PDA

View Full Version : Харесвам момче, пристрастено към игри



stern
02-23-2010, 14:55
здрасти на всички...въпроса ми е най-вече към момчетата,но няма проблем и момичетата да си дадат мнението...
..става въпрос за едно момче,което аз много харесвам. Той е в моя клас и знам,че няма няканви много добри приятели в училище...става въпрос,че това момче играе от вече бая време, на една игра "counter strike"... като е болен я играе, след училище я играе, ядосва се, хаби мн нерви...та тва ми е първият въпрос...нормално ли е това?!според мен определено не,но знам,че много момчетата играет такива игри....някси той е станал по-агресивен и в училище само за тази игра говори,вика некви неща от играта, от сорта на "fire in the hole"...и някси много зле му влияе играта...класната ни също вижда това,защото той е много добър ученик,но в последно време е много изморен и въобще не може да се концентрира,а и оценките му спаднаха....та класната говори и с майка му,която също много се притеснява за него...сега обаче той е много хитър и се прави,че уш не играе.не мога да го"предам" и да кажа на майка му кво всъщност прави,но от друга страна никога няма да си простя,ако стане нещо лошо и аз нищо не съм казала.....тази игра много значи за него,ако нещо кажа, ще ме намрази...моля ви,помогнете ми!!!
PS: въобще струва ли си да се притеснявам,моля помогнете ми!!!
благодаря на всички,които са си дали труда да прочетат и да ми помогнат на мен, а и по някакъв начин на него!



Предното заглавие си беше добре

модерирано от w0sh

DevilWish
02-23-2010, 14:59
Здравей.Мило е, че си притеснена за него, но се замисли дали си заслужава ;) В смисъл . . той е някакъв пубер /100% сте малки/ ,който е пристрастен към игри.Шанс с него нямаш ;) Той живее в отделен свят.И тръгнеш ли да му помагаш, той ще го разбере като предателство и тотално ще се обърнат нещата ;) По-добре си харесай, някой ,който живее в реалността ;)

tuzaro
02-23-2010, 15:00
на колко години е

stern
02-23-2010, 15:02
еми 8ми клас сме....лесно се казва...пробвам се от 1година да го забравя,но не става...а и наистина искам да му помогна,щото някси всички са все срещу него...

tuzaro
02-23-2010, 15:03
счупи му пц-то или едната ръка

w0sh
02-23-2010, 15:05
Най-лесния начин да откажеш някого от пристрастеността му, е да му покажеш, че и без нея може да му е хубаво.

stern
02-23-2010, 15:06
добре и как?!

w0sh
02-23-2010, 15:09
добре и как?!

Ако това е въпрос към моя пост, то:

Само едно момиче знае как може да ощастливи едно момче. Изведи го някъде на среща, разсмивай го, запознай го с интересни хора.


Ако е въпрос към поста на тузаро,то :

с чук.

stern
02-23-2010, 15:11
добре и как?!

Ако това е въпрос към моя пост, то:

Само едно момиче знае как може да ощастливи едно момче. Изведи го някъде на среща, разсмивай го, запознай го с интересни хора.


Ако е въпрос към поста на тузаро,то :

с чук.

:D към теб беше...за сега нямам такива намерение...емии аз го бях поканила на кино,но той не искаше

tuzaro
02-23-2010, 15:13
епа той тея филми дето са по кината преди 3 месеца ги е дръпнал от арената, покани го да му правиш френски ласки и ако тогава откаже начи е педераст.

w0sh
02-23-2010, 15:16
Щом е предпочел ЦС-а значи не си била достатъчно убедителна.

SoStarstruck
02-23-2010, 15:25
Kindergarten love. c(:

speedemon5
02-23-2010, 16:24
На този човек му трябва помощ.И аз бях така преди извесно време,по 8 часа на ден играх.Слава богу че се осъзнах какво пропускам и колко е красив света.Но определено това е болест и трябва да се осъзнае.

Faces
02-23-2010, 16:39
Аха чиста проба комплексар чувства се значим в cs за разлика от реалноста.Тъпа работа слабохарактерен човек който предпочита да зареже всичко и да се скрие в дупката си не ти трябва такъв до теб.

xXxAngerfisTxXx
02-23-2010, 17:02
питай го кво предпочита - теб или цс... ако каже цс го заебавай...

ПП. и аз бях същия... просто омръзва :?

britzy
02-23-2010, 17:03
Джиииййииз ,тоя нормален ли е?Моме по-добре се откажи,моето гадже поне по отношение на игрите се укроти вече-30мин/1 час най-много от 16 часа преди :lol: :lol: :lol: :lol:

говори с него,но без да го засягаш-прим.Днес вместо да се прибереш веднага,ае се помотаем некъде,или да те изпрати прим. не знам :D

soul1199
02-23-2010, 19:47
Здравей.Мило е, че си притеснена за него, но се замисли дали си заслужава ;) В смисъл . . той е някакъв пубер /100% сте малки/ ,който е пристрастен към игри.Шанс с него нямаш ;) Той живее в отделен свят.И тръгнеш ли да му помагаш, той ще го разбере като предателство и тотално ще се обърнат нещата ;) По-добре си харесай, някой ,който живее в реалността ;)

darka1
02-23-2010, 19:47
по-внимателно

w0sh

ThedramaQueen
02-23-2010, 19:55
Ти 10 годинки имаш ли бе мила ? - Що не ходиш да се гръмнеш :lol: :razz:

и ето го първия комплексар....

