PDA

View Full Version : Мазнините около кръста и корема



ro6lio
02-23-2010, 14:50
Здравейте :) значи аз съм момче на 17години тежа 71кг и съм висок 178 тялото ми е прилично добре но искам още! :DВ смисъл искам да изгоря мазнините около талията и долната част на корема..плочките не ми се виждат ,а искам!Може да се каже че имам леко мускулна маса ,но и мазнини които искам да премахна.Започнах диета.Примерно вчера съм ял 2ябълки +1портокал+2пилешки супи (домашни около 600мл-два кастрона :Д ,но не наведнъж де :) )+3лита вода +3 кафета (без това не мога заразен съм :D )Днес съм ял 50г кашкавал,50г сирене,100гр салата зеле,половин филия хляб+1 ябълка+3кафета+3литра вода(добре ли е ?? )..дано да не огладнея до вечерта :-D Правя упръжнения като лицеви опори,коремни преси(няколко вида)в домашни условия през ден,защото нямам възможността да ходя на фитнес..спортувам-играя футбол ..мисля сега да почвам да бягам сутрин като не съм на даскало за по-голям ефект ако мога така да се изразя :) Та гледам да ям плодове,зеленчуци,пилешко и много вода ...Някъкви предложения за по-бърз ефект поне до лятото за морето ,че покрай тия празници :D

djuki
02-23-2010, 15:19
аз правя това http://www.vbox7.com/play:a0e0923c въпреки, че съм момиче и издъхвам доста бързо .За храненето недей да изключваш напълно хляба от менюто си защото организма ти има нужда и от него , но можеш да си вземеш пълнозърнест и гледай да се храниш по често на малки порции

pitbullxx
02-23-2010, 15:32
о боже! пиеш по 3 литра вода и ти се яде,, :shock: :D
според мен диетата ти е добра но спри хляба постепено...
и общо зето добре си направил лятото бързо ходене.. щот е топло и се потиш по-бързо..

rosenhristev
02-23-2010, 15:49
Като ти кажат спри хляба не се говори само за хляб, а за всякакви тестени изделия... иначе корема можеш да го спаднеш по различни начини като например коремни преси и вдигане на крака от вис т.е. на лост висиш и си вдигаш краката на 90 градуса... другото което можеш да комбинираш с това е бягане, като се навличаш за повече изпотяване, а още по-добре ако си завиеш кръста в найлон, за да се спари.
За оптимален ефект при бягане трябва да бягаш минимум по 15-20 минути и да си държиш пулса между 100 и 140... А иначе колкото повече бягаш, толкова по-добре, но е хубаво да е минимум 15 мин, защото след 15-тата минута започваш да гориш пълноценно калориите... Иначе казано не бягаш ли поне 15 мин няма голям смисъл...

paolina13
09-10-2012, 13:59
и аз имам този проблем! Момиче съм и правя коремни преси!

FuckingFreak
09-10-2012, 14:08
И затова ли възроди тема от преди 2 години?

paolina13
09-10-2012, 15:09
що пък не??? Кво се заяждаш