PDA

View Full Version : Въпроси..



flintiflushka
02-22-2010, 17:00
Регистрирах се днес, но отдавна влизам в този сайт без регистрация и гледам форумите.Направи ми впечатление , че потребителите на сайта (не всички) не са доволни от ръководството (админи,модератори) , но няма да се меся.Друго исках да попитам , как така amk933 стана модератор или там каквото и да е има и друга такава тема , но не беше отговорено.Не го казвам за да се заяждам , защото сигурно е заслужил просто ми е интересно защо точно той при положение , че има и други хора допринесли за този сайт.Благодаря за вниманието :) .

aciko
02-22-2010, 17:43
Две каси бира,едно кашонче Джаки Даки и едно чувалче с ядки и ставаш модератор 8)

machoka
02-22-2010, 18:35
Защото аз така прецених.

Има много 'заслужили хора', които са били и ще бъдат /поканени/ модератори. На този етап обаче, това е амк933.

BeezyJey
02-22-2010, 18:53
Аз пък мисля, че той е един от тези, които най - много заслужават.А не може да направят всички ,които са допринесли за един ден, нали ?

nezabelejimata
02-22-2010, 18:55
Абе ей какъв ти е проблема щом модераторите са решили значи той трябжа да е модератор. Заслужил си го е и не е само той има предложения и към други хора просто те не искат. И наситина не ти е в работата :)

flintiflushka
02-23-2010, 16:28
Абе ей какъв ти е проблема щом модераторите са решили значи той трябжа да е модератор. Заслужил си го е и не е само той има предложения и към други хора просто те не искат. И наситина не ти е в работата :)

Ми аз всъщност не говорех на теб а на модераторите :) .Имам предвид , че има хора които са регистрирани от 2004.Но повече няма да коментирам , защото явно човека си го е заслужил :)

tuzaro
02-23-2010, 19:38
заслужил си го е че целува пилето на обама и говори против България.

amk933
02-23-2010, 20:29
заслужил си го е че целува пилето на обама и говори против България.

Никога не съм говорил против България, а против расистите в България. ;) Не ми извъртай думите най-нагло и безочливо, ако обичаш...Ако не ме лъже паметта и ти беше част от тези, които много ме мразеха, като разбраха, че не съм 100% етнически българин. Така че поне не пречупвай истината през лъжите на расистката си призма.

Точно обратното, винаги съм казвал, че съм благодарен на и обичам България. Така че моля без повече лъжи и спекули относно това какво съм казал и не съм. Знам, че гроздето е кисело... ;)

rosenhristev
02-24-2010, 19:37
Абе ей какъв ти е проблема щом модераторите са решили значи той трябжа да е модератор. Заслужил си го е и не е само той има предложения и към други хора просто те не искат. И наситина не ти е в работата :)

Ми аз всъщност не говорех на теб а на модераторите :) .Имам предвид , че има хора които са регистрирани от 2004.Но повече няма да коментирам , защото явно човека си го е заслужил :) ти какво мислиш, че всеки който е регистриран от по-дълго време е допринесъл с нещо за форума :?... Може и от 2002 да е регистриран, но като влиза само да прави мизерии как да получи каквито и да е права, освен на челните позиции в бан и блок листа...

amk933
02-24-2010, 20:59
В тази тема пишеха всички и беше с цел да няма спам из раздел "Секс". Уви, не стана и беше заключена. ;) И като се каза не, значеше не... Повече такава тема не се е правила...

А и ти е малко стара информацията. Гледам, че не си бил много активен напоследък, така че какво се е случвало лято '09 е малко далече от 8 месеца по-късно. :)

LadyDi
02-24-2010, 21:36
Ау, голяма завист с това модераторство. Кой станал, кой бил, сакън. Голямата работа. Мен пък модераторите най-малко ми пречат в тоя форум.

doomkillerr
02-24-2010, 23:34
Ау, голяма завист с това модераторство. Кой станал, кой бил, сакън. Голямата работа. Мен пък модераторите най-малко ми пречат в тоя форум.