KarlDionic
02-23-2010, 20:06
цензура

w0sh

Norty
02-23-2010, 21:21
здрасти на всички...въпроса ми е най-вече към момчетата,но няма проблем и момичетата да си дадат мнението...
..става въпрос за едно момче,което аз много харесвам. Той е в моя клас и знам,че няма няканви много добри приятели,защото предпочита да е сам...май единствения човек,който се държи добре с него съм аз,защото го харесвам...макар,че той наистина се държи гадно с другите,но аз съм обедана,че е добър човек,защото като сме сами е много мил с мене,но иначе само ми се присмива и ме бъзика..добре все едно сега това не е причината да пиша..става въпрос,че това момче играе от вече бая време, на една игра,която сигорно я знаете "counter стрике"... прави се на болен,за да може да я играе..стои си по седмици вкъщи играе от 8 часа сутринта (става толкоз рано,макар че няма училище) и играе без пауза до 22 часа или ако не е болен след училище веднага сяда на компа и пак до 22-23 часа играе (това го знам,защото той ми е казвал,а и има един сайт където се вижда кога играе)...та тва ми е първият въпрос...нормално ли е това?!според мен определено не,но знам,че много момчетата играет такива игри....някси той е станал много агресивен и в училище само за тази игра говори,вика некви неща от играта, от сорта на "fire in the hole"...и някси много зле му влияе играта...класната ни също вижда това,защото той е много добър ученик,но в последно време е много изморен и въобще не може да се концентрира,а и оценките му спаднаха....та класната говори с майка му,която също много се притеснява за него...сега обаче той е много хитър и се прави,че уш не играе,а нещо учи,а майка му щот по цял ден работи не го вижда,а пък на класната вика,че не играе вече,което не е вярно...аако загуби, цялото му настроение се разваля,все едно от тази игра зависи живота му...лошо също е,че там общува с некви хора,които са бая груби и примерно му искат снимки или да знаят къде живеер откъде е и ме е страх,щото той бая се кара с тия от играта да не направи няква простотия,щот нищо чудно да се срещне с некав и да се збие нещо....тоест не знам много ме е страх,но какво мога да направа?!не мога да го"предам" и да кажа на майка му кво всъщност прави,но от друга странна никога няма да си простя,ако стане нещо лошо и аз нищо не съм казала.....тази игра много значи за него,ако нещо кажа аз ще ме намрази...моля ви,помогнете ми!!!
PS: въобще струва ли си да се притеснявам,моля помогнете ми!!!
благодаря на всички,които са си дали труда да прочетат и да ми помогнат!



Предното заглавие си беше добре

модерирано от w0sh

Начи ако толкова го харесваш бих ти предложила да знам ли да станете гаджета да го заниваш с чат кафета разходки разни такива знам го от личен опит щото и аз бях пристрастен към играта същата и едно момиче ме извади от нея... :)

Faces
02-24-2010, 04:16
doubledmg сигурно е така много са напред хората които се вманиачават по cs едни от "братството" са Бойко Борисов и Георги Първанов :lol: :lol: :lol:

FromAutumToAshes
02-24-2010, 05:45
Направи си акаунт във въпросната игра и станете онлайн гаджета :lol:

Така а сега сериозно : Еми това не бих го нарекъл болестно състояние защото 90% от момчетата на тази възраст 14-16 години (включително и аз) са минали по този път... От както навлязоха стабилно компютрите имам предвид... Не знам как да подходиш, покани го да излезете и ако пак ти откаже.. Просто го остави да си живее виртуалния живот, а ти си гледай хубавото =]

PS - а конкретно за цс не съм се зарибявал ЧАК толкова по цял ден да играя CS рофл... При мен беше Diablo II :lol: и после като излезе WoW-a се довърших РОФЛ. Но рано или късно всеки се осъзнава и вижда, че няма смисъл :)

6okolad4e
02-24-2010, 07:29
виш няма да ти казвам да се откажеш от него защото ти просто ще застанеш на контра явно го харесваш хлатнала си, незнам дали за любов може да се говри... но била сам в подобни ситуации момчета които имат потенциал да бадат нещо много повече а го пропиляват изпитвала сам желанието да им помогна и сам го правила до определено време, но нищо независи от нас от приятелите и от роднините им , защото ова е техният избор това е техния живот и дори да успееш да постигнеш някаква промяна, то тя няма да е дълготрайна...ако толкова даржиш на него бади до него опитвай се да намираш не6та които да пражите заедно неща които ще го отвлекат от играта и се надявай че това ще е достатачно да заживее в реалния свят ако това не помогне-откажи се човек трябва да бъде поне малко егоист, а това момче ще пропилее живота ти ще изпуснеш важни моменти ор реализацията си...сажалението никога не води до добър край! късмет :)

justonegirlwithonehope
02-24-2010, 12:27
Не го прецаквай, като кажеш на родителите му или класната.Просто поговори с него и му обясни колко глупаво е да пропилява целия си ден за цс-а.Най-добре ще е ако поговорите в училище, то друга алтернатива няма де.Ако го поканиш на кафе или разходка примерно едва ли ще дойде, все пак пича бърза да се прибере и да спече на компютъра :lol:

ПП: Цс е наистина хубава игричка и аз я играя, когато няма какво да правя, но не съм чак толкова зарибена, та чак по цял ден .. :)

teo96
02-24-2010, 16:18
Всички са минали по този път.Може би и той ще спре някой ден,но по добре му помогни ако не искаш това да е чак след 2-3 години.

