PDA

View Full Version : Дали ще скъса с мен, защото не правим секс?



malka7o
02-22-2010, 14:32
такамм .. историята е следната :
- Ходя с едно момче от 4 месеца . Той е печен и много го обичам както и той мне , но както всяко мом4е иска нещо повече . И аз искам да го направя с него. Вярвам му , но ми се иска първия ми път да е специален и ме е страх , срам нз и аз :smt015 . Напоследък си мисля че ако скро не му пусна ще се разделим .. или пък обратното след като го направим тои 6те загуби интерес ..

Какво да направя не искам да го изгубя .. :P

т.7
krem4et0

BiGBaDWolF
02-22-2010, 14:34
Почакай да видиме колко време ще те обича... Ако те зареже веднага след като му откажеш значи ''много те обича'. Но ти си знаеш най добре! Прочети правилата на форума и си направи заглавието на темата на Кирилица защото ще ти заключат темата!

ReachlessGirl
02-22-2010, 15:23
Почакай да видиме колко време ще те обича... Ако те зареже веднага след като му откажеш значи ''много те обича'.
++ ..

SmilezZz
02-22-2010, 15:33
Почакай да видиме колко време ще те обича... Ако те зареже веднага след като му откажеш значи ''много те обича'. Но ти си знаеш най добре! Прочети правилата на форума и си направи заглавието на темата на Кирилица защото ще ти заключат темата!

Точно..
А и все пак ходите от 4 месеца. :? :?

Doga
02-22-2010, 15:55
Ако те обича наистина ще чака,а и то желанието идва от самосебе си....

teenems
02-22-2010, 16:40
А вие на колко сте години ?

DevilWish
02-22-2010, 16:46
Почакай да видиме колко време ще те обича... Ако те зареже веднага след като му откажеш значи ''много те обича'. Но ти си знаеш най добре! Прочети правилата на форума и си направи заглавието на темата на Кирилица защото ще ти заключат темата!
И пак за пореден път съм съгласна с теб ;) :)

Violenza
02-22-2010, 17:02
Ако мислиш да го направиш с него само по задължение, по-добре недей, после може да съжаляваш.

Wikzinka
02-22-2010, 17:18
Съгласна съм с Violenza

NeverTheSame
02-22-2010, 18:14
Ако те обича толкова,колкото ти казваш съответно ще те изчака,колкото време и да ти е нужно..

_butterfly_
02-22-2010, 18:56
Ако мислиш да го направиш с него само по задължение, по-добре недей, после може да съжаляваш.

Също така те съветвам да си поговориш с него на тази тема- кажи му, че още се притесняваш и искаш да изчакате и по неговата реакция ще си проличи какво означаваш за него.

Everytime
02-22-2010, 19:03
ако е толкоз печен, колкото казваш ще те изкачака щото казваш, че се обичат,обаче ако интереса му е само сексуален по-добре го остави :)

vaseto0o
02-22-2010, 19:29
ако е толкоз печен, колкото казваш ще те изкачака щото казваш, че се обичат,обаче ако интереса му е само сексуален по-добре го остави :)
Печен=голям пич, батка с бмв, който при всяка вероятност е еб.ача на квартала :)

beretta92sd
02-22-2010, 19:45
Тц тц 4 месеца и сигурно още те е срам да се съблечеш пред него.И какво толкова специално искаш да бъде това е просто секс не е стъпване на луната.Да не би да искаш да е на свещи на сатенени чаршави и разни подобни глупости.Или го праиш или не го праиш щом не искаш да те зареже го правиш пък кот стане.Ти така ако чакаш с всяка следващо гадже да минават месец и години докат му пуснеш щото искаш да е нещо "СПЕЦИАЛНО" каде ще му излезе края.Купуваш си едни презервативи Дурекс и се мятате, туи да не ви е някои приказка, това е реалноста :) .

FunkyBoy
02-22-2010, 19:46
А вие на колко сте години ?

