PDA

View Full Version : напоследък яко превъртам



kreten4eto
02-22-2010, 19:28
здрвеите
значи преместих се в ново даскало, целият ми клас са селяни
има хора които говорят на меко има някои които дори използват някакви селки термини и за един срок аз тотално се промених според моите приятели от миналото ми даскало аз тотално съм изпростял според тяхните думи преди сичко си ме беше наред не се държах като някав изпаднал от гората аа нормално като зрял човек , а сега като излезна с приятели викам като пъдар дера се понякога даже говора и на меко + това се забърках в нациските простотии на така наречените скинари като се прибера от даскало пускакам нацистки или метал песни и само това слушам от 13 на обяд до 23 часа вечерта . друго какво да кажа само простотии , от началото на 2ри срок имам вече 8 двойки , опитвам се да науча нещо но в мига които го прочета ми излиза от главата иии общо взето това е
и за тва моля да ми дадете някакав съвет благодаря много

(простете за правописните грешки )

zoreto
02-23-2010, 07:20
Изолирай се за извесно време примерно 1 седмица.После през тази седмица просто си натяквай ,че трябва да учиш повечко и се постарай да учиш усърдно и съсредоточено :)
Успех :)

sunshinee1936
02-25-2010, 17:00
от каде си и на колко си ..!? ако си от Пловдив нормално да се забъркаш със скинари тука такава е модата вече хулигани и скинари секи с бръсната глава няква блузка бърбери лакоста или фред пери от руския за 10 кинта ииии кво да говора хаха :?

kreten4eto
02-25-2010, 20:34
ами на 16 съм и съм от София ама съм в един квартал който гъмжи
От фeшани хулигани и метали и чалгари