Faces
02-24-2010, 16:25
doubledmg сигурно е така много са напред хората които се вманиачават по cs едни от "братството" са Бойко Борисов и Георги Първанов :lol: :lol: :lol: ти като си реал лифе мн ли си голям? каф си? некаф пиклио дет ми пише от даскало ли к'во?
Виж комплексарче ясно ми е че не заслужаваш отговора ми но днеска съм в настроение и ще ти отговоря така че пирувай ;) Аз съм този дето малко така отдавна е завършил даскало и отдавна сам си изкарва парите и стяга СОБСТВЕНИЯ си апартамент и помага на родителите си ;) Приятно ми е а ти кой си ?

Kawaii
02-24-2010, 16:51
Тоя е пълен дечко, махай го и търси по-голямо момче :)

britzy
02-24-2010, 17:23
Тоя е пълен дечко, махай го и търси по-голямо момче :)
еем да ама ако е по-голем повечето ше й четат супер морали,педофил или не знам си кфо ше го напраат :? :? :?

Amazingskill
02-24-2010, 18:28
Какво се занимаваш изобщо вярно, че любовта е сляпа ма чак пък толкоз :D Питай го защо си губи социалните контакти само заради 1 глупава игра ? Питай го директно ти или играта ако избере играта говори с майка му за негово добро е 8ми клас е времето да се осъзнае къде се намира и че игрите не са всичко на тоя свят !!

fenastz
02-24-2010, 18:33
Моите дълбоки съболезнования, мило момиче, този субект не може да бъде излекуван. :(

squalK
02-24-2010, 18:51
Прехода е туден ...много е труден... ично излизам от такъв период в който бях около 2 години.Опитай се да го разбереш и се надявай да се осъзнае.Обзалагам се че играе WoW а има лаф че бивш УоУ играч няма...Ако наистина не ти обръща внимание и е дотолкова зомбясъл че да обижда приятелите си ... Отпиши го .За справка -бях играл толкова че бялото на очите ми беше почти цялото червено.Проблема с тези пристрастявания е че са дълготрайни и ако той спре ще е в дълбока депресия и ще се чувства неудобно със всеки. :-o :-o :-o Търпение...и опити за отвличане на вниманието му от играта или компа като цяло...Шанса е миниатюрен ако „субекта„ не съдейства :?

matty7
02-24-2010, 19:18
пак ли за тоя бе? харесва те, ама е сминдух! прости му - ше порасне... млад момък чак към 10 клас очаквай.

stern
02-27-2010, 11:37
питай го кво предпочита - теб или цс... ако каже цс го заебавай...

ПП. и аз бях същия... просто омръзва :?

е ние не сме гаджета или нещо такова...някси не върви да го питам такова нещо, а и съм сигурна, че ще избере цс...

stern
02-27-2010, 11:44
благодаря на всички, които са ми отговорили по нещо : :)
както казах няма, а и не мога да кажа на класната или на майка му за тва, че все още бая играе, но наистина не знам аз как да говора с него, той кат майка му или класната нещо му кажат не слуша, а па камоли мене...
:(

myNameIsImmortal
02-27-2010, 12:02
Тва е като пристрастяване към наркотичните вещества.. започнеш ли веднъж няма отказване..
Лошо е като се вманиачи толкова много в една игра.. играейки я постоянно, от което няма смисъл (може да я играе напримерно 1-2 часа, но не толкова, колкото си описала) .. След това, когато излезе от този период с пристрастяването, живота му ще бъде твърде труден и ще кисне по форумите да намери начин, по който да създаде един нормален начин на живот, но ще е твърде късно, защото ще трябва да почне да живее "наново".. а всички знаем, че когато започваме нещо ново (което ще му бъде от части непознато), се свиква трудно и се изисква време, поради което ще е назад с материяла..

Съвет към теб?
Остави го да се оправя сам, не можеш да му помогнеш, защото когато човек е прекалено вманиячен в нещо, не разбира от дума.. нека после сам да поема трудностите в живота..
Ти си живей живота и не се занимавай с него..
Просто когато минаваш някой път покрай него извикай: "Terrorists win" и му се измей в лицето, за ра осъзнае колко е жалък.. ;)

stern
02-27-2010, 12:09
Тва е като пристрастяване към наркотичните вещества.. започнеш ли веднъж няма отказване..
Лошо е като се вманиачи толкова много в една игра.. играейки я постоянно, от което няма смисъл (може да я играе напримерно 1-2 часа, но не толкова, колкото си описала) .. След това, когато излезе от този период с пристрастяването, живота му ще бъде твърде труден и ще кисне по форумите да намери начин, по който да създаде един нормален начин на живот, но ще е твърде късно, защото ще трябва да почне да живее "наново".. а всички знаем, че когато започваме нещо ново (което ще му бъде от части непознато), се свиква трудно и се изисква време, поради което ще е назад с материяла..

Съвет към теб?
Остави го да се оправя сам, не можеш да му помогнеш, защото когато човек е прекалено вманиячен в нещо, не разбира от дума.. нека после сам да поема трудностите в живота..
Ти си живей живота и не се занимавай с него..
Просто когато минаваш някой път покрай него извикай: "Terrorists win" и му се измей в лицето, за ра осъзнае колко е жалък.. ;)

:D тва с терористите ми хареса, добра идея, но не мога ей така да го оставя, не искам след тва живота му да е труден..трябва нещо да може да се направи....
:?

myNameIsImmortal
02-27-2010, 12:22
добре, какво според теб може да се направи.. нали знаеш - всички искаме нещо, но не винаги го получаваме..
В момента ти не играеш никаква роля в живота му.. просто си едно нормално момиче, което вижда понякога и докато очите му са спряни пред теб, в главата му се върти идеята, че си облечена като Counterterrorist и те убива с headshot посредством Ak47..
Какво можеш да очакваш да мисли един геймър..
Овсен неща свързани с играта, която играе постоянно (в случая Counter-Strike) ..
Както казах в миналия пост, когато човек се пристрасти към нещо, мното трудно се отказва от него.. :?
Просто не можеш да му помогнеш и това трябва да го възприемеш..

