PDA

View Full Version : Ех, тая любов...



mish0ka
02-22-2010, 20:22
Здравейте на всички. ((: Така... Преди 2-3 седмици се запознах с едно девойче от моето училище. Влюбен съм в нея. В събота излязохме и си прекарахме чудесноо :grin: . Мислех да й споделя чувствата си, но не събрах смелост. Предложете ми няколко нестандартни начина как да й кажа за моите чувства към нея и че искам да сме заедно. Следващата събота пак ще излизаме! " искаш ли да сме гаджета" е за децата от детската градина. Притеснението и срама в мен развалят всичко! :oops: На 16 съм, ако ви е от полза. Благодаря на всеки, който ми помогне!!! :-) :-) :-)

Collapse8
02-22-2010, 20:27
Винаги съм искала да целуна някой без изобщо да го очаква и след това да си тръгна. <3 ^^ Ех ного филми гледам ^^

Или..ако си сигурен,че и тя те харесва докато ти говори нещо,а ти просто се правиш че слушаш и я зяпаш влюбено можеш просто да я целунеш внезапно. ^^

Valento
02-22-2010, 20:57
Винаги съм искала да целуна някой без изобщо да го очаква и след това да си тръгна. <3 ^^ Ех ного филми гледам ^^

Или..ако си сигурен,че и тя те харесва докато ти говори нещо,а ти просто се правиш че слушаш и я зяпаш влюбено можеш просто да я целунеш внезапно. ^^
И тва е варянт , но не се знае как ще реагира девйчето ... подари и роза ... ще я зарадва и вече събери смелост да я целунеш но когато тя усеща че възнамеряваш даго направиш ... за да не си хапнеш некоя шамар :D

EmiKodaTiKaja
02-22-2010, 21:00
Винаги съм искала да целуна някой без изобщо да го очаква и след това да си тръгна. <3 ^^ Ех ного филми гледам ^^

Или..ако си сигурен,че и тя те харесва докато ти говори нещо,а ти просто се правиш че слушаш и я зяпаш влюбено можеш просто да я целунеш внезапно. ^^
И тва е варянт , но не се знае как ще реагира девйчето ... подари и роза ... ще я зарадва и вече събери смелост да я целунеш но когато тя усеща че възнамеряваш даго направиш ... за да не си хапнеш некоя шамар :D
с роза може да го вземе за некъв особен.Аз съм за изненадващата целувка :)

Collapse8
02-22-2010, 21:09
Винаги съм искала да целуна някой без изобщо да го очаква и след това да си тръгна. <3 ^^ Ех ного филми гледам ^^

Или..ако си сигурен,че и тя те харесва докато ти говори нещо,а ти просто се правиш че слушаш и я зяпаш влюбено можеш просто да я целунеш внезапно. ^^
И тва е варянт , но не се знае как ще реагира девйчето ... подари и роза ... ще я зарадва и вече събери смелост да я целунеш но когато тя усеща че възнамеряваш даго направиш ... за да не си хапнеш некоя шамар :D
с роза може да го вземе за некъв особен.Аз съм за изненадващата целувка :)

Определено с роза ще го помисли за странен. Оо Не че не е хубав жеста...

skateprinces19
02-22-2010, 21:12
Това с розата е романтично наистина, но за този случай не е подходяща, нали не искаме да го помисли за странен :D И аз съм за спонтанната целувка - от реакцията й от нея можеш да съдиш споделя ли чувствата ти или не, така че успех ;) :-)

iveetyy
02-23-2010, 11:58
На мен ми хареса това с изненадващата целувка.

LadyDi
02-23-2010, 12:10
Винаги съм искала да целуна някой без изобщо да го очаква и след това да си тръгна. <3 ^^ Ех ного филми гледам ^^
Аз съм го правила.
Тръпката е невероятна :)

А по темата: Целувай направо. Или ще ти върже, или ще те шамароса. Голяма работа :)

krem4et0
02-23-2010, 12:13
Прегърни я и я целуни. Това е най-добрият начин.

PainMonopoly
02-23-2010, 12:17
Целувай и не се обяснявай. Естествено, че съществува варианта да те шамароса, но най-вероятно няма да го направи. Щом се е навила да излиза с тебе, най-малкото си има едно наум и очаква, че може би ще го направиш.

А ако не искаше да го правиш, нямаше да излиза с тебе.

valdesbg
02-23-2010, 12:28
+1 глас за неочакваната целувка. Винаги съм искал да го пробвам :)

ivcheto0o
02-23-2010, 13:28
На мен ми хареса това с изненадващата целувка.

justonegirlwithonehope
02-23-2010, 14:16
На мен ми хареса това с изненадващата целувка.

Аз също подкрепям :)

mish0ka
02-23-2010, 17:01
Благодаря! Като цяло разбирам да я целуна неочаквано :-) . Ако може още някое предложение :-D

BeezyJey
02-23-2010, 17:03
Прегърни я и я целуни. Това е най-добрият начин.

+1 :)

SoStarstruck
02-23-2010, 17:05
Азз твърдо "против" изненадващи целувки. Спичат ме .. 8-)

maistorluk
02-23-2010, 17:11
Ей за такава глупост един приятел загуби много яко момиче. Не че и аз не се притеснявам и така нататък. Първо момичето и моят приятел излязоха и той и предложи ама тя вече си имала гадже. Когато излязоха отново и момичето нямаше гадже той не и предложил. Просто :D

igrata
02-23-2010, 17:15
Collapse8 написа:
Винаги съм искала да целуна някой без изобщо да го очаква и след това да си тръгна. <3 ^^ Ех ного филми гледам ^^

Или..ако си сигурен,че и тя те харесва докато ти говори нещо,а ти просто се правиш че слушаш и я зяпаш влюбено можеш просто да я целунеш внезапно. ^^ :) stava

teo96
02-23-2010, 19:05
И аз съм ЗА целувката,обаче първо я предразположи някак.

soul1199
02-23-2010, 19:22
направи и комплимент,след което я целуни :)

mish0ka
02-24-2010, 15:09
Благодаря на всички! Може да давате още коментари 8-)

vikitolove
02-24-2010, 17:32
аз съм за двете :D мисля че много ще се зарадва на розата :) а може бък и да ти е по-лесно да я предразположиш към целувката :P 8-) :)
не знам къде живееш,но ако има луна парк или нещо подобно може да я заведеш там и ако има лодки да карате една лодка и докато карате да я целунеш и да и признаеш чувствата си
май и аз гледам много романтика :lol:

vikitolove
02-24-2010, 17:34
о забравих да добавя,че може да я попиташ уж случайно какво би и харесало или някакси да си поговорите на тая тема и да разбереш какво би й харесало и да го съчетаеш с това което предварително си намислил
Успех :-)

vikitolove
02-24-2010, 17:37
о забравих да добавя,че може да я попиташ уж случайно какво би и харесало или някакси да си поговорите на тая тема и да разбереш какво би й харесало и да го съчетаеш с това което предварително си намислил
Успех :-)

mish0ka
02-26-2010, 14:38
мерси! айде още няколко :grin: крайния срок е тази вечер :D

kronos
02-26-2010, 15:51
кви целувки кви рози..... ако не си сигурен че те харесва тези неща изобщо не са подходящи. излизайте си заедно забавлявайте се..рано или късно че разбереш дали има симпатии към теб. Иначе добри жестове и комлименти винаги може да и правиш

justwondering
02-26-2010, 16:25
+1 за изненадващата целувка

Auby
02-26-2010, 16:59
Аз също подкрепям за целувката :-)