PDA

View Full Version : За една ретро песен, която много харесвам



psihqsala
02-23-2010, 17:31
Здравейте, много ми се иска да намеря една песен, но е малко объркано..пускат я принципно в Брилянтин в София(дискотеката) и в нея се пее нещо с Believe.. леко бавна е, даже бих казала еротична.. другото място, където я има е,ако разполагате с радио Fresh... да си го изтеглите, за да слушате онлайн радиото като m3u файл, предполагам и нормалното радио върши работа..има една реклама-ако искате да чуете това можете да отидете на ретро(или нещо подобно и пускат три ретро песни,една от които е тая,която търся..)...или може би това...или може би това..и третата песен е тази,която ми трябва ..там тя само започва.. някой сеща ли се ? Моля ви изтеглете си m3u варианта от Интернет,за да чуете от тази реклама или просто си пуснете Fresh...или ако някой направо се сеща ще е златен.. важно е за мен ! :) Мерси предварително.. :)

SoStarstruck
02-23-2010, 17:50
пее се нещо с Believe?! колко уточнително. от такава информация едва ли някой ще се сети за коя песен точно става на въпрос от всичките,които е слушал по радиото и дискотеките,но карай.

Ако кажеш повече от текста обаче става лесно,така че като я чуеш пак песента напъни слух и пиши отново. :wink:

doomkillerr
02-23-2010, 18:13
Ами аз записах рекламата "ако искате да чуете това - отидете на ретро клуб..." от радио Фреш, но авторката да каже все пак в действителност ли е третата песен: Щракнете точно тук за да свалите аудио файла!!! (http://dox.bg/files/dw?a=3d8884e963) - Аз лично не можах да позная мелодията на третата песен, но някой може и да се сети! :)

П.С. - Дано да съм помогнал макар и малко с разгадаването на песента! :wink: