PDA

View Full Version : Кой е филма... ?



JordanaBrewster
02-22-2010, 14:50
Ами нуждая се малко от вашата помощ. Така като бях по-малка по Д+ пускаха един филм (мисля че беше френски) аз момиче, което се хваща с едно момче. И така момчето почва да я кара проституира и нататък много не го помна, но имаше нещо с на момичето бащата как ги хваща в леглото ( или нещо подобно). Та се чудех ако някой знае кой е филма би ли ми казал просто този филм ми се е запазил в главата и само аз него си мисля от няколко седмици... Благодаря предварително. :-) :-) :-)

AFT
02-22-2010, 18:26
Дай още информация за актьорите или някаква сцена, щото има бая филми, в които момче кара момиче да проституира. о.О

nIkEnCeTy_bE
02-22-2010, 20:53
Ем ако си сигурна, че е френски, мисля, че няма да ти е друго да го откриеш.

mishaaaaa
02-22-2010, 23:22
Тази история много ми прилича на изсторията от филма "Лоша компания". Момичето във филма се казва Делфин ако не се лъжа, това съм запомнила. Но незнам дали я кара да проституира или да правят групов секс, нещо такова. От малка не съм го гледала, но беше интересен, ако става въпрос за него :) Дано съм помогнала :)

JordanaBrewster
02-23-2010, 13:57
Ами не го помна много, но май момчето събираше пари за да замине и май точно това беше причината да я кара да проституира, но не съм сигурно но имаше и че той я караше да прави свирки на момчета в една улична тоалетна май беше под прелез но не съм много сигурна. Май с това момиче беше и най-долрата й приятелка и май ги караха да "заработват" заедно. Извинете че не мога да ви дам повече неща за филма но за последно съм го гледала преди около 7-8 години.

LP_GirL
02-23-2010, 18:00
http://en.wikipedia.org/wiki/Category:French_films ако ти се търси :) но са доста филмите , успех :-D