PDA

View Full Version : Резервация на дискотека



babyvy
02-22-2010, 20:42
Здравейте..Значи скоро имам рд...Попринцип все още не ходя по дискотеки..Сега ставам на 15...Таа искам да направя нещо различно за РД-то ми...И изобщо не съм запозната с тези неща..От София съм.. 1во кажете някоя добра дискотека..без Амор!! :) 2ро какви са цените за резервациите ..За музика няма значение,но за предпочитане чалга...ИИ все пак чувала съм че има само 1-2 дискотеки,в които не пускат чалга..3то като чуя резервация това какво означава?? ..Запазваш си цялата дискотека или..?Пък и не смятам да каня мн хора...И относно часа...Не искам да е през нощта...Демек искам, но повечето от приятелите ми няма да ги пуснат....Не знам би ли могло около 7-8-9-10(p.m.) часа :D .... или трябва да е или следобяд по време на детската дискотека или през нощта..

Съжалявам че темата е малко тъпичка :D , но до сега не съм се интересувала за такива неща..

Също съжалявам ако има такава тема , но не намерих.. :)

Мерси предварително :)

Pliok0019
02-22-2010, 20:59
Просто отидете на детска дискотека (например Дабъл Вижън) и плати входа и колите на приятелите си.

shadow4e
02-22-2010, 21:28
Без спам, моля.


Според мен най-добре е да направиш както те е посъветвала. Цялата дискотека ще ти излезне много, много скъпо. Хубаво е обаче да запазиш поне една маса, ако има такова чудо в детските дискотеки, за да има къде да си оставите това, което пиете, а и малко да почивате между танците.

Pliok, няма нужда да се заяждаш. Можеше да погледнеш, че постовете бяха пуснати едновременно и не съм го забелязала...

WILD__BOY
02-22-2010, 22:41
3-4 дискотеки в София не пускат чалга? ти сигурна ли си, че си от София или ти е от годинките?

никой няма да ти резервира цяла дискотека, нещата не опират само до пари, не си никоя, за да наемеш столична дискотека освен пари не трябва и да си случаен в подземния живот.

цяла нощ в дискотека? е па да, кво друго да правиш на 15.
намери си клуб, кафе, бар. място, което работи до към 3 вечерта, запази места за 10-15 човека и всичко ти е ток и жица. разбери се за пиене, кви пари можеш ад дадеш и толкова. на вас и по една бира ви е достатъчна

бахти, ти си на 15 бе!!! чалги, гюбеци... грозна работа, ма не си виновна ти де, в родителите ти е проблема :)

shadow4e
02-22-2010, 22:59
Момичето ти обяснява до 10 часа най-късно, ти я пращаш цяла нощ. Даже и за алкохол не е питала, просто им се танцува.

Специално за Дабъл вижън намерих и телефон - 02 963 56 61, но не знам доколко е верен.

WILD__BOY
02-22-2010, 23:11
Момичето ти обяснява до 10 часа най-късно, ти я пращаш цяла нощ. Даже и за алкохол не е питала, просто им се танцува.

Специално за Дабъл вижън намерих и телефон - 02 963 56 61, но не знам доколко е верен.

време е да си лягам... : D прочел съм, че иска да е цяла нощ
мани го тоя DOUBLE VANISH, според мен можеш да намериш по-сполучливо място... поне да не ти мирише на пот