PDA

View Full Version : Един от най-големите страхове на всеки мъж.



Oil
02-22-2010, 19:33
Щом пиша в тийн форум значи нещата наистина са трагични. Проблема ми ме е поставял в доста конфузни и дори комични ситуации. Имам проблем с ерекцията от около 2 месеца. Става когато той си поиска и това става рядко. Трябва ми много концентрация и понякога ерекцията дори не е пълна а някакво средно положение. Иронията е ,че от скоро имам страхотна приятелка , умна , красива всички приятели ми завиждат абе момичето от мечтите ми и от катко ходя с нея имам този проблем. Господ дал но взел.... нещо което ми трябва много. Та тя вече напира за полов контакт и толкова пъти съм овъртал нещата и всякакви глупости съм измислял да избегна потенциалната катастрофа,че момичето вече ме мисли за някакъв луд. Абе мини сериал може да се напише по моя случай. Та въпроса ми ако почна да вземам някакви хапчета ( твърдо не за виагра) всмисъл билкови като Требастиан, Спимен Форте ли се казваха или още някакви имаше не им знам имената мислите ли,че ще ми помогнат или навредят като се има предвит,че съм едва на 18?

BiGBaDWolF
02-22-2010, 19:42
Ходи на Уролог да те види не си прай експерименти ..

neshtonovo
02-22-2010, 20:39
До колкото рабирам до сега не си имал този проблем...помисли какво мое да е повлияло на ерекцията ти. Стрес? Притеснение? Най-добре отиди на уролог - той ще ти помогне най-добре.

heiress
02-22-2010, 22:09
Момиче съм и не разбирам кой знае колко, но доколкото разбрах наистина си много притеснен и упорито избягваш това да правиш секс с приятелката си. Защо просто е опиташ да се отпуснеш и да си забравиш притесненията. Може и да е на подсъзнаетлно ниво. Незнам, но не вярвам да имаш пробеми на тази възраст. Все пак един преглед при уролог може да ти е само в плюс.

DrSmurph
02-23-2010, 13:01
Хем е смешно, хем трагично положението ти .... нали знаеш, че той си е автономен орган - има си глава и си мисли... когато реши става, когато реши спада. Това в рамките на майтапа.
Като цяло наблюденията ми като специалист уролог показват, че масово поколението ви страда от един или друг вид еректилна дисфункция. Не ми се иска да влизам в подробности за причините, но мога да те успокоя, че нещата са под контрол!
Трибестана няма да ти помогне а употребата му на 18 години (освен в случаите на функционално разстройство) е без смисъл.
Видях, че някой по-горе умно те беше посъветвал да направиш ретроспекция на събитията довели до това състояние.
Насила хубост не става е казал народа. Не се измъчвай от факта, че имаш моментни трудности. Наблегни на любовната игра и остави нещата да се получат от само себе си. Намали чикиите или ги спри. Спри амфетите и ганджата наслаждавай се на момента, когато си с нея. Пак си помисли от кога и защо не се получава ерекцията, но ако случайно нещата не се подобрят в рамките на 2-3 седмици - потърси консултация със специалист.

Може да си открил други достойнства в това момиче, както сам изтъкна като красота и ум. Това не винаги означава секс. Може тази връзка да прерасне в едно приятелство. Не се чуствай длъжен да "боднеш" всяка нова и хубава бройка. И като финал - не бягай от секса с мисълта, че няма да ти стане! Пробвай се. Нещата се променят!