми и баба ми за нещо,а те не ми даваха понеже съм малка,а дядо ми казваше "Дайте и сега,че като порастне няма да иска"...е ...до някъде е така ^^ Пускам темата,защото трябаше да се сетя за пореден път за всичко онова от преди <3 ^__^ Даже може да не я и коментирате или просто истриете ^^ Толкова се обичам <3 ^^


Извиняяй.. ти на колко си години та сереш по раздела с тая безумна тема... ? :-x

я си делваи акаунта бе дрислио от януари си тука трагнал да лафи еи шибанияк я вазираи бе дрислио, да та е** в обитака.. коллапсе има право да пише квото си иска ! щом е по темата лубов кво лафиш бе тъпанар да та е** в майчицата проста дет нете е учила как да се държиш :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

по темата: и аз искам ноо.. шанс искам да се върна в 1ст клас да видя маика ми и да я задържа щот несам я виждал от 10 години вече а сам 10 клас :(( Касмет :P

Ебаси инструмента :razz:

по темата - застреляй се :)

soul1199
02-23-2010, 20:03
Не знам дали има човек който да не иска да се върне към онези хубави свои детски времена.Сега осъзнаваме колко безценни безгрижни и красиви бяха но тогава бързахме да порастнем...или поне аз бях така :?