PDA

View Full Version : Фалове



DjPiRgOs
02-23-2010, 19:00
Айде да споделите някой забавни ваши фаловете в секса

BiGBaDWolF
02-23-2010, 19:56
Еми... Тя ми духа аз си гледам Indiana Jones ... :D Не е фал ама е забавно ... А иначе за фал..Тамън към края се дръпна стана облече се и ми каза утре пак :D

RedLabel
02-23-2010, 21:02
Еми... Тя ми духа аз си гледам Indiana Jones ... :D Не е фал ама е забавно ... А иначе за фал..Тамън към края се дръпна стана облече се и ми каза утре пак :D


аааааааа тва второто бате е голям шит представям си седи и гледаш така О.о :lol: :lol: :lol: 8-)

DjPiRgOs
02-24-2010, 12:44
В нас сме със френда,той прав аз на колене пред него и му правя свирки.В един момент чувам как вратата се отваря аз съм с гръб към нея и чувам гласа на майка - Какво правите вие бе? И аз ни в клин ни в ръкав-Ами ще му шия дънките.Пак бяхме с дрехите де.Разбиме честно :D :D :D

Bloodyy
02-24-2010, 12:49
Приготвяхме се един час щ'ото влезе да се къпе и тамън тръгнахме, вадя си последният ми презерватив и като го отворих взе, че се скъса и тичах до магазина да зема нов.. :D

DjPiRgOs
02-26-2010, 12:36
Приготвяхме се един час щ'ото влезе да се къпе и тамън тръгнахме, вадя си последният ми презерватив и като го отворих взе, че се скъса и тичах до магазина да зема нов.. :D :D :D

hoooodyhoooooo
02-26-2010, 12:47
Нацелих й носа човек :shock: Финализирам и точно дясната ноздра :D Викам "Мале, извинявай, ама ти се мръдна нали в последния момент!" а тя "А да бе, то на кривата ракета космосът й пречи!" :D :D :D После си издуха носа смеейки се ;)

Ecstasy
02-27-2010, 08:34
Правим секс,той си затваря очите да се наслади и аз му разбивам настоението със "спиш ли?" :lol:

GirlfromHell
02-27-2010, 09:56
айде следващия път да видиш в търсачката дали няма такава тема ..

Ти пък винаги се обаждаш мацко и разваляш абсолютна всяка тема,която според твоите криворазбрани критерии не трябва да се пуска.

А едно от най-големите гафчета,кучето на приятеля ми открадна прашките докато правихме секс...ужас.Добре,че поне ги намерихме и извхвърлихме,представям си да ги беше занесло в спалнята на майка му и баща му :D :D :D :D

NF_D
02-27-2010, 10:51
Правим секс,той си затваря очите да се наслади и аз му разбивам настоението със "спиш ли?" :lol:

Ще ме убиете бе :D

laila_94
02-27-2010, 11:19
Хилари ,Хилари имаш 54487 коментара и се взе за голям спец ще пускаме каквото си искаме :) ,а колкото до гафа ,когато го правихме последния път ,за малко да падна от леглото >Д

V14D0
02-27-2010, 12:27
Докато бяхме на задна една сутрин, по едно време леглото 'храац' и се счупи :D :D аз се страснах и ми спадна, пък и тряяше да ставаме да се оправяме .. ама си беше забавно де :lol:

amk933
02-27-2010, 21:48
Темата е изчистена от ненужни коментари от мен.

ReachlessGirl, ако има теми, които мислиш, че са за ключ, пускай ги в Модераторска помощ. Там аз или някой от другите модератори ще решим дали има нужда от такъв. Избягвай да пускаш подобни постове в темите, защото е в разрез с т.9. :)

KASAPA, мери си малко приказките, защото изглежда малко смешно да говориш глупости. Ако бях пристрастен мислиш ли, че щеше да има бан? Или, май горздето е кисело и си избиваме комплексите? :(

Както и да е. Всички, придържайте се към темата, за да не се налага да закючвам и внимавайте с точки 12, 9 и 2 от правилника на форума (http://teenproblem.net/f/pravila.html).

KASAPA
02-27-2010, 21:55
Аре стига ми се оправдава ве мен.Един мъж като земе да ми се ливри и направо ми с еповдига?!Имала бан,ма тя си го има още ти като беше спамер заедно с нея.Пич нищо към тебе ама малко по обективен бъди,моля!

amk933
02-27-2010, 22:05
Аре стига ми се оправдава ве мен.Един мъж като земе да ми се ливри и направо ми с еповдига?!Имала бан,ма тя си го има още ти като беше спамер заедно с нея.Пич нищо към тебе ама малко по обективен бъди,моля!