stern
02-27-2010, 12:29
ох не знам,сигурно си прав...само искам да кажа, защото имаше бая негативни коментари за него, че той нито е некав дечко, нито пък е слабохарактерен....често се прави на мн готин и безчувствен, но нз дали тва не е просто неква маска...

myNameIsImmortal
02-27-2010, 12:40
Не знам.. може да има нещо такова и да го е страх да покаже истинската си същност, понеже може да го страх да не го "отнесат с 1 headshot" .. но от това, което казваш и което е изписано по темата..
Констатирам с няколко думи, че ще е адски трудно да помогнеш..
Защото
1во: ще ти отнеме много време..
2ро: докато успееш да помогнеш до някаква степен, ще осъзнаеш, че е нямало смисъл толкова много време да си се мъчила за нищо..
3то: ни се знае дали въобще ще успееш.

maybelinee
02-27-2010, 14:31
По-добре си харесай, някой ,който живее в реалността ;)
много точно казано :)

DoctorMouse
02-27-2010, 15:19
Съграсен съм с някои от мненията че трябва да го накараж да избере м/у игрите и теб ... удряте един сериозен разговор ... казваш му как стоят нещата ... цапкаш му един език :D ... и си тръгваш :D ... ако той е заинтересован от теб , повече от колкото за игрите ... би трябвало да те потърси , ако не - забрави го 8)

wallmart
02-27-2010, 16:06
Идете един месец на място, където няма компютри. Ако и това не мине го зарежи.

stern
02-27-2010, 16:25
Идете един месец на място, където няма компютри. Ако и това не мине го зарежи.
:razz: ама ние не сме гаджета...

mitchey
02-27-2010, 17:24
mi i az imam sushtiq problem samo deto moq ne se vprqga tolkova,oba4e i ne iska da izlizame mn az mislq 4e v tvoq slu4ai nai-dobre e da mu kajesh 4e se pritesnqvash za nego ili tova koeto kazvash na nas.Moje da ne ti otvure polojitelno no pone shte razbere 4e ima 4ovek zad nego koito da go podkrepq i tova moje da mu pomogne. Uspeh :)

justonegirlwithonehope
02-27-2010, 17:27
Какво стана, историята няма ли развръзка вече ? :D

stern
02-27-2010, 17:34
няма развръзка...ще му кажа нещо, ако пак започне да говори за цс, да видим как ще реагира...ма тъпото е, че той мен ме обижда, все ме бъзика и т.н.....а на мен взе да ми писва, щот с хора които се държат гадно с него е мил, а с мен се държи тъпо...

stern
03-02-2010, 17:43
На този човек му трябва помощ.И аз бях така преди извесно време,по 8 часа на ден играх.Слава богу че се осъзнах какво пропускам и колко е красив света.Но определено това е болест и трябва да се осъзнае.


и как успя да се осъзнаеш????

PS:и между другото,абе кат искам да цитирам някои нали натискам \\\"цитат\\\" ма някси при мен цитата изглежда по-странно..тоест как точно се цитирам?! sry за тоя тъп въпрос,ма съм новичка тук :P

TheOneAndOnly
03-02-2010, 20:16
здрасти на всички...въпроса ми е най-вече към момчетата,но няма проблем и момичетата да си дадат мнението...
..става въпрос за едно момче,което аз много харесвам. Той е в моя клас и знам,че няма няканви много добри приятели,защото предпочита да е сам...май единствения човек,който се държи добре с него съм аз,защото го харесвам...макар,че той често се държи гадно с другите, но аз съм обедана,че е добър човек,защото като сме сами е мил с мене,но иначе само ми се присмива и ме бъзика..добре все едно, сега това не е причината да пиша..става въпрос,че това момче играе от вече бая време, на една игра,която сигорно я знаете "counter strike"... 'често е болен и играе от 8 часа сутринта (става толкоз рано,макар че няма училище) и играе без пауза докато майка му не се прибере от работа...ако не е болен след училище веднага сяда на компа (това го знам,защото той ми е казвал,а и има един сайт където се вижда кога играе)...та тва ми е първият въпрос...нормално ли е това?!според мен определено не,но знам,че много момчетата играет такива игри....някси той е станал много агресивен и в училище само за тази игра говори,вика некви неща от играта, от сорта на "fire in the hole"...и някси много зле му влияе играта...класната ни също вижда това,защото той е много добър ученик,но в последно време е много изморен и въобще не може да се концентрира,а и оценките му спаднаха....та класната говори и с майка му,която също много се притеснява за него...сега обаче той е много хитър и се прави,че уш не играе,а нещо учи,а майка му щот по цял ден работи не го вижда,а пък на класната вика,че не играе вече,което не е вярно...а ако загуби, цялото му настроение се разваля,все едно от тази игра зависи живота му...лошо също е,че там общува с некви хора,които са бая груби и големи и примерно му искат снимки или да знаят къде живее, откъде е и ме е страх,щото той бая се кара с тия от играта....да не направи няква простотия,щот нищо чудно да се срещне с некав и да се збие нещо....тоест не знам много ме е страх,но какво мога да направа?!не мога да го"предам" и да кажа на майка му кво всъщност прави,но от друга странна никога няма да си простя,ако стане нещо лошо и аз нищо не съм казала.....тази игра много значи за него,ако нещо кажа, ще ме намрази...моля ви,помогнете ми!!!
PS: въобще струва ли си да се притеснявам,моля помогнете ми!!!
благодаря на всички,които са си дали труда да прочетат и да ми помогнат!



