PDA

View Full Version : помогнете ми



bisollini123
02-23-2010, 14:51
Здравейте,значи на 17 години съм,и искам да попитам понеже имам следния проблем от 1 месец вече,се чуствам доста странно.Изпадам в някви като кризи,всеки ден имам чуството че неме държат краката,че всеки момент ще припадна...страх ме е да остана сам,всичко ми се струва нереално :( понякога имам чуството че немога да си намеря мястото все едно съм в неподходяща среда.. ако някой е изпитвал това чуство,моля да ми подскаже как да се справя с него. Благодаря

SpeedRacer
02-23-2010, 18:37
Това е от годините , всеки го е минавал :)

bisollini123
02-24-2010, 18:35
i kolko vreme trqbwa da produljava tova... :-o

Няма да ти трия мнението, защото виждам, че си нов...
Но...Писането на КИРИЛИЦА е задължително и те моля да се придържаш към това правило.
http://teenproblem.net/f/pravila.html
amk933

DrSmurph
02-24-2010, 21:04
Колкото и непрофесионално да прозвучи на това му се казва стрес. Начина да се подобри състоянието е положителни емоции и мисли. Иначе - ОПЛ - Психиатър - хапчета! За всеки случай си провери кръвното!

darkPaladin
02-24-2010, 23:39
Колкото и непрофесионално да прозвучи на това му се казва стрес. Начина да се подобри състоянието е положителни емоции и мисли. Иначе - ОПЛ - Психиатър - хапчета! За всеки случай си провери кръвното!

само да поправя психолог!!! и не е за хапчета просто трябва почивка иди на вилата или на село отпусни се

bisollini123
02-25-2010, 14:25
Незнам вече кво да правя,гледам неща и немога да разбера кво се случва... напрао няква грозна гледка. :( Утре мисля да отида при личната,да видим дали тя ще помогне.