Няма какво да ми се молиш.

С Хилари не съм си разменял реплика от 2-3 месеца. Никой не е под мои протекции и никого не защитавам. Задължение ми е да съм обективен, но не мога да следя всяка тема във всеки раздел. Ако има спам, от който и да е било потребител, може да пуснеш линк в темата Модераторска Помощ, за да го видим, аз или някой от другите модератори. Освен това и доста от твойте мнения са на ръба с точка 9, така че не гледай много в чуждата купа...

И се научи да делиш потребител от модератор. ;)

И, за да няма повече спам, моля на ЛС.

AlokiNn
02-27-2010, 22:08
Мм тръгвам да правя секс.. и не ми стана.. имам и други ,но това от това ме е срам най-много..

MrPodozrenie
02-27-2010, 22:18
Значи аз съм на леглото тя се съблича и в момента в който си сваля полата забелязвам татуировка на прасенце на бедрото и и кат ма напуши ма смях смях до побъркване пък иди после и обяснявай защо :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

PsyDoggy
02-27-2010, 22:27
Значи аз съм на леглото тя се съблича и в момента в който си сваля полата забелязвам татуировка на прасенце на бедрото и и кат ма напуши ма смях смях до побъркване пък иди после и обяснявай защо :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

сам0 не разбрах татуировка на прасеца или на бедрото :D :D ии кфа е била тая татуировка :(

MrPodozrenie
02-27-2010, 22:33
Татуировката беше на бедрото и представляваше ухилено прасенце с масурче в устата обърнато по гръб :D :D

Mamar4o
02-28-2010, 03:08
Правиме секс с приятелката ми и аз нали свършвам в презерватива и го махам.Тя го зима гледа бялата течност вътре и почна нещо да си играе с презерватива и изведнаж го скъса и гледаш цялото и лице покрито в бяло :grin: :grin: :grin:

krem4et0
02-28-2010, 08:13
Свърши ми в окото. Няма такава болка. Ужас!!!

hoooodyhoooooo
02-28-2010, 09:29
Свърши ми в окото. Няма такава болка. Ужас!!!

Олеле, даа, и това се е случвало... :shock: Много й се зачерви окото на милата, после се самообвинявах сума ти и време... :oops:

Koleo
03-10-2010, 10:09
В нас сме със френда,той прав аз на колене пред него и му правя свирки.В един момент чувам как вратата се отваря аз съм с гръб към нея и чувам гласа на майка - Какво правите вие бе? И аз ни в клин ни в ръкав-Ами ще му шия дънките.Пак бяхме с дрехите де.
малеее аз щях да откача :shock: :shock: ..... обаче лудата случка :D :D

ludiq0maks
03-10-2010, 10:34
С мойта мадама правихме секс в колата ми, защото нея много и се искаше да го прави в кола ама нещо много бяхме бурни, и при тласаците тя си удряше главата в стъклото,но никой не от нас не обърна внимание , и по едно време то се счупи добре , че не се наряза :shock:

DevilWish
03-10-2010, 11:10
Свърши ми в окото. Няма такава болка. Ужас!!!
Колко пъти ми се е случвалоооо :D не е болка за умиране, но е кофти.

yuyuto
03-10-2010, 14:51
Ами по средата на секса сме да се каже и баба ми тропа нещо утатъка. И на двамата ни минава ентусиазма, чувам я, че излиза да разходи кучето (тя си го разхожда бая дълго), пак започваме наново. Пак стигаме до един момент аха да стане удоволствието и майка ми тропа на прозореца да ми подаде някаква храна. През нощта пак се решихме, тоя път пък ми звънна най-добрия приятел пиян да ме поздрави с някаква песен.
И най-накрая се отказахме да пробваме отново. :D

mOBSCENE
03-10-2010, 14:56
Никви фалове! 8)

Wikzinka
03-10-2010, 16:27
Аз имам няколко гафа , но най - големия беше че паднах от леглото и си ударих коляното.Наложи се да спрем и после и двамата нямахме желание да почваме отново

uBuTo
03-15-2010, 16:19
Правим секс,той си затваря очите да се наслади и аз му разбивам настоението със "спиш ли?" :lol:
8-)