Предното заглавие си беше добре

модерирано от w0sh

Ах, тая фраза... 8-)

CwalkIn
03-02-2010, 21:08
[quote=Faces] пич да отделяш по 24 часа за 1 нещо си има +ове :)
Да,стига това нещо да не е компютърна игра! Аз бях в същото положение преди време,и вече почти съм се откъснал от това..и.. мисля че сегашното ми положение е много по - добро от преди!

montana6
03-03-2010, 05:21
Понеже питаш какво да правиш, ти предлагам няколко решения на проблема:

1. Да започнеш да го откъсваш от играта малко по малко. Как да стане това? Когато няма достъп до компютър (на училище най-вече), гледаш да говориш повече с него (най-добре ще е някъде насаме, защото каза, че тогава се държи най-добре с теб), да му предлагаш да излизате или да правите разни други забавления заедно.

2. Да се сближиш с него посредством играта. Как? Правиш се на заинтересована от ЦС-а и го питаш постоянно някакви въпроси, той, предполагам, ще се захласне и ще почне да ти отговаря. Питаш го например дали вчера ги е убил от бой или пък кое му е любимото оръжие и такива работи. Тук вече, ако видиш, че се сближите, можеш да го помолиш да те покани у вас, под претекст, че много искаш да го гледаш как играе и колко е добър (и естествено там можеш да се пробваш да го целунеш и т.н., ти ще измислиш нещо, поне няма къде да бяга :D ).

3. Предприемаш агресивна тактика. Как? Викаш го някъде насаме и го целуваш. След това гледаш как ще реагира. Не съм сигурен тук как ще реагира, но определено ще е доста изненадан. :D

4. Последният вариант е да се примириш, че няма смисъл и да не се занимаваш с него. Ще е трудно, защото изпитваш някакво увлечение, и ще ти е гадно в началото, но постепенно ще свикнеш. Пък и надали няма някое друго момче, което да не ти допада.

stern
03-03-2010, 11:59
за montana 6:
ами значи:
1. аз го поканих един път на кино, а той отказа, за да може да си играе, а не искам пак да се излагам и да го питам-сигурно пак ще ми откаже :(

2.той по едно време ме беше молил да играя с него, а аз го правих...тогава всеки ден той ми пишеше, чакаше ме, за да играем заедно...а аз играх,щот нали го харесвам, а и исках да права нещо с него,но много скоро разбрах, че така само още повече съм го запалила върхо тая игра и спрях да я играя.Той много добре знае, че играта ме дразни и все ме лъже, че само по 15минутки играл...що ме лъже-не знам, тва само още повече ме ядосва... :x

3. тва надели ще го направа....някси ей така да му се нахвърля, е някси идиотско... :-D

4.няма да се примиря и може да има и други момчетата, но няма никое момче, което да е като него!
:twisted:

Faces
03-03-2010, 14:55
Още ли се тръшкаш за тоя психар :) Просто си помисли как предпочита да е сам в тях ококорен в монитора вместо да прекара малко време с теб.Играта е на първо място в живота му а ти...ти не знам на кое си така че смята че просто си губиш времето и не го оставяш от чисти инати защото не можеш да го имаш ;)

justwondering
03-03-2010, 16:21
Аз мисля, че освен любов ти изпитваш и съжаление към него. И може би именно съжалението и причината да искаш да му помогнеш. Просто малко по малко трябва да се опиташ да го откъснеш. Задръж го след училище, отидете някъде. Или пък го помоли да ти помогне с някое домашно. Малко по малко би трябвало да стане. Той все някога ще се осъзнае- това е сигурно. Въпросът е дали си заслужава ти да си губиш времето заради него. Заслужава ли си?

topeto35
03-03-2010, 18:51
и аз сам в неговото положение и немога да избера между гаджето ми и Crpssfire някои да ми каже как да се отарва от виртуалния сват

pisety000
03-04-2010, 06:31
Бившето ми гадже беше такъв.Постоянно играеше на тази игра "counter strike" :D такам... да минем към темата : може би още е в "детската възраст" ...Опитай се да го накараш да забрави за тази игра или поне за момент да се откъсне от нея... Съберете се с компания и излезте някъде... или направо му обясни че не е полезно за него да играе толкова време пред компютъра.. може би отначало ще ти се расърди или ще се обиди за казаното но после ще ти бъде благодарен :)

speedemon5
03-04-2010, 07:26
На този човек му трябва помощ.И аз бях така преди извесно време,по 8 часа на ден играх.Слава богу че се осъзнах какво пропускам и колко е красив света.Но определено това е болест и трябва да се осъзнае.


и как успя да се осъзнаеш????

PS:и между другото,абе кат искам да цитирам някои нали натискам \\\"цитат\\\" ма някси при мен цитата изглежда по-странно..тоест как точно се цитирам?! sry за тоя тъп въпрос,ма съм новичка тук :P

Ми 3 месеца на село без компютър :D А и човек като порасва игрите остават на заден план,някак от самосебе си става това.Много се ядосвам на такива хора,след време ще съжалява ама ще е прекалено късно.Бих искам да ти дам някакъв съвет обаче ще употребя клишето "ако той сам не иска да си помогне,никой друг няма да успее"

FromAutumToAshes
03-04-2010, 09:49
Идете един месец на място, където няма компютри. Ако и това не мине го зарежи.

