PDA

View Full Version : Колко много те обичам?



Zar4e
02-23-2010, 09:46
Колко много те обичам?
Обичам те така силно! Така силна е и твоята обич. И дори без думи аз го знам. Не искам час с тебе, не искам ден, ни два. С тебе вечността е кратка, а без теб секундата тежи като забавено махало на стар часовник от миналите дни. За какво ти е животно казват, само след него ще тъжиш. Ала всеки преценява дали си струва обичта. Дали болката е по-силна от получените дни. Дали можеш да забравяш всяка капчица любов , а да помниш лошите постъпки и мигове изстрадани преди.Обича не се забравя. Нея никоя болка не може да я заличи и дори да не вярваш в рая, вечно с мене ти ще си. Как се мери обичта? Уред има ли за нея? Ако имаше дали една такава обич щеше да измери. С мили думи ти говоря ти ме гледаш с малки,нежни очи. Обичам те как да ти покажа колко? Как с думи се описва чувство и ще мога ли сама? Да ти кажа че без тебе светът е тъмен, тъжен, грозен, сляп… ,че радостта ми удвояваш, а мъката на две делиш. Думи, те са без значение. От значение сме аз и ти. Светът може да е малък но ако в него си ти сигурна съм даже в рая някой ангел май ми завидя. Няма да те пусна никога, запомни. Че дори ние да сме смъртни обичта вечно ще гори!

Zar4e
02-23-2010, 09:48
Е това е от мен...за всички животинки,които се отидоха или са при мен :smt007 Дано да ви е харесало :oops:

elisaveta350
02-23-2010, 19:27
Последното изречение е много хубаво.... А като изцяло ..бива го.. :razz:

Zar4e
02-24-2010, 09:27
РАдвам се,че ти хареса :)