Нали знаеш, че на "недоволен съфорумист, модераторите са му виновни"... 8-) пък в някой случай, направо искат "оставката" на Админа! #-o

- То на всички не може да се угоди, пък и без контрол от страна на модераторите форумите ще се превърнат в бегло копие на раздел "кофата"! 8)

П.С. - "amk933" ще си позволя да ти дам един приятелски съвет... Изобщо не се чувствай длъжен да се обясняваш за минали или бъдещи свой действия! - На който не му изнася на "палатка" и това е... То вярно, че живеем в демократична страна, но и ред трябва да има! :)

BeezyJey
02-25-2010, 12:02
Аз пък мисля, че той е един от тези, които най - много заслужават.А не може да направят всички ,които са допринесли за един ден, нали ?

Заслужава с какво? Със спамерството си ли? Спомням си че беше направена една СПАМ тема в раздел Секс (забележете) където си спамиха на воля с оная кифлъ Хилари. Специална тема за тях двамата и още някакви спамери.

Ами shephard, явно не си забелязал, че амк933 винаги помага ,дори в темите "ебавки" и тези, които са несериозни.Много негови постове съм чела и мога да ти кажа, че той си го заслужава най - достойно ! Никога не съм го виждала да се заяжда, да обижда ,а относно тази тема, както виждаш вече не съществува, а е нормално човек поякога да се разлигави, нали ? 8-)

rosenhristev
02-25-2010, 12:24
Които и да стане модератор тука, без значение заслужил или не винаги ще има недоволни... Защо просто не се примирите, администраторите са решили и е станал... Аз също съм на мнение, че въпросния човек заслужава...

Защо не последвате примера на г-н Глобал и не направите петиции срещу всеки член от екипа на сайта които не ви харесва :razz: ... А след това да се направите на големи и разбиращи и не си направите стои собствен TeenProblem форум, в които да си направите 2 регистрации и от едната да си задавате въпроси, а от другата да си отговаряте... :D

Това са пълни тъпотии, кажете му на човека да си ползва със здраве правата и готово. Щом са решили, че трябва да е модератор, значи има за какво...

LadyDi
02-25-2010, 17:31
Ау, голяма завист с това модераторство. Кой станал, кой бил, сакън. Голямата работа. Мен пък модераторите най-малко ми пречат в тоя форум.

Е ти си "почетна потребителка" все пак как ще ти пречат?! Този ранг за какви заслуги се даваше? :-o
За такива, дето при теб липсват явно.
И какво общо има ранга с модераторите? Аз просто смятам, че си вършат работата що-годе съвестно. Какво повече искате от тях?

Mooo6no
03-05-2010, 13:03
Само аз ли си мисля, че да си модератор е задължение, а не привилегия? Може и някои да го ползват за избиване на някакви комплекси, но това е друга тема. Защото да си модератор не е като да си депутат или министър на форума, но някои хора не го разбират и завиждат и го правят на проблем.

shephard
03-05-2010, 13:13
Само аз ли си мисля, че да си модератор е задължение, а не привилегия? Може и някои да го ползват за избиване на някакви комплекси, но това е друга тема. Защото да си модератор не е като да си депутат или министър на форума, но някои хора не го разбират и завиждат и го правят на проблем.

Модератор определено си е привилегия! Кажи-речи можеш да правиш каквото си искаш без никой нищо да ти каже. Можеш да триеш неудобните за тебе мнения, както и да защитаваш приятелчетата си от форума за сметка на неудобните за теб юзъри. ;)

Mooo6no
03-05-2010, 13:17
Дори и да приемем, че е така? Каква е файдата? Аз си мислех, че животът е реален, а не виртуален.

mrtn
03-06-2010, 11:25
Аз смятам, че amk933 си заслужи този пост. Помагал е на много потребители и все хубави съвети и не само това. :)

Wrathchild
03-06-2010, 17:52
Аман от завист!
Точно пък амк да захапете, дето не един път е показал, че заслужава този пост!