Бате тия са на по 15 къде да отидат за един месец като при положение, че ако не се приебре до 9 и мама почва да му звъни по телефона да се пребира оО

Не знам к'во толкова му харесваш на тоя снобар (щото по това което казвша за него личи от километри, че е такъв) Просто го зарежи, едва ли си лудо влюбена в него... Той като сам не иска да се променя, нищо не може да се направи. Иначе казано БЕЗНАДЕЖДЕН СЛУЧАЙ

sweetyytweety
03-04-2010, 12:26
той да не е някъв зубар :D че чак да няма никви фр омг а и игрите кво толкова :D

stern
03-04-2010, 18:19
Zna4i purvo se izvinqvam,4e pi6a na latineca,no takiva sa obstoqtelstvata.nego go haresvam ve4e ot 2 godini i ne ispitvam sujelenie kum nego,prosto iskam da si jivee jivota,a ne da se precakva s taq igra.i ne,ne
E zubar!umen e,dobur u4enik e,no sa i ocenkite mu vzeha da stavat po-lo6i.i ne e to4no,4e nqma fr...govori si s vseki,ob6tuva si,no nqma taka nqkoi super blizaj v u4ili6te. Vsi4ki mu se pravat na golemi fr,no zad gurba mu kvi ne6ta govorat...i dori za semeistvoto mu...prosto nqmam dumi,mn me draznqt drugite!

stern
03-06-2010, 17:46
ох бе хора вече нз мн кво да права...

Annihilati0N
03-06-2010, 18:48
Познавам едно такова момче, което живее в ЦС-а и няма отърване. Когато и да го срещна той ми говори за ЦС. Няма отърване от това нещо, особено когато си 8-ми клас. Най-лесния начин да забравиш едно момче/момиче е като харесаш друго. Тоя е безнадежден случай!

stern
03-06-2010, 19:52
но...off и аз вече не знам, все съм мила с него, опитвам се да му помогна, а па той само нещо ме обижда и дразни... :o :?

myNameIsImmortal
03-06-2010, 19:58
но...off и аз вече не знам, все съм мила с него, опитвам се да му помогна, а па той само нещо ме обижда и дразни... :o :?

Казах ти: Terrorists win и тва е..

georgerrrrr
03-06-2010, 20:39
Така, 8 клас е такава възраст просто.. спомням си аз като бях 8 клас цъкай ВОВ(игра) по 5-6 че и повече часа на ден.. не излизах никаде, а въсщност ме викаха.. чак лятото преди 10 клас се осъзнах, разбрах кво съм изгубил.. Би трябвало да се самоосъзнае..

Добре, той се държи лошо с тебе, убижда те и т.н и ти продължаваш да си го харесваш :О :shock: .. Наистина немога да ви разбера момичетата,,колкото повече не ви обръщат внимание толкова повече се свръзвате.. и като ви падне в ръцете ;д .. айде чао ..

BlueKnife
03-06-2010, 20:53
кажи му да избира ти или цс ;DDD

georgerrrrr
03-06-2010, 20:54
doubledmg сигурно е така много са напред хората които се вманиачават по cs едни от "братството" са Бойко Борисов и Георги Първанов :lol: :lol: :lol: ти като си реал лифе мн ли си голям? каф си? некаф пиклио дет ми пише от даскало ли к'во?
Виж комплексарче ясно ми е че не заслужаваш отговора ми но днеска съм в настроение и ще ти отговоря така че пирувай ;) Аз съм този дето малко така отдавна е завършил даскало и отдавна сам си изкарва парите и стяга СОБСТВЕНИЯ си апартамент и помага на родителите си ;) Приятно ми е а ти кой си ? еха ти си много голям бе, да помагаш на родителите ти щот са те отгледали някаф там да ги гледа :lol: и аз като стана на години ще им помагам ,ся те ме издаржат ку несе сещаш и аз иам собствен апартамент, просто в момента е зает , БРАТ КВО МИ СЕ ХВАЛИШ С НЕЩА ДЕТО СА НОРМАЛНИ ЗА ПОЧТИ ВСЕКИ НА 16+ ГОДИШНА ВЪЗРАСТ? АХЕАХЕАХЕХАХЕАХЕХАХЕХАЕХА ХЕАХЕХАЕ ПРОСТО МЛЪКНИ, ПОЗНАВАМ ХОРА ДЕТО СА 40+ ИМАТ СИНОВЕН И ЦЪКАТ НЕ КОЯ ДА Е ИГРА А МИ Лайнейдж , която е доста по зарибяваща повярваи и стоят минимум 7-8 часа ? на тях к'во ще им кажеш? ебахти пеканите хора са даже неги познаваш разииш но отново ще се изцепиш :razz:

Абсолютно всички ни интересува дразгата ви ;/

stern
03-06-2010, 20:56
не искам да ви се меса в спора, но искам да кажа 3 неща:
1.може тва някъде другаде да го обсъждате
2.бих казала на тези, които са по 40 и играят, че са явно хора, която нямат семейство или просто си нямат друга работа, нямат с кво да се занимават
и последно 3. ти ми приличаш точно на един от тези \"приятели\" на тва момче, за което и аз пиша, заради които той стана такъв идиот...

l0lteR
03-08-2010, 18:32
просто го забрави.най-лесният начин да го направиш е да си намериш някой друг :) :)

stern
03-09-2010, 15:02
през последните 2 дни осъзнах 2 неща...1. че не мога да го забравя, а така само повече се мча и 2. че и не искам да го забравям, щото ок обижда ме, но някси ддз усещам, че не ме мрази...все си повтарям, че мн ме мрази и т.н., но ако пък толкоз ме мразише нз дали щеше да ми обръща толкоз внимание...
поговрих си с класната днес за него, тя е супер мила и мн добра (отдавна ни е класна и добре ни познава) iii за него стана дума...тя е умна жена и мн добре разбрах, че знае, че той още играе на цс...класната ми вика, че tr да го каня някъде...на кино, у нас...аз и разказах, че веднъж съм, но той ми отказа и тя каза, че все пак да опитвам и пробвам...ма ддз не искам да се излагам, ма па може да го е срам, макар че според мен просто не иска...тоест искам да разбере дали иска или не, ако не-ок, поне ще знам...ма никога нз при него дали е честен и сериозен с мен... :-o

Annihilati0N
03-09-2010, 17:09
Говориш с КЛАСНАТА си за такива неща?! Радваш ме ! :D

Iceshark
03-09-2010, 17:21
епа той тея филми дето са по кината преди 3 месеца ги е дръпнал от арената, покани го да му правиш френски ласки и ако тогава откаже начи е гей.

