PDA

View Full Version : 2-ка по физическо



Lollnees
02-22-2010, 14:25
Здравейте..Днес получих 2 по физическо,защото не мога да играя волейбол и отказах да влезна в един от 2-та отбора разделени за игра.Проблема е там,че от началото на годината учителката си търси повод за да се заяде с мен..Всяка седмица ми прави проблеми..Кажете какво да правя.. :(

pitbullxx
02-22-2010, 14:28
влизаи в отборите по физическо даже и да не можеж да играеш поне се опитаи.И ако даскалката продалжава така се оплачи на класната ти или на директора.

someonerandom
02-22-2010, 14:34
В отбора на училището,който ходи по състезания и т.н никой не може да те накара да играеш,обаче щом ви разделят да играете в часа,влизаш и се опитваш.И аз не съм много добър по волейбол,а когато играехме в 7 клас още по-малко,обаче се опитвах 8-)

KumchoValcho
02-22-2010, 15:14
влизаи в отборите по физическо даже и да не можеж да играеш поне се опитаи.И ако даскалката продалжава така се оплачи на класната ти или на директора.Е чакай бе, защо пък да се оплаква на когото и да било?
Поне от това, което разбрах, учитела ви е разделил на два отбора, за да играете и ти си казала, че не можеш и си отказала да играеш. Двойката си е заслужена и не мисля, че учителката се заяжда с теб, просто ти се мислиш за много 'специална' и отказваш да играеш. Стига да не си инвалид или да нямаш някак физически увреждания, значи си напълно способна да играеш волейбол. Стегни се.

blackday
02-22-2010, 15:17
Еми ходи на тренировки ако знаеш къде в твоя град правят такива мероприятия

someonerandom
02-22-2010, 15:26
влизаи в отборите по физическо даже и да не можеж да играеш поне се опитаи.И ако даскалката продалжава така се оплачи на класната ти или на директора.Е чакай бе, защо пък да се оплаква на когото и да било?
Поне от това, което разбрах, учитела ви е разделил на два отбора, за да играете и ти си казала, че не можеш и си отказала да играеш. Двойката си е заслужена и не мисля, че учителката се заяжда с теб, просто ти се мислиш за много 'специална' и отказваш да играеш. Стига да не си инвалид или да нямаш някак физически увреждания, значи си напълно способна да играеш волейбол. Стегни се.
Човекът е напълно прав :)
П.С:Можеш

nIkEnCeTy_bE
02-22-2010, 15:33
Еми като са знайте класа, какво не искаш толкова. Я влизай да играеш, какво ти пука какво ще ти каже някой? По добре от 2ка нали? Кой е казал, че неможеш. Да не мислиш, че тея от моя клас могат, ама влизат там колкото да са в час.

KumchoValcho
02-22-2010, 15:36
Не се притеснявай то факта, че не играеш хубаво. И аз не играя хубаво. Просто се старай. Ако някой ти каже нещо от рода, че му проваляш играта или нещо такова му кажи, че ако иска да си играе да се съберат компания волейболисти и да ходят на някоя игрище да си играят. Това е училище все пак и всеки се учи. Едни са по-напред, други по-назад и т.н. :)

KumchoValcho
02-22-2010, 15:39
Всъщност, хора, не се старайте да й давате съвети. Тя вече си е намерила решение
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=6884437

Ще й праи 'мръсни номера'. Ебаси пиклата си. Заслужаваш не една, ами пет двойки.

BERCUT
02-22-2010, 16:18
Намери си нещо друго да играеш, много мразя учителите да задължават една определена игра само да се играе. И аз мразя игрите с топка, затова в часовете по физическо си упражняваме уменията по самбо и борба. Така че я помоли да играеш някакъв друг спорт - федербал, тенис на баса, нещо от този род.

KumchoValcho
02-22-2010, 16:22
Намери си нещо друго да играеш, много мразя учителите да задължават една определена игра само да се играе. И аз мразя игрите с топка, затова в часовете по физическо си упражняваме уменията по самбо и борба. Така че я помоли да играеш някакъв друг спорт - федербал, тенис на баса, нещо от този род.А нали знаеш, че тва не го решава учитела кво да играете, а си ви е по програма и тая програма трябва да се спазва?
Все едно ако по математика трябва да взимате някаква алгебра, вие да си упражнявате геометрията.

nIkEnCeTy_bE
02-22-2010, 16:47
Не винаги е така. По принцип се дава разпределение за годината на дикректорката. Представя се от всички учители. Но примерно понякога трябва други мерки да се взимат. Ние всеки час различно. Зависи от учителя. По физика се е случвала две седмици да не предава урок, а да изпитва. Не всички учители си спазват разпределението. Зависи от учителя, ама е тъпо да те задължи да играеш само едно и също. Все пак и нормативи трябва да се правят, което вече си е задължително.

Eliii
02-22-2010, 16:49
Предлагам ти следното: следващия час, в който даскалката те кара да играеш волейбол, влизаш в един от отборите и заставаш зад този, който играе най-добре като си даваш вид, че чакаш да ти подадът топката. Човекът пред теб ще се хвърля за топката и ще си играе, както обикновено, а ти няма да имаш повече двойки.
Звучи тъпо, но до сега този номер ме е спасявал на 2-3 пъти (главно заради хроничния ми мързел).
А ако ти се наложи да играеш наистина - опитай. Дай най-доброто от себе си. Ако нищо не стане - пак поне няма да имаш 2, а и ще се послеете с класа 8)

KumchoValcho
02-22-2010, 17:35
^Надявам се знаеш, че във волейбола се въртят и няма да е постоянно зад даден човек. А и така нищо не решава. Просто да играе бе, егати лиглата..

nIkEnCeTy_bE
02-22-2010, 18:27
Tова да застава зад друг е тъпо. Освен, че се въртят няма смисъл. Така като гледам явно учителката ги следи. Влез играй там, опитай се да посрещнеш топката, удари я, мъчи се там. Пък ако тогава ти пише двойка, отиваш се оплакваш. 8-) Не всеки може да играе.

Eliii
02-22-2010, 18:52
И да се оплаче на някого - кво. Класната и няма право да се меси в работата на колегите си, а чак да се ходи при директора :?

nIkEnCeTy_bE
02-22-2010, 18:58
Има към кой да се повдигне тоя проблем. Ама не е там проблема сега. Може просто да се опита там да играе, да прави нещо в час и най малкото, което е ще избегне двойка. ;)

someonerandom
02-23-2010, 11:01
Кой проблем?!В какви филми се вкарвате?Целия клас играе,тя не-не прави нищо в час,бездейства,отказва да направи това,което и се казва.Учителката има пълно право да си и пише двойката :?

DesireToFire
02-23-2010, 12:18
На нашия господим му стига да си редовно с екип, да има там нещо като дисциплина и да си покриеш колкото повеш повече норматива. Дори и за 2 да си, като виде, че се опитваш, по-малко от 4 не пише. А за отборните спортове, примерно и аз като му каже, че не обичам да играя волейбол и ни праща във фитнеса или да правим киремни преси или просто разходка из двора, ако е хубаво времето. Пробвай се, покажи че се опитваш, все пак не всики е спортист, аз примерно съм адски некадърна.

BiGBaDWolF
02-23-2010, 12:21
Я и е*и майката побъркана и не се впечатлявай от тъпи парчета :)