PDA

View Full Version : Класната ни' побърква



MaGuSs
02-22-2010, 16:12
Та нещо наща класна зе да ни подлудява.В началото на учебната година беше много мила,обесняваши ни задачите и т.н.Някаде към Коледа започна да не обеснява нищо.Влиза си в час,казва добър ден,казва страница(123)(Учебника) -четете си урока.Преду 3 седмици(началото на 2-я срок,ни каза ,че всеки 2и час ще правим контролна работа на новия матеиал.Добре .Класът няма, на къде да отиде(като кажа класа ,включвам и себе си) и се одобрихме това решение на госпожата(класната).И така ето от тука ми започват въпросите.Както е казала,1-я час-взимаме урок ,2-я контролно на новия урок.Но.Ето тука идва едно голямо НО.Но тя -ни Продиктува урока,обеснява ни 2 задачи на дъската,казва ни пак страница и да почваме да решаваме.Когато решаваме тези задачи,ако някой я повика(вдигне ръка) и целия час да си държи ръката вдигната ,госпожата няма да дойде.Изкарва си един да дъската и само на него помага.В средата на 1-я срок ,тя ни обиждаше тотално.Всеки час ни обижда(мислех да не казвам примери,но ето на:тЯ ни оприличава на бездомни кучета.Толкова тъпи ?! ,че да ни оприличава на тЯх?Да ни вика наркомани.Тъпаци.Бездомниц и .... има още много).Да изпитва всеки ,който има забележка в дневника.Е добре де,един може да има 1 и повече да не допусне.За какво пък трябва да го изпита?Не може ли тези,на които имената им са постоянно в графа"закъснял" ,че има забележка .... ???И сега ще говоря от името на целия клас ,а именоо...Тя има ли право на всичко това:Да ни обижда,да не предава урока(бях казал,че в началото беше перфектна госпожа.Думата перфекна май не трябваше да я използвам ами по скоро "уникална"???),да ни изпитва всеки втори час.Да си измисля правило ,като >Гледайте да нямате забележки в дневника.Който има ,ще бъде изпитан.Цапа го(дневника).Е к'ви са тези глупости сега.Смятаме да поискаме родителска среша ,но не знаем как.Също и родителите ни,да се оплачат на директора ,за нейните деъсвия(Ако сме ние,учениците,едва ли госпожата ни ще бъде наказана,отстранена.А и бая ще загазим...Към кого да се обърнем?


Моля ,който иска да ми(ни) помогне,да прочете цялото.




П.П.Моля да ме извините за правописните грешки.Бързах...

nIkEnCeTy_bE
02-22-2010, 16:44
Еми лошо от нейна страна, че така ви обижда. Това е против правилника. Няма право да ви обижда така, ама няма как и да докажете пред директорката. Може да сте я обидили с нещо и затова да е почнала така да се държи с вас. Да сте се изпуснали нещо, или да сте казали нещо. Да е получила оплакване и просто да е взела такива мерки. Ама в крайна сметка, ако продължава така, отивате се оплаквате. Какво е това нещо? Ако почне да ви тряска двойките тогава.. :x

MaGuSs
02-22-2010, 18:37
Имам 8 оценки по математика за 2я срок.Часа на класа го караме като математика...Дали не сме се държали добре в час.В началото да,но сега целия клас мълчи.От поне месец и половина.Дали сме казвали глупости в час.Еми .... таша*ци,пу*ки,таз задача е ла*няна,Прави ми св*рки,почеши ми ма*ото,ела ми ли*жи,.... .Много са :D както видяхте.Не са от мен .Но защо трябва да си го изкарва на целия клас.Уж това е МГ.Възпитано училище,с потенциал ,пък тя са държи(даже нз как да я оприлича)Да вземе мерки срешу тези ,които не се държат добре в час.А това да не обеснява задачите.Всеки се оплаква ...


П.П.Пак казвам ,глупостите ни бяха в началото...

nIkEnCeTy_bE
02-22-2010, 18:56
Еми все пак МГ, може би иска да ви стигне. Ама то по какъв начин само. Еми просто я помолете да ви обяснява или се обърнете към Педагогическия съвет.

aciko
02-22-2010, 19:34
Еее тя големи убиди.
Нашия класен ни вика - педали,обратни,путkи,гюмове ,келеши и кво ли още не 8-)

petinkataaa
02-22-2010, 19:44
дирекцията,дирекцията..там ви е спасението..ние отидахме там и ни го смениха ония орляк 8-)

deschinci
02-23-2010, 18:23
Ууу ... и нашата по бг е такава. Цитирам '' Ако някой ви каже, че сте зле .. не му вярвайте - вие сте мноого зле. '' Всеки час ни пуска контролна за по 10 мин. иначе нито обеснява нито нищо, иска от нас да и пишем интерпретация... Ама за Бога.. как става тос номер като сме 8 клас и за първи път чухме тази дума в края на първия срок .. нито ни дава примерни съчинения .. Но випуска решихме в края на годината да съберем род.среща, подписи и при директора да си хваща пътя ;]

ПС. Направете същото :)

sunstreet
02-23-2010, 19:47
Нашата класна също изпитва, ако някой е изгонен или е избягал от час. Но това за обидите и да не обяснява изобщо не е добре. По-добре опитайте да говорите с нея, ако не с родителите и към директора. :D