XAXAX A :D:D:D:D:D::D :D:D споко е тоя ще си умре девествен или кат оня там от филма 40 годишен девественик :D ...

Момичее.. както каза модератора - не си достатъчно убедителна ;) ! Няма начин.. ако не пробвай .. всеки ден :? .. продължавай ! И друго ... чудя ти се на акъла- 8ми клас .. къде си тръгнала с това момче живеещо в НЕРЕАЛЕН СВЯТ о.О .. в няква игра.. и най малкото трябва да му прави впечатление че ти си единственото момиче което го заговаря и т.н. .. значи е много голям глупак ..

stern
03-09-2010, 17:34
за doubledmg


не просто точно кат него говориш-тъпа съм била, само дет той все ми вика, че съм зле...и на него не му пука кво говорът другите и тва е добре!а па ти май нещо не схващаш, щот ест, че съм на негова страна, нали затва трябва да се осъзнае да спре да играе тази игра!!!нали самата съм я играла с него и виждах той как си хаби нервите за ГЛУПОСТИ!и къде му е хубаво?!в цс, да хубаво му е, защото има хора с които да си говори, не е сам има цел има кво да прави, но тва и в реалния свят, става!!!

evolutionnnn
03-09-2010, 21:35
iskam da kaja che i az igraq no samo kato sum super zatupql :D no stiga za men spored men mu kaji ili pribegni do tova da govorish sus adminite na survarite v koito igrae za da bude bannat permanentno mislq che tova bi go sprqlo :) :)

jikaa
03-10-2010, 03:14
Кажи му да почне УоУ.

fc
03-10-2010, 03:34
А ти пита ли го дали иска да излезете? Ти в момента не можеш да му помогнеш.

speedemon5
03-10-2010, 05:48
В краен случай можеш да му пратиш линка към темата.Когато види какво са писали хората за него и че ти наистина го обичаш може да се вразуми.Обаче това е само при краен случай

Callisto
03-10-2010, 08:22
Гаджето ми е много вманиачен по тази игра. Когато се виждаме или сме навън, или той идва у нас или аз при него. Навремето когато тоивах у тях той не спираше да играе на тази игра. Беше тоталното зомби. Един ден му заявих, че не съм длъжна да идвам у тях и вместо да сме си заедно и да си говорим да го гледам как играе. Не стига че идвам от Лозенец чак до Младост 1 през всичкия този сняг и задръствания па като дойда да не ми обърне внимание. Казах му че прекаля ва с играта...че нямам нищо против да си я играе, но не и като сме заедно...аз за какво да идвам ако той ще си играе? :shock: Казах му, че не се усеша как докато печели във виртуални игри губи всичко ценно от реалния свят...неща като мен, която съм един от малкото хора, които го обичат да не кажа единствения. Когато го чу това слава богу се озазна и ми обеща, че повече няма да играе на тази игра докато сме си заедно. Сега като дойда у тях, за да си спим заедно и като вляза в стаята му той гаси играта и много се радвам. :) Според мен ми доказа, че държи на мен и не иска да ме изгуби.

buntar90
03-10-2010, 10:47
покажи му какво изпитваш към него. Може би играе постоянно защото е тъжен. аз като се сдухам примерно гледам филми ама много филми. Момчето може просто да е в депресия покажи му че има за какво да се живее ако все пак не ти обръща внимание и продължава да цикли пред компа не се занимавай повече с него

stern
03-10-2010, 15:26
iskam da kaja che i az igraq no samo kato sum super zatupql :D no stiga za men spored men mu kaji ili pribegni do tova da govorish sus adminite na survarite v koito igrae za da bude bannat permanentno mislq che tova bi go sprqlo :) :)

той самият е админ...можеш ли моля те малко да ме изясниш кво точно прави кат админ и кво tr да напраи, за да стане такъв?? мерси предварително!

stern
03-10-2010, 15:30
В краен случай можеш да му пратиш линка към темата.Когато види какво са писали хората за него и че ти наистина го обичаш може да се вразуми.Обаче това е само при краен случай

а нееее, той ще ме помисли за тотално луда, че пиша тук...

stern
03-10-2010, 15:43
za Callisto:
това дето каза, "че не се усеша как докато печели във виртуални игри губи всичко ценно от реалния свят..." аз все си го мисля, само дет по-скоро и препуска мн неща...искам да му го кажа, но не съм му никва...не сме гаджета...и сиг няма да му пука затва, което аз ще кажа :(

stern
03-10-2010, 15:45
за buntar90:
ами според мен има нещо такова...тъжен ми се вижда...не се наспива, кава, че не може да заспи цяла вечер...наистина искам да му помогна, но ме е страх, ако го поканя, че пак ще ме отреже, а и не е длъжен да ходи някъде с мен...
:?

