PDA

View Full Version : Проблем с паролата за Wi - Fi



Petrow
02-23-2010, 12:33
Проблема е следният : Имам нет и на лап топа и на пц-то ... но искам да си сложа парола за да не крадат от мен а й лаптопа не е мой и няма да е дълго време при мен... слагам парола... ресвам модема.Знам че като не използвам wi-fi нали ще го изключа но просто искам и парола а то неиска ?след това лап топа отново се канектва без да ми иска парола.. Защо ?След като съм сложил пас????


http://store.picbg.net/pubpic/8B/5C/4249391a80058b5c.jpg

doomkillerr
02-23-2010, 12:57
А как по точно "ресваш модема"??? :-o

П.С. - Иначе точно така се прави, както е на снимката... А можеш да пробваш и с друг метод за криптиране на връзката! :)

Petrow
02-23-2010, 13:30
ми смисъл... изключвам включвам... модема защото преди време пак активирах wi-fi ии сложих парола ии тогава стана. после го декативирах днес пускам гледам лап топа без проблеми се конектва а попринцип има парола! но изобщо не ме пита за нея

Petrow
02-23-2010, 13:37
разбрах какво е станало... просто 2та пъти използвам един и същ лаптоп и то си е запомнило пасс-а за това не ми иска.. сега парола.. темата приключи мерси

amk933
02-23-2010, 17:04
разбрах какво е станало... просто 2та пъти използвам един и същ лаптоп и то си е запомнило пасс-а за това не ми иска.. сега парола.. темата приключи мерси