ако съдя по написаното, на 13 :)

darkPaladin
02-22-2010, 23:27
след 2 3 месеца ще си с друг по една или друга причина имаш време за секс

пп

вече всяка 2 тема е ''достатъчно ли ми е дълъг'' ''девствен съм'' ''да го направя ли''

''на 14 съм а още не съм го правила''

пре света божия майко след 2 3 месеца тия същите ще напишат тема

''закъснява ми бременна ли съм'' или ''бременна ли е''

ванга ми го каза!

neshtonovo
02-23-2010, 07:58
Ако мислиш да го направиш с него само по задължение, по-добре недей, после може да съжаляваш.

Също така те съветвам да си поговориш с него на тази тема- кажи му, че още се притесняваш и искаш да изчакате и по неговата реакция ще си проличи какво означаваш за него.

+ На колко години сте??

d3s0
02-23-2010, 09:09
Ми след 4тири месеца ако му откажеш секс, нормално е да те зареже ( предполагам че и 2мата сте под 17 или поне ТИ ).
Следващия които си хванещ ще е голям щасстливец, защото съм сигурен че от страх и той да не те зареже няма да го караш да чака дори 1 месец и ще му пуснеш.

darkPaladin
02-23-2010, 09:23
Ми след 4тири месеца ако му откажеш секс, нормално е да те зареже ( предполагам че и 2мата сте под 17 или поне ТИ ).
Следващия които си хванещ ще е голям щасстливец, защото съм сигурен че от страх и той да не те зареже няма да го караш да чака дори 1 месец и ще му пуснеш.

ако я обича няма да я зареже

ама ако е такъв да не казва лицемер като тебе ще я зареже

познавам двойка които са от 4г заедно и не са правили секс

ти за4 месеца ми говориш 4 месеца са нищо

Shimo
02-23-2010, 10:45
Бившата не ми пускаше, държеше се с мен като с носна кърпичка и накрая и теглих една майна. С нея ходих 4 месеца, сега съжелява че не го е направила с мен. Действай за да не съжеляваш и ти ;д...

krem4et0
02-23-2010, 12:11
Щом не си готова не го правиш и точка. Трябва да решиш сама за себе си. Нормално е да правите секс, нормално е той да иска (ако не е девствен още повече). Това съвсем не значи, че не те обича или е само заради секса с теб. Тези отношения са нормални във всяка връзка. НО само когато и двамата го почувстват истински и го желаят, а не защото някой се чувства длъжен. Докато не усетиш, че не го желаеш - не го прави. Това, че той иска не го прави негоден за връзка и дълбоки чувства. Ако обаче въпреки желанието си те разбере - дръж го здраво.

PainMonopoly
02-23-2010, 12:23
Като не искаш да го правиш, няма да го правиш. Но трябва да си наясно с възможните последствия.

На него му се ебе. Не можеш да промениш това. Той изпитва нужда от това колкото изпитва нужда да яде и да диша. Колкото и да те обича, търпението му не е безгранично. Ако го мотаеш прекалено много, може и да те зареже.

hoooodyhoooooo
02-23-2010, 12:44
Като не искаш да го правиш, няма да го правиш. Но трябва да си наясно с възможните последствия.

На него му се е**. Не можеш да промениш това. Той изпитва нужда от това колкото изпитва нужда да яде и да диша. Колкото и да те обича, търпението му не е безгранично. Ако го мотаеш прекалено много, може и да те зареже.

Най-точният коментар. Имат си нужди хората, а ти още ги нямаш в такава степен, защото си девствена. Не че те подстрекавам да правиш секс, но той е в крайна сметка най-нормалното нещо на земята. Хората си доставят удоволствие един на друг и не се чудят дали искат да го направят, както при първия път. Просто го правят, защото е хубаво :) Тъй че ако ти се струва, че това е момчето за теб, действай без да мислиш много-много :)

sunshinepp
02-23-2010, 14:09
Ще ти кажа само 1 нещо :)

Направи го заради себе си, а не заради него :)

malkotoo
02-23-2010, 17:56
Ще ти кажа само 1 нещо :)

Направи го заради себе си, а не заради него :)

FuReRa
02-23-2010, 18:33
Почакай да видиме колко време ще те обича... Ако те зареже веднага след като му откажеш значи ''много те обича'. Но ти си знаеш най добре! Прочети правилата на форума и си направи заглавието на темата на Кирилица защото ще ти заключат темата!