UNITED
03-10-2010, 16:59
Да,за притеснение си е! Наистина иаз много се притеснявам за себе си,ако и един ден остана без компютър започвам да се карам със всички,да крещя немога да спя,абе въобще все едно някой наркоман.Лятото като седна в 14:00 до 9:00 сутринта на другия ден,спах само 5 часа в денонощието.Сега пак съм така от училище оставям раницата и на компютъра до 1:00-3:00.Не се наспивам,а и наистина агресивноста ми нараства все повече и в училище имам проблеми.Не играя CS но правя мн други неща,което е още по лошо.Нашите са ми спирали нета,заключвали компютъра но просто немога да се откажа.Живея във виртуалния свят и бих искал да се излекувам,наистина.Като ме поканят приятели на дискотека,кафе или нещо от сорта им отказвам защото трябва да съм на компютъра.Септември-Октомври си харесах едно момиче което наистина ме откъсна от виртуални свят,даже имаше дни в които изобщо не сядах на компютъра а излиах с нея,но се скарахме и пак се върнах към тази кутия с платки и железа :( .За това не слушай тези които ти казват да се откажеш от момчето,ако и ти го направиш то няма да има шанс да се "излекува".Харесвай го,обичай го,показвай му го така нещата малко по малко ще започнат да се оправят.Кажи на майка му без да се притесняваш,може за момент да те намрази но когато се излекува (ако изобщо може) ще ти благодари за това което си направила за него.Върни го към живота,защото наистина е много млад и ако продължава така някой ден ще се погуби.Това наистина е много лошо и притеснително.И аза съм пристрастен но когато съм сред важни за мен хора,някак си забравям за компютъра.Успех ти пожелавам,дано всичко се управи ! :)

stern
03-10-2010, 17:10
наистина мн ти благодаря за написанато! в твоята ситуация поне хубаво е, че си разбрал, че имаш проблем, а той не разбира и го мисли тва за съвсем нормално! и искам да те питам, защо го правиш, тоест самотен ли се чувстваш или какво?той според мен наистина си има някакви проблеми и се чувства сам и неразбран...аз наистина искам мн да му помогна, но wish той все се прай на мн готин и съм сигорна, че няма голям интерес към мен, тоест не мога да му кажа \"айде събота или неделя да ходим някъде\", щото сиг пак ще ми откаже...нали е зает да играе...
:? :(

stern
03-10-2010, 17:14
ама не мога да кажа някси на майка му...адски мн ще ме намръзни...

UNITED
03-10-2010, 17:21
В Испания го правех защото бях самотен,и тук го правя не заради това,чр съм самотен ами заради това,че по форумите има повече раззбирателство от колкото на живо. "Колкото повече опозавам хората-толкова повече се сближавам с компютъра си"

stern
03-10-2010, 17:26
мисля, че трябва той да разбере, че няма да го предам и, че може да ми казва всичко, да сподели, но нз как той тва да го разбере, как да му спечеля доверието, щото наистина аз попринцип не съм такъв човек, който да предава другите, а със сиг най-малко него ще предам..???

stern
03-10-2010, 17:41
целта ми не е, както някои може би си мислят да го впечетля, той да се влюби в мен...да ме хареса...тва е желание, целта ми е да му помогна, да спре с цс-а, да му спечеля доверието, да разбере, че на някои наистина му пука за него и то много...

Hello1
03-10-2010, 20:23
Здравейте,
регистрирах се в този форум само, заради тая тъпа курвица, която харесва едно момче и в същото време го мрази.Много мразя, когато някой човек започне да говори по тая тема.Откажи се от момчето, то е умно, а ти си супер тъпа и не си за тоя свят.Ако бях на негово място и ти ме поканиш на среща, щях да те изкормя, после да те изям и да те изсера върху устата на някоя акула.Майка им проста да еба на такива като тебе !Въри при някое момиче, може да си подхождате с него, но не и с т'ва момче.

Силистренеца

UNITED
03-10-2010, 20:35
Здравейте,
регистрирах се в този форум само, заради тая тъпа курвица, която харесва едно момче и в същото време го мрази.Много мразя, когато някой човек започне да говори по тая тема.Откажи се от момчето, то е умно, а ти си супер тъпа и не си за тоя свят.Ако бях на негово място и ти ме поканиш на среща, щях да те изкормя, после да те изям и да те изсера върху устата на някоя акула.Майка им проста да е** на такива като тебе !Въри при някое момиче, може да си подхождате с него, но не и с т'ва момче.

Силистренеца

Ти ни си добре ;) !

stern
03-11-2010, 14:02
Здравейте,
регистрирах се в този форум само, заради тая тъпа курвица, която харесва едно момче и в същото време го мрази.Много мразя, когато някой човек започне да говори по тая тема.Откажи се от момчето, то е умно, а ти си супер тъпа и не си за тоя свят.Ако бях на негово място и ти ме поканиш на среща, щях да те изкормя, после да те изям и да те изсера върху устата на някоя акула.Майка им проста да е** на такива като тебе !Въри при някое момиче, може да си подхождате с него, но не и с т'ва момче.

Силистренеца

ее нямаше нужда специално за мен, курвицата да се регистрираш, ма иначе така добре ли си?! можеш ли да четеш?? КЪДЕ СЪМ КАЗАЛА, чЕ ГО МРАЗЯ????абе не няма кво да се разправям, явно имаш некви психически проблеми!

FromAutumToAshes
03-11-2010, 14:46
но...off и аз вече не знам, все съм мила с него, опитвам се да му помогна, а па той само нещо ме обижда и дразни... :o :?

Казах ти: Terrorists win и тва е..


хахахаххахахаха това ми хареса :lol: