PDA

View Full Version : Freerunning



McKay
02-22-2010, 12:00
Здравейте,несам гледал дали илма подобна тема ако има извинете за 'спама'!
Така много сам се запали на тази тема но няма каде да тренирам!Живея в София ,Банишора ако има някои,които се занимава с това да ми пише!

trackmaniafan12
02-27-2010, 11:09
София е скапана в това отношение...аз поне не знам хубаво място където да можеш да практикуваш фриирън. Освен това и да намериш място то сигурно ще е прекалено пълно с майки с дечица, които ще те гледат изпод вежди..а това не е особено приятно. Така че...почвай сериозна физическа подготовка, за да можеш да фриирънстваш навсякъде :)

Valento
02-27-2010, 11:31
Колега .. можеш на НДК ... и в някои паркове ...

someonerandom
02-27-2010, 12:55
- Къде тренираш сега?
На руините при президентството, в кв. „Лозенец“, в градинката зад Библиотеката, парка „Заимов“, „Зона Б-5“.
Интервю с Дидо, шампионът по фрийрън за 2009 г
Не съм от София,обаче в Интернет успях да открия това,надявам се да ти е от полза.От опит знам,че дворовете на детските градини също са добро място,а и почти винаги са празни,така че ако намериш някоя,може да ти свърши работа.

McKay
02-28-2010, 09:48
Еми значи аз не тренирам никаде!Тарся си дружинка( така да се каже) :D
Много искам да почна .....

ChessLAB
03-03-2010, 13:08
Ако тренираш нещо съвета ми е да утидеш в зала по гимнастика за мъже да потренираш малко един месец докато свикнеш с движенията докато се стегнеш малко ако не искаш да се начупиш целия и да не можеш да тренираш повече !

pads
03-03-2010, 18:27
Ходи в зала бе във София има доста.