Точно..
А и все пак ходите от 4 месеца. :? :?
Май ви е рано за секс на всичките ,мхм :) 4 месеца малко ли за вас ,тука въпроса е друг дали сте готови за нещо такова!

kremen4eto
02-23-2010, 18:50
Като не искаш да го правиш, няма да го правиш. Но трябва да си наясно с възможните последствия.

На него му се е**. Не можеш да промениш това. Той изпитва нужда от това колкото изпитва нужда да яде и да диша. Колкото и да те обича, търпението му не е безгранично. Ако го мотаеш прекалено много, може и да те зареже.

... или да ти изневери :)

c0ci
02-23-2010, 19:01
1-во според мен трябва да се трогваш само от жеста че 4 месеца те чака (най-вероятно без да е имал др полови контакти) т.е 4 месеца е на сухо..а това за момче е много!
2-ро: какви са тези измислени представи за първия път! Колкото и да е романтично и бля бля болката си остава и разваля всичко тъй че колкото по бързо толкоз по добре!

DjPiRgOs
02-23-2010, 19:04
1-во според мен трябва да се трогваш само от жеста че 4 месеца те чака (най-вероятно без да е имал др полови контакти) т.е 4 месеца е на сухо..а това за момче е много!
2-ро: какви са тези измислени представи за първия път! Колкото и да е романтично и бля бля болката си остава и разваля всичко тъй че колкото по бързо толкоз по добре!Има такива който чакат години

samaramorgan
02-23-2010, 19:05
дрън дрън на колко си ? на 14-15 ..


^^


на таква възраст каква обич ? :D


^^


ем както казаха по горе откажи му и ако те остай значи не та е обичал :-D

crazy7oo
02-27-2010, 18:26
ми даа така обикновено правят всички ако не им пуснеш те касат :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :? :? :?

buuu
02-27-2010, 18:37
зареже ли те ако не му пуснеш ,значи не те обича ! :wink: щом те обича ще те чака и няма да те насилва да правиш секс с него ,без ти да го поискаш ! ай прави си изводите сама :wink: 8)

vaseto0o
02-27-2010, 19:17
Действай както искаш само след време да не пуснеш тема "на 17 съм, ходя с едно момче от 2 месеца и не сме прваили секс, защото съм девствена и ме е срам от това, може ли да ме зареже заради това че нямам опит?"

rtpghhfcz
02-27-2010, 19:25
не бързай, мисли,ако те напусне - не си е струвало.
Щом държи на теб - ще чака.

xXxSmilexXx
02-27-2010, 21:35
Ако наистина те обича ще изчака и ще го направите когато се чувстваш готова :))))

xExplosioNx
02-28-2010, 11:49
Почакай :)

Bloodyy
02-28-2010, 15:30
Направете го бе, какво ви пука.. слагате презерватива и се кефите на живота айде без излишни теми.. а и каква любов на 15 годишна възраст? :D :P :)

Huffy
03-01-2010, 06:50
и*ах тоя златен първи път , слезте от облаците. Всеки си има нужди. 4 месеца си е време ( толкоза аз чаках и си заслужаваше, защото вече 5 години сме зедно), дали ще те зареже или не зависи от него. Никой в този форум не може да ти даде отговор. След като си още дествена поне му доставяй удоволствие по друг начин за да не си го потърси от друга. И престанете с тия глупости за специалния "първи път" , хубави секс е далече след първия път

xXxAngerfisTxXx
03-01-2010, 07:01
такамм .. историята е следната :
- Ходя с едно момче от 4 месеца . Той е печен и много го обичам както и той мне , но както всяко мом4е иска нещо повече . И аз искам да го направя с него. Вярвам му , но ми се иска първия ми път да е специален и ме е страх , срам нз и аз :smt015 . Напоследък си мисля че ако скро не му пусна ще се разделим .. или пък обратното след като го направим тои 6те загуби интерес ..

Какво да направя не искам да го изгубя .. :P

т.7
krem4et0
ми кат са обичате, щo нe го оставиш ти го бодне???

myNameIsImmortal
03-01-2010, 12:08
ако се представиш добре, може и да си му интересна извесно време 8-)

Ти сама трябва